Esileht Kodunurk Vahuseebi dosaator

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: Vahuseebi dosaator

Postitas:

Kas kuskil poes müüakse koduseks kasutuseks mõeldud vahuseebi dosaatorit? Muidugi võib alati seda plastikust uuesti täita, aga tahaks midagi parema väljanägemisega.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.10 14:26; 12.10 14:38; 12.10 20:49; 14.10 14:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah igas supermarketis + Jyskis, Koduextras, Bauhofis…..

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.10 14:27; 12.10 15:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neid tavalisi on tõesti igal pool, aga pidasin silmas just VAHUSEEBI oma – seda, kust tuleb vaht välja, mitte vedelseep.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.10 14:26; 12.10 14:38; 12.10 20:49; 14.10 14:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neid tavalisi on tõesti igal pool, aga pidasin silmas just VAHUSEEBI oma – seda, kust tuleb vaht välja, mitte vedelseep.

Ega siis dosaator seda vahtu ei tee, see on ikka seal sinu plastpudelis juba sellisel kujul.

0
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.10 14:27; 12.10 15:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neid tavalisi on tõesti igal pool, aga pidasin silmas just VAHUSEEBI oma – seda, kust tuleb vaht välja, mitte vedelseep.

Ega siis dosaator seda vahtu ei tee, see on ikka seal sinu plastpudelis juba sellisel kujul.

no ei ole ju

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neid tavalisi on tõesti igal pool, aga pidasin silmas just VAHUSEEBI oma – seda, kust tuleb vaht välja, mitte vedelseep.

Ega siis dosaator seda vahtu ei tee, see on ikka seal sinu plastpudelis juba sellisel kujul.

Paraku ei ole nii. Just dosaator on see, mis vedelseebist vahu teeb. Endal ei ole silma jäänud ilusat vahuseebi dosaatorit. Seepärast nõudepesuvahendi jaokskasutan Fairy vahu pudelit (aga sees oma leebe nõudepesuvahend) ning kätepesuks Dermosili vahuseebi pudel. Hea meelega ostaks ilusad keraamilised pudelid nende asemel aga olen leidnud vaid plastikust variante.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bauhofis on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.10 19:00; 14.10 21:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bauhofis on.

E-pood küll ei näita vōi ei oska otsida. Saad äkki lingi panna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.10 14:26; 12.10 14:38; 12.10 20:49; 14.10 14:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Apelsinis on vahuseebi dosaatoreid, seal ühel on lausa peale märgitud vee ja seebi mõõte triibud.

Odavamaid ei ole e-poes müügil (minu mäletamist mööda maksis minu oma umbes 7.- ja neid oli alles eelmisel nädalal veel müügil), aga üks natuke kallim näide on siin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.10 07:59; 14.10 07:59; 15.10 07:58; 15.10 07:59;
To report this post you need to login first.

Miks vaht parem on?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks vaht parem on?

Ei ole parem. Aga kuna vahu jaoks peab seep olema lahjem (sama ka nõudepesuvahendiga), siis see hoiab vahendit kokku ja mahaloputamine võtab vähem aega. Võib-olla on vaht ka uus ja huvitav.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.10 07:59; 14.10 07:59; 15.10 07:58; 15.10 07:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Odavamaid ei ole e-poes müügil (minu mäletamist mööda maksis minu oma umbes 7.- ja neid oli alles eelmisel nädalal veel müügil), aga üks natuke kallim näide on siin.

Mille järgi, kui kirjas pole, peaks üldse aru saama, et see sobib vahuseebile?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.10 14:26; 12.10 14:38; 12.10 20:49; 14.10 14:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Odavamaid ei ole e-poes müügil (minu mäletamist mööda maksis minu oma umbes 7.- ja neid oli alles eelmisel nädalal veel müügil), aga üks natuke kallim näide on siin.

Mille järgi, kui kirjas pole, peaks üldse aru saama, et see sobib vahuseebile?

Ja see on ju puhta plastikust??

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

amazon

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.10 21:02; 15.10 15:40; 16.10 12:27; 17.10 16:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Cleanellas on

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.10 19:00; 14.10 21:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Odavamaid ei ole e-poes müügil (minu mäletamist mööda maksis minu oma umbes 7.- ja neid oli alles eelmisel nädalal veel müügil), aga üks natuke kallim näide on siin.

