Esileht Koolilaps Vaheaeg ja õppimine

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Vaheaeg ja õppimine

Postitas:

Kuidas teie koolides kas vaheajaks anti algklassis käivale lapsele õppimist?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. klassis anti, aga pigem sellised mängulised ülesanded: mõõda ära kui pika maa kõnnid 30 min jooksul; anti nimekiri talvistest asjadest ja vaja maha kriipsutada need, mida vaheaja jooksul näed või teed; kohustuslikku kirjandust lugeda jne

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. klass, raamat tuleb vaheaja jooksul läbi lugeda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2. klass katsetega koolis ja ei antud midagi.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainult raamat lugeda.
Minu meelest ei antud isegi minu kooliajal vaheajaks õppida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2. klass katsetega koolis ja ei antud midagi.

See on oluline märkida! Sa ikka ütled seda iga kord, kui oma lapsest räägid, eks?

+8
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2. klass katsetega koolis ja ei antud midagi.

See on oluline märkida! Sa ikka ütled seda iga kord, kui oma lapsest räägid, eks?

Ma arvan, et neid katseid märkis ta seepärast, et a priori eeldaks, et sellises koolis on õppida tunduvalt rohkem vaja aga see pole tingimata nii.

Aga üldjuhul neil, kel raamat lugeda jäi, oli see raamat lugeda antud juba enne vaheaega, mõni lihtsalt ei lugenud enne läbi ja seetõttu jäi ka ülesanne vaheajale.

 

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2. klass katsetega koolis ja ei antud midagi.

See on oluline märkida! Sa ikka ütled seda iga kord, kui oma lapsest räägid, eks?

Tihtipeale teemaalgajata lausa eeldab sellise teema puhul, et vastaja märgib, kas katsetega kool või mitte.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2. klass katsetega koolis ja ei antud midagi.

See on oluline märkida! Sa ikka ütled seda iga kord, kui oma lapsest räägid, eks?

Ma arvan, et neid katseid märkis ta seepärast, et a priori eeldaks, et sellises koolis on õppida tunduvalt rohkem vaja aga see pole tingimata nii.

Aga üldjuhul neil, kel raamat lugeda jäi, oli see raamat lugeda antud juba enne vaheaega, mõni lihtsalt ei lugenud enne läbi ja seetõttu jäi ka ülesanne vaheajale.

Meil on soovitus raamatut lugeda, aga kokkuvõte tuleb esitada jaanuari lõpus. Ise tead, kas loed vaheajal või hiljem.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. klass. Raamat enda valikul vaja lugeda. Meil on iga kuu olnud 1 raamat lugeda, kas konkreetne raamat või siis omal valikul teemasse sobiv või kindla autori raamat. Detsembris ja jaanuaris on konkreetsed raamatud ja jõuluvaheajal omal valikul üks lisaks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Koolilaps Vaheaeg ja õppimine