Esileht Koolilaps *

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: *

Postitas:

Aga mis vahet, millal anti? Õpetaja ju nãeb, millisele kuupäevale koduse töö sisestab.

Kui õppida anti kolmapäeval ning kool kestis reedeni, siis ei pea sa õppima koolivaheajal, vaid võid õppida ka neljapäeval või reedel. Koolivaheajaks õppida andmine tähendab siiski reedel koolivaheaja järgseks esmaspäevaks õppida andmist.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.10 15:16; 18.10 15:49; 19.10 11:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mis vahet, millal anti? Õpetaja ju nãeb, millisele kuupäevale koduse töö sisestab.

Vahe on selles, et oli olemas võimalus antud ülesanded kohe ära teha st kooli ajal, mitte jätta nende tegemist siis vaheajale, eriti kui oli teada, et vaheajal saab õppimine olema välistatud.

Tead, mu lapse päevad on pikad ja tegevusi täis. Ei vedele ta peale kooli diivanil. Kool lõppeb 14 või 15. Pool tundi hiljem jõuab koju. Õpib midagi ära, siis trenn/huvialaring. Reeded on vabad. Minu tööpäev täiskasvanuna algab kl 9 ja lõppeb 17. Temal 13- aastasena algab kl 8. Ta “tööpäev” on 1-2 tundi lühem, kui minul. Aga mina ei tegele kodus tööasjadega, vaid puhkan. Temal on ka kodused ülesanded ja neid pole vähe. Midagi ette õppida sel nädalal küll polnud võimalik, muidu oleks seda ka teinud. Kuigi neljast aines kahes anti õppimine neljapãeval.

Trenn ja huviring käib töö alla? Selle töö võib vabalt ära jätta ja ongi õppimiseks küllalt aega. Kas sa käid trennis ja laulukooris töö ajal?

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.10 22:22; 19.10 10:15; 19.10 11:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mis vahet, millal anti? Õpetaja ju nãeb, millisele kuupäevale koduse töö sisestab.

Vahe on selles, et oli olemas võimalus antud ülesanded kohe ära teha st kooli ajal, mitte jätta nende tegemist siis vaheajale, eriti kui oli teada, et vaheajal saab õppimine olema välistatud.

Tead, mu lapse päevad on pikad ja tegevusi täis. Ei vedele ta peale kooli diivanil. Kool lõppeb 14 või 15. Pool tundi hiljem jõuab koju. Õpib midagi ära, siis trenn/huvialaring. Reeded on vabad. Minu tööpäev täiskasvanuna algab kl 9 ja lõppeb 17. Temal 13- aastasena algab kl 8. Ta “tööpäev” on 1-2 tundi lühem, kui minul. Aga mina ei tegele kodus tööasjadega, vaid puhkan. Temal on ka kodused ülesanded ja neid pole vähe. Midagi ette õppida sel nädalal küll polnud võimalik, muidu oleks seda ka teinud. Kuigi neljast aines kahes anti õppimine neljapãeval.

Trenn ja huviring käib töö alla? Selle töö võib vabalt ära jätta ja ongi õppimiseks küllalt aega. Kas sa käid trennis ja laulukooris töö ajal?

Rääkisin koolipäevast! Temal 7, mul 8 tundi tööpäev pikk ????

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.10 15:35; 18.10 17:28; 19.10 08:15; 19.10 08:17; 19.10 10:56; 19.10 13:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil lapsed 2. ja 4. klassis. Alati on jäänud vaheajaks ülesandeid, nagu ka nädalavahetuseks. Alates 1. klassist. Vahel on rohkem jäänud, vahel vähem, nii nagu tunniplaan ja õppekava jookseb. Ei vaadata seda, mis kuupäevadele ülesanded satuvad. Seekord juhtus, et ka mõlemal lapsel kontrolltööd kohe esmaspäeval. Ühel loodusõpetuses, teisel inglise keele sõnadetöö ja matemaatika kontrolltöö. Varem pole juhtunud kontrolltöid kohe peale vaheaega.

Seekord lähme ka meie reisile, aga alles homme. Kaasa võtab laps vaid paberi sõnadega (ta ise veel eraldi trükkis selle arvutil valmis, seega ilmselt on need peas juba). See mahub juturaamatu vahele. Loodusõpetuse jaoks pole ekstra vaja õppida. Matemaatika vaatame täna üle.
Ühtegi õpikut ei veaks nagunii kaasa reisile.

Siiani pole lastel veel nurisemist olnud, et õppida kodus antakse. Ainult 1x tekkis sellega probleem – eelmisel sügisvaheajal enne reisi (käime igal sügisel). Lennud olid broneeritud neli kuud varem ja tunniplaanis tekkis muudatus nädal enne reisi ja päev, mis pidi olema lühendatud ja lõppema kell 12, venis pikemaks ja lõppes alles kell 15. Sellele lisaajale sattus siis kunstiõpetuse projekt, klassi rühmatöö. Kui kirjutasin õpetajale, et võtan lapse varem koolist, siis jätkus õpetajal jultumust kirjutada mulle, et reisiplaanid pannakse ikka vastavalt õppekavale paika, mitte ei jäta laps reisi pärast õppetööd tegemata. Õpetaja juhuslikult teadis, et meil olid reisiplaanid. Kui ma oleks valetanud, et laps haige ja oleks ta terveks päevaks koju jätnud, oleks kõik ilmselt okei olnud.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )


Esileht Koolilaps *