Mille järgi, kui kirjas pole, peaks üldse aru saama, et see sobib vahuseebile?

Kui dosaator lahti keerata, siis on näha mahukam vahu tekitamise paagike pumbaosa küljes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.10 07:59; 14.10 07:59; 15.10 07:58; 15.10 07:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Odavamaid ei ole e-poes müügil (minu mäletamist mööda maksis minu oma umbes 7.- ja neid oli alles eelmisel nädalal veel müügil), aga üks natuke kallim näide on siin.

Mille järgi, kui kirjas pole, peaks üldse aru saama, et see sobib vahuseebile?

Ja see on ju puhta plastikust??

Teemaalgataja ei kirjutanud, et ei tohi plastik olla. Ta kirjutas, et võiks hea välja näha. Eks maitse ole muidugi erinev, aga minu meelest näeb see üsna kena välja kraanikausi serva peal…

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.10 07:59; 14.10 07:59; 15.10 07:58; 15.10 07:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja ei kirjutanud, et ei tohi plastik olla. Ta kirjutas, et võiks hea välja näha. Eks maitse ole muidugi erinev, aga minu meelest näeb see üsna kena välja kraanikausi serva peal…

See pingviin? Tõsiselt räägid?

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.10 08:21; 15.10 22:59; 17.10 08:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja ei kirjutanud, et ei tohi plastik olla. Ta kirjutas, et võiks hea välja näha. Eks maitse ole muidugi erinev, aga minu meelest näeb see üsna kena välja kraanikausi serva peal…

See pingviin? Tõsiselt räägid?

Saab hullem olla 😀

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.10 21:02; 15.10 15:40; 16.10 12:27; 17.10 16:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soomes kasutame selliseid: sinna sisse sobib 1L täide ja kestab 2500 vajutuskorda. Ju neid Eestis ka müügil.

https://www.tingstad.com/se-fi/siivous-ja-hygienia/saippuat-hygieniatuotteet/saippua-annostelijat/annostelija-katrin-saipp-1l-m-15492209

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.10 20:30; 16.10 19:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soomes kasutame selliseid: sinna sisse sobib 1L täide ja kestab 2500 vajutuskorda. Ju neid Eestis ka müügil.

https://www.tingstad.com/se-fi/siivous-ja-hygienia/saippuat-hygieniatuotteet/saippua-annostelijat/annostelija-katrin-saipp-1l-m-15492209

Aina paremaks läheb. Oma ilusas ja hubases kodus kruvid vannitoa seinale selle suure musta kobaka, täpselt nagu lennujaama WC-sse. Tuleb veel ideid?

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soomes kasutame selliseid: sinna sisse sobib 1L täide ja kestab 2500 vajutuskorda. Ju neid Eestis ka müügil. https://www.tingstad.com/se-fi/siivous-ja-hygienia/saippuat-hygieniatuotteet/saippua-annostelijat/annostelija-katrin-saipp-1l-m-15492209

Kus Soomes? Vanadekodus?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.10 08:21; 15.10 22:59; 17.10 08:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Apelsinis on vahuseebi dosaatoreid, seal ühel on lausa peale märgitud vee ja seebi mõõte triibud.

Oli selline, vesi ja seep kihistusid ikkagi ja iga kord pidi pudelit raputama…nüüd on tavaline dosaator ja elu jälle ilus.

Ps. Eraldi vahuseebiga kasutada ei proovinud kui kuskil sellist täitepakis müüakse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Teemaalgataja ei kirjutanud, et ei tohi plastik olla. Ta kirjutas, et võiks hea välja näha. Eks maitse ole muidugi erinev, aga minu meelest näeb see üsna kena välja kraanikausi serva peal…

See pingviin? Tõsiselt räägid?

Palun pane pilt dosaatorist, mis sinu arvates ilus on ja me saame ka sinu maitsemeele siin kohe põrmustada!

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soomes kasutame selliseid: sinna sisse sobib 1L täide ja kestab 2500 vajutuskorda. Ju neid Eestis ka müügil. https://www.tingstad.com/se-fi/siivous-ja-hygienia/saippuat-hygieniatuotteet/saippua-annostelijat/annostelija-katrin-saipp-1l-m-15492209

Kus Soomes? Vanadekodus?

