Esileht Pereelu ja suhted Vabal inimesel armuke

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Vabal inimesel armuke

Postitas:

Kuidas saab vabal inimesel armuke olla? Kas armuke ei saa mitte olla inimesel, kes on suhtes? Või vabad inimesed tunnevad ennast lihtsalt lahedamalt, kui nimetavad suvalisi voodipartnereid armukesteks?

+4
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Armuke on “suhteväline seksuaalpartner” mis on olgem ausad, suht lohisev väljend. Kui seksitakse aga omavahel suhtes ei olda võibki kasutada väljendit armuke.

Alati tasub ka meeles pidada, et teiste inimeste suhtestaatus on nende enda määratleda.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis on tal seksisõber, mitte armuke. Kui pole suhet, ei saa olla ka kõrvalsuhet ehk armukest.

+5
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui pole suhet, ei saa olla ka kõrvalsuhet ehk armukest

Kui armuke pole sõber, ei saa ta olla ka seksisõber. Point ongi selles, et inimene määratleb ise, kes keegi talle on.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vallalisel inimesel saab olla kas poiss või tüdruksõber.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alati tasub ka meeles pidada, et teiste inimeste suhtestaatus on nende enda määratleda.

Kelle nende enda? Ei ole ju. Inimene ei saa iseennast laulatada. Isegi kui ametnik abiellub, siis teda paneb paari mõni teine ametnik, kel on vastavad volitused.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armuke on “suhteväline seksuaalpartner” mis on olgem ausad, suht lohisev väljend. Kui seksitakse aga omavahel suhtes ei olda võibki kasutada väljendit armuke.

Tegelikult on määratlemine väga lihtne. Kui inimene pole abielus ja seksib või rikub abielu, siis ta on armuke.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas saab vabal inimesel armuke olla? Kas armuke ei saa mitte olla inimesel, kes on suhtes? Või vabad inimesed tunnevad ennast lihtsalt lahedamalt, kui nimetavad suvalisi voodipartnereid armukesteks?

Ei saagi. Küll aga see vaba inimene on ise armuke, kui ta sekspartneril on suhe olemas.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki on tegemist Liivi ja Haava kaasaegsega?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

võiks juba jätta selle “kõrvalsuhte” jutu – paras jama on ju. Nimetagem asju õigete nimedega. Lihtsalt ei meeldi, kui valet asja püütakse siluda kuidagi. Aga noh, tänapäev ju.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui olin vallaline, siis kutsusin oma armukesteks mehi, keda soovisin ainult kas jahiinstinktist või seksuaalsest kirest. Kui ütlesin kellegi kohat, et ta on mu armuke, siis mõtlesin ja sõbrannadki said aru, et see mees on ajutine nähtus.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Poiss sõber  ma ikka sooviks meest mitte tõlke jaburust  ,

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Poiss sõber ma ikka sooviks meest mitte tõlke jaburust ,

Ma sooviksin sinult algkoolitasemelgi emakeeleoskust. Komad, punktid, tühikud, liitsõnad.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Poiss sõber ma ikka sooviks meest mitte tõlke jaburust ,

Ma sooviksin sinult algkoolitasemelgi emakeeleoskust. Komad, punktid, tühikud, liitsõnad.

Pakun, et ta on purjus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vallalisel inimesel saab olla kas poiss või tüdruksõber.

50-aastasel? Kõlab pedofiilia moodi…

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Pereelu ja suhted Vabal inimesel armuke