Esileht Hobinurk väikehurt

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: väikehurt

Postitas:

Soovin hankida väikehurda. Kas siin liigub kedagi kellel on selle tõuga kogemusi?
Ka meeldivad mulle nendega sarnased whippetid, nad on veidi tugevamad ja mitte nii haprad.

Eestis vist aretajaid kummalegi tõule naljalt ei leia, peab neid mujalt otsima minema. Kallid on ka aga midagi pole teha, kogu pere on neist täiega sisse võetud. Elame korteris aga park jalutamiseks ja teiste kutsidega hullamiseks on lähedal.

Meil on kaks varateismelist kodus, kes on juba sünnist saati koertehullud olnud kuid ma tean et kogu töö ja hool loomaga jääb siiski minu õlgadele.

Tänud ette.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.05 10:47; 29.05 17:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eestis mõned Itaalia väikehurda kasvatajad siiski on. Tean, et ühel väikehurdal peaksid kutsikad sündima juuli teises pooles, kui tiinusega kõik hästi läheb.
Tõug on tõesti tore ja korteris saavad nad ilusti hakkama.
Tahavad palju mängida ja “oma inimestega” suhelda.
Võin kontakte vahendada, kui olete huvitatud.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.05 14:45; 29.05 17:43; 09.06 22:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen huvitatud, paluks kontakti või viidet.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.05 10:47; 29.05 17:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutage mulle
sirts (ät) rocketmail . com

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.05 14:45; 29.05 17:43; 09.06 22:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lastega(väikeste) perre itaalia väikehurta pigem ei võtaks – siiski liiga “õrn”, lastega mängimiseks ja võivad käpa murda ka diivanilt alla hüpates jmt. Itaalia väikehurt on rohkem pigem selline… seltskonna koer, kes naudib süles pikutamist, aga mitte liigset väntsutamist oma õrnuse tõttu.
Whippetite aretajaid Eestis ikka on, kehamassi on itaalia väikehurdast ikka kordi rohkem ja lapsele tunduvalt rohkem seltsiliseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aidake pigem Hispaania galgodel koeraväärilist elu elada, neid adopteerides.
Igal aastal hüljatakse ja terroriseeritakse neid tuhandeid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Eesti aretajalt võetud Itaalia väikehurt. Tahan võtta kindlasti ka teist Itaalia väikehurta veel juurde. Nad on väga väga lähedust vajavad koerad ja ma arvan, et kui sul on sellised lapsed, kes saavad aru, et koera ei tohi väntsutada, ja ei tohi lasta esimesed 1-2 aastat kõrgelt hüpata (isegi autost, kõrgelt diivanilt), siis on see idee täiesti okei. Itaalia väikehurtade grupis palju räägitakse sellest, et nad ei õpi tihtipeale täielikult ära õue häda tegemist. Mul õnneks seda probleemi pole, hoiab väga puhtust. Aga pead kindlasti arvestama, et Eesti kliimas nad vajavad riideid, kuna neil ju praktiliselt erilist karvkatet pole ja rasvaprotsent ka väga madal. Talve kombekad maksavad umbes 50-100 eurot. Eestis ka mõned inimesed, kes tegelevad nende riiete tootmisega ja saab neilt tellida.

Igastahes, kui tahad koera, kes tahab koguaeg lähedust, magada kaisus, istuda süles ja käia sinuga igalpool kaasas, siis on Itaalia väikehurt ideaalne valik. Kindlasti tee ka kindlustus esialgu. Minu koer murdis jala koerapargis, kui ta oli kutsikas. Operatatsioon ja rohud oleks ilma kindlustuseta läinud u. 1000€ maksma. Paranes õnneks edukalt :).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.06 08:18; 05.06 14:09; 10.06 08:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igastahes, kui tahad koera, kes tahab koguaeg lähedust, magada kaisus, istuda süles ja käia sinuga igalpool kaasas, siis on Itaalia väikehurt ideaalne valik.

Sellised on enamus koerad.

Mitte ei mõista, miks tahta endale koera, kes on nii äbarik, et võib diivanilt hüpates jalaluu murda ja õues külmub haigeks? Peale selle pissib tuppa ka veel. Täiesti kohtavad omadused (toa)koera puhul ????.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.06 07:58; 11.06 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega ei peagi ju aru saama, miks kellegile teisele sellised koerad meeldivad. Igal inimesel oma maitse. Minu hurt igastahes tuppa häda ei tee ja peab ilusti vastu kui käin temaga jalutamas enne tööd ja peale tööd. Nüüd, kui ta on juba vanem, ja luud on tugevamad, siis ma ei põe ka, et ta Diivanilt hüpates oma konte võiks murda. Hüppab kõrgelt voodist ka alla aga voodi all on tema jaoks vaip, et ei libiseks. Surnuks ei külmu, kui on riided seljas. Suvel ilmselgelt riideid ei vaja. Mina igastahes enam teiste tõugude poole ei vaata ja võtaks hea meelega paar tükki veel. Palju peres ka inimesi, kes algul mõtlesid, et miks küll selline koer, aga nüüd tahavad endale ka. Ämmal nüüd nt samuti väikehurt.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.06 08:18; 05.06 14:09; 10.06 08:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paluksin viidet või kontakti, kellelt ja kust saaks Eestis Itaalia väikehurdale riideid tellida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.05 14:45; 29.05 17:43; 09.06 22:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.facebook.com/VAiggyclothing/

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.06 08:18; 05.06 14:09; 10.06 08:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega ei peagi ju aru saama, miks kellegile teisele sellised koerad meeldivad. Igal inimesel oma maitse. Minu hurt igastahes tuppa häda ei tee ja peab ilusti vastu kui käin temaga jalutamas enne tööd ja peale tööd. Nüüd, kui ta on juba vanem, ja luud on tugevamad, siis ma ei põe ka, et ta Diivanilt hüpates oma konte võiks murda. Hüppab kõrgelt voodist ka alla aga voodi all on tema jaoks vaip, et ei libiseks. Surnuks ei külmu, kui on riided seljas. Suvel ilmselgelt riideid ei vaja. Mina igastahes enam teiste tõugude poole ei vaata ja võtaks hea meelega paar tükki veel. Palju peres ka inimesi, kes algul mõtlesid, et miks küll selline koer, aga nüüd tahavad endale ka. Ämmal nüüd nt samuti väikehurt.

Eks neid tõugusid ole veel, kellega sarnased probleemid.

Ega ei peagi aru saama, aga olen tahtnud aru saada, miks selliste probleemsete omadustega tõugusid üldse valitakse. Ei saanud kahjuks vastust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.06 07:58; 11.06 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igastahes, kui tahad koera, kes tahab koguaeg lähedust, magada kaisus, istuda süles ja käia sinuga igalpool kaasas, siis on Itaalia väikehurt ideaalne valik.

Sellised on enamus koerad.

Mitte ei mõista, miks tahta endale koera, kes on nii äbarik, et võib diivanilt hüpates jalaluu murda ja õues külmub haigeks? Peale selle pissib tuppa ka veel. Täiesti kohtavad omadused (toa)koera puhul ????.

Olen ka seda meelt, et koer peab olema koer, kes käte vahel ära ei lagune st. trepist alla hüpates oma jalgu ei murraks ja eesti tingimustes saaks ilma riieteta õues käia. Teine teema on (vabandust et teemat kaaperdan) nende lömmisnimaga koertega – näiteks buldog. Tuttav maksis koera ninaopi eest ca 800-900 eurot, kuna koer ei saanud hingata.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Hobinurk väikehurt