Esileht Pereelu ja suhted uus kaaslane ei salli, et laste isa käib lastel külas

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: uus kaaslane ei salli, et laste isa käib lastel külas

Postitas:

Eks ole see igaühe enda asi, keda nad sünnipäevale kutsuvad, mehel ei olnud plaaniski kutsuda sinna oma endist naist, kellest jub 10 aastat tagasi oli lahku läinud. Eks natuke imelik oli hakata juba lauda istunud külaliste kohti nihutama, et eks-naine saaks ka osaline olla. Võibolla on mõnel inimesel komme sedas kutsumata sünnipäevale tulla, eks lastetuba ole erinev.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.03 08:46; 09.03 09:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on 2 last ja suur koer, kes kõik mu eksi armastavad.

Lapsed ei viitsi tema juures käia, aga hea , kui isa siiagi sõidab.

Tema visiit ei kesta kunagi kauem kui 5-10 minutit.

Lapsed armastavad oma isa palavalt, aga tema juurde pole nõus minema? Ja isa käib iga päev suvalistel aegadel külas, aga ei jää kunagi kauemaks kui 5-10 minutit?

Selle asemel, et “suuri apelsine tuua” kui sul raha otsas, võiks ta hoopis korralikult elatist maksta ning graafiku alusel nii lapsi kui koera enda juurde võtta. Võib-olla su uus mees ei ole sinu jaoks see õige, aga fakt on see, et mingit sihitult läbitilbendavat eksi ei kannataks üksi mees välja. Minul naisena jäi seda lugu lugedes pigem tunne, et sul ja eksil on miskit susisemas ja lapsed temast (ning tema nendest) suuremat ei hooli.

Rasvaselt trükitud on kontekstist välja rebitud laused. Selle peale millegipärast pr.Kibestunud ei tule, et lapsed ei aktsepteeri isa koduna muud paika kui nende juures. Seda toetab minu isiklik näide, kus lapsed oma emale ühtki võõrast meest, kes võiks olla emme uus elukaaslane, ligi ei lase. Kui mõni tekib, panevad lapsed ta kiiresti paika. Alates lahkukolimisest aasta tagasi on mulle lapsed rääkinud umbes viiest mehest… Lapsed ütlesid mulle ilusti ära, et kuni nemad elavad emmega, ei ela nendega ükski mees koos peale issi. Emmele aga issi ei kõlvanud, küll aga kõlbab issi raha.
Vot selline oled sina ka hea tsiteeritav- kui laste isa enam kooseluks ei kõlba, tuleb talle kehtestada range kord- raha niipalju kui seadus ette näeb ja külastused, mis rangelt jäävad külastuse piiridesse. Selle eest et oma seemneraku kunagi sellesse naisesse jättis ja ei muutunud selliseks nagu naine unistas et muutub. A’la see mis ema arvab olevat talle parim, on automaatselt ka lastele parim, ilma et laste endi käest seda üldse küsidagi tuleks. Einoh elagu debiilsus!

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures mulle meenus, et väga sarnane teema on siin varemgi olnud. Ei tea, kas keegi tegi copy-paste ja lisas ühispöördumise osa või läksid asjad päriselt ka nii kaugele?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.03 12:46; 09.03 10:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jutu järgi tundub eksmees täiega normaalne inimene olevat. Ehk siis teemaalgatuse põhjal ei saa üldse aru, miks oli vaja temaga lahku minna, eriti kui kogu aeg hästi läbi saadakse ja mingi töll emme juurest enda juurde sisse kolida.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle ühisdeklaratsiooniga üritab ta siis pressida välja, et sulle ka eksi käigud ei meeldi, kuigi tegelikult on probleem ainult temal. Ära mine õnge! Ennegi nähtud neid naisi (ja mehi muidugi ka), kes uue kaaslase pärast lolliks keeravad ja pere ning sõpradega enam suheldud ei saa. Väga vilets otsus.
Ütle mehele konkreetselt, et teie elukorraldus eksi ja lastega on selline nagu ta on ja nii jääb ning mees võib ise otsustada, kas see sobib talle või mitte. Kui otsustab jääda, siis ei tule sel teemal enam mitte üks piuks. Kui ei, siis nii on ja ta ei pea sinu juures elama.
Ja arvesta sellega ka, et keskealisel mehel ema juurest otse kärgperesse maanduda on väga karm põnts, tal pole ju ühiseluga kogemusi, ta ei saagi pihta, kuidas adekvaatselt käituda.
Kõige kehvem, mis sa teha saad on hakata nüüd uue mehe pilli järgi tantsima, siis varsti selgub, et ega su lapsed ka talle väga ei meeldi, äkki koliks nad isa juurde ja üldse, maja võiks ka juba natuke tema oma olla jne jne.
On siis nii väga vaja, et mingi mees elamises oleks üldse, ise kirjutasid ju ka, et üksi on lihtsam?
—-
viimane kägu, ma olen suga niiiii nõus! sa kinnitad täpselt samu mõtteid ja olid mulle praegu suureks toeks. teemaalgataja tänab!

Niiet sa tegelikult ei taha seda uut meest enam enda juurde elama tegelikult, ei ole enam uus ja põnev? Või ei saa sa ise ka aru, mida sa tahad? Pendeldad kahe mehe vahel, eks käib nii kuis tahab ja uuele mehele mingeid õigusi OMAS kodus ei kavatse anda. Missugune mees seda kaua ja rahulikult taluks.
Miks te lahku läksite oma eksiga, kui kõik niiii roosiline ja mees kulla standard on? Sina läksid selle uue mehe juurde? Ja nüüd on asi juba hapu kergelt? Kui asi on nii, kas siis poleks viimane aeg hakata täiskasvanud inimese moodi käituma, tunnistada, et tegid valesti, viid uue mehe ema juurde tagasi ja võtad oma vana kullatüki koos oma koeraga jälle majja elama, big happy family kahe koeraga 😀

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.03 12:50; 08.03 22:32; 09.03 15:55;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )


Esileht Pereelu ja suhted uus kaaslane ei salli, et laste isa käib lastel külas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.