Esileht Tööelu, raha ja seadused. Uus töökoht ja töötukassa

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Uus töökoht ja töötukassa

Postitas:
Kägu

Minu praegune tööleping lõppeb 31 märts seoses töökoha sulgemisega.Mul on olemas uus töökoht kuhu ma asun tööle 1 aprill.Tööjuurest saan märtsi kuu palga ja ühe kuu koondamisraha ,töötukassa maksab ka ühe kuu koondamisraha ,sest olen seal töötanud viis aastat.

Aga küsimus selline  kui mul on kohe olemas uus  töökoht kas ma siis pean ennast vahepeal töötuna arvele võtma.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koondamishüvitise saamiseks ei pea töötuna arvele võtma. Kuna sa jätkad kohe töötamist uues kohas, ei saagi sa töötuna arvele võtta.

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uus töö algab ju järgmisel päeval. Kuidas sa töötuks võtmist sellisel juhul ette kujutad?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ütled, et kohe on uus töökoht olemas. arvele tahad võtta siis õhtupoolikuks ja öötundideks? selline erisoov.

helista töökassasse, rahustavad su maha ja nõustavad vajaliku infoga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu praegune tööleping lõppeb 31 märts seoses töökoha sulgemisega.Mul on olemas uus töökoht kuhu ma asun tööle 1 aprill.Tööjuurest saan märtsi kuu palga ja ühe kuu koondamisraha ,töötukassa maksab ka ühe kuu koondamisraha ,sest olen seal töötanud viis aastat.

Aga küsimus selline kui mul on kohe olemas uus töökoht kas ma siis pean ennast vahepeal töötuna arvele võtma.

Ah?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas siis tööandja saadab mu andmed  ise töötukassasse ja siis maksab töötukassa ühe kuu koondamisraha mulle.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas siis tööandja saadab mu andmed ise töötukassasse ja siis maksab töötukassa ühe kuu koondamisraha mulle.

Jah, 5 tööpäeva jooksul.
https://www.tootukassa.ee/et/teenused/tooandjatele/koondamishuvitis

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Uus töökoht ja töötukassa