Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Vaid üks folliikel

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Vaid üks folliikel

Postitas:

Arst ütkes et paremas munasarjas vaid üks follikkel homme uuesti ultahelisse, süste teen praegu igapäev kaks cetrotside ja bemfola üritan IVF katset. On sellise nigela tulemusega üldse lootust?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.10 19:09; 04.10 23:51; 05.10 22:23; 09.10 12:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lootust on mingit ju ka üheainsaga, aga mis sa homme uuesti ultrahelisse lähed, ega nad nii üleöö ei kasva…
Kui see oli kõige esimene ultraheli, siis võib neid seal veel kasvama hakata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neljapäeval käisin, siis alustasin neljap õhtust süstimist(2süsti korraga) ja kutsus esmasp tagasi vaatab vist kas on kasvanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.10 19:09; 04.10 23:51; 05.10 22:23; 09.10 12:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõppude lõpuks ongi lapseks vaja vaid üht munarakku, seega lootust ära veel kaota.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.10 17:26; 05.10 22:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kàisin täna ultrahelis nüüd oli folliikuleid kolm, kaks suuremat ja üks pisem, teen süste edasi kolmapäevani ja reede hommikul protseduur. Kui viimane menstruatsioon oli 15 september siis mul rumal küsimus ega mul menstruatsioon alati ei või selleks ajaks või need ravimid hoiavad selle kuidagi ära? Viimane súst on ovitrelle kolmap kell 22.00

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.10 19:09; 04.10 23:51; 05.10 22:23; 09.10 12:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kàisin täna ultrahelis nüüd oli folliikuleid kolm, kaks suuremat ja üks pisem, teen süste edasi kolmapäevani ja reede hommikul protseduur. Kui viimane menstruatsioon oli 15 september siis mul rumal küsimus ega mul menstruatsioon alati ei või selleks ajaks või need ravimid hoiavad selle kuidagi ära? Viimane súst on ovitrelle kolmap kell 22.00

IVFi käigus reguleerib kogu tsüklit arst ravimitega, miski tavapärane ei kehti enam. Menstruatsiooni karta pole vaja, ka ovulatsiooni ei ole veel ju toimunud.
See siis kehtib täisringi puhul. Külmaringi tehakse ka loomulikku tsüklisse ilma ühegi rohuta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.10 17:26; 05.10 22:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arst ütkes et paremas munasarjas vaid üks follikkel homme uuesti ultahelisse, süste teen praegu igapäev kaks cetrotside ja bemfola üritan IVF katset. On sellise nigela tulemusega üldse lootust?

Mul samuti oli üks folliikel. Arst arvas et sellest asja ei saa kuna oli veidi väiksem. Ometi rasestusin kohe:D

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli hommikul follikuli punktsioon, 17 mm folliikel oli teine oli kadunud ennem oli neid 2, saadi 1 rakk. Erilist lootust ilmselt pole kuid arst ei osanud ka midagi õelda, kui jääb alles on esmasp siirdamine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.10 19:09; 04.10 23:51; 05.10 22:23; 09.10 12:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Folliikulite arv ei loe lõpuks midagi. Minul oli neid üle 10, kuid rakke saadi siiski ainult kaks (ülejäänud olid tühjam vms). Millistest 5ndaks päevaks oli superkvaliteediga 1, seega pandi see üks teele ja tänane vereproov näitas hCG (intaktne + fb) 166.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Vaid üks folliikel