Esileht Tööelu, raha ja seadused. Uus VH seadus

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Uus VH seadus

Postitas:

Puhkepäevi võib 14 aasta jooksul millal iganes välja võtta. Kuidas see ometi tööandja seisukohast võimalik on?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ei ole küll aimugi, aga ma oletan, et näiteks tehakse mingi aastaplaan (nagu puhkuste puhul).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tööandja ei võta fertiiles eas naisi tööle.
Hea uudis vanematele naistele

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puhkepäevi võib 14 aasta jooksul millal iganes välja võtta. Kuidas see ometi tööandja seisukohast võimalik on?

Milliseid puhkepäevi? Neid kolme, mis lapsevanem puhkusele lisaks saab või kogu puhkust või mida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ei ole küll aimugi, aga ma oletan, et näiteks tehakse mingi aastaplaan (nagu puhkuste puhul).

Tööandja seisukohast ei oska kommenteerida, aga Rootsis see süsteem nii töötab: LHP päevi saab võtta kasvõi päeva-kaupa 8 aasta jooksul. Töötaja teeb puhkuseavalduse, aga erinevalt tavapuhkusest ei saa tööandja keelduda puhkust andmast. Pered kasutavad sageli neid päevi selleks, et saaks kindlasti abikaasaga samal ajal puhata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

seda uut seadust arvestades on kahtlane, et keegi tahaks tööle võtta alla 45aastast naist ja alla 55aastast meest. sealt edasi on lootust, et saad töötaja, kellega saad arvestada, mitte ta ei saa suvalisel hetkel last ning ei muuda tööandja elu põrguks

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Uus VH seadus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.