Seal, kus ta koristamas käib muidugi.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.10 21:02; 15.10 15:40; 16.10 12:27; 17.10 16:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun pane pilt dosaatorist, mis sinu arvates ilus on ja me saame ka sinu maitsemeele siin kohe põrmustada!

Hakka palun oma põrmustamisega peale.

https://www.sansan.ee/valamud/koogivalamud/lisatarvikud/seebidosaator-franke-active-plus-must.html

Kusjuures ära kleepu nüüd kinni konkreetse toote disaini või firmanimesse Franke, VAID keskendu peamistele asjadele: 1. Mul ei vedele mingit järjekordset plastikust Kodutunde pingviini kuskil kraanikausi kõrval. 2. Tegu peab olema kvaliteetse tootega ja 10-20€ maksev junn seda ei ole.  3. Pudel peab kindlasti olema altvahetusega, sest kraanikausi kapis ruumi on, aga peal ma ei taha seda pudelit kogu aeg vahtida. Eriti oma elutoast.

Pudeli täitmine on lihtne (sel Frankel käib see vist isegi pealtpoolt; aga ka minu praeguse pudeli altpoolt täitmine on ok) ja algseks paigaduseks töötasapinda see 25-30mm auk puurida on samuti lihtne. (isegi kivitasapinnad)

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.10 12:58; 17.10 18:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soomes kasutame selliseid: sinna sisse sobib 1L täide ja kestab 2500 vajutuskorda. Ju neid Eestis ka müügil.

https://www.tingstad.com/se-fi/siivous-ja-hygienia/saippuat-hygieniatuotteet/saippua-annostelijat/annostelija-katrin-saipp-1l-m-15492209

Aina paremaks läheb. Oma ilusas ja hubases kodus kruvid vannitoa seinale selle suure musta kobaka, täpselt nagu lennujaama WC-sse. Tuleb veel ideid?

Mis värvi vaja otsustab igaüks ise.  mina eelistan küll tumedat värvi ennem kui mingit värvilist kujukest.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.10 20:30; 16.10 19:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis värvi vaja otsustab igaüks ise.  mina eelistan küll tumedat värvi ennem kui mingit värvilist kujukest.

Asi pole ju värvis, vaid selline asi käib ühiskondlikesse ruumidesse, mitte koju. Nii palju kui ma soomlaste kodudes olen käinud, ei pane keegi sellist kasti endale seina peale. Seega mina ei saa aru, mis meil Soomes jutt see peaks olema.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.10 08:21; 15.10 22:59; 17.10 08:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis värvi vaja otsustab igaüks ise. mina eelistan küll tumedat värvi ennem kui mingit värvilist kujukest.

Asi pole ju värvis, vaid selline asi käib ühiskondlikesse ruumidesse, mitte koju. Nii palju kui ma soomlaste kodudes olen käinud, ei pane keegi sellist kasti endale seina peale. Seega mina ei saa aru, mis meil Soomes jutt see peaks olema.

Veider on see, et selle toote lehel on tõepoolest mingi koduvannitoa pilt, kus veel teisigi Katrini kobakaid. Mõjuvad nagu võõrkehad seal.
Need tooted tõepoolest ei ole kodukasutuseks sobivad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.10 21:02; 15.10 15:40; 16.10 12:27; 17.10 16:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veider on see, et selle toote lehel on tõepoolest mingi koduvannitoa pilt, kus veel teisigi Katrini kobakaid.

Ma ka vaatasin, aga aju registreeris, et Soome vanadekodus on sellised vannitoad.
Mingi vanamehenässakas elab, maksab 2000 tonni kuus üüri ja mis tal selle Katriniga häda on. Täitsa ok ju. Tema ei taha oma roosasid pingviinikesi või üldse pudelikesi.
Ja Eestist pärit Malle käib veel korrapäraselt täitmas ka.

Aga mis selle soome 19€-se Katrini puhul oli positiivne ja aus, et nad andsid vajutuskordade arvu ette (2500) ja ka selle, et sinna sobivad nii tavaline vedelseep, see teemaalgataja suur unistus vahuseep + veel desoaine ka.
Ilmselt kvaliteetne profitehnika, lihtsalt ülisoodsa hinnaga.
Meil Eestis maksaks selline 60€ miinimum. (google ei leidnud; Katrinit Eestis müüakse, aga mitte seda mudelit)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.10 12:58; 17.10 18:55;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )


Esileht Kodunurk Vahuseebi dosaator