Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaktaineerimata esinejad alates 25.10

Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Teema: Vaktaineerimata esinejad alates 25.10

Postitas:
Kägu

Nohu üksi pole mingi covid sümptom ka.

Mingid lambad miinustavad seda, et nohu pole sümptom. Minge arenege.

https://www.google.com/search?q=covid+s%C3%BCmptomid&oq=covid+s%C3%BC&aqs=chrome.0.0i131i433i512j69i57j0i395i512l3j69i60l3.3471j1j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolmas doos… Kas teisega peab 6 kuud vahet olema? Peangi perearstilt küsima, jõuluks saab 6 kuud teisest doosist täis. Koroona”passi” võin näidata iga kell, igal pool ja kes vähegi tahab näha.

Jep, teisest doosist peab pool aastat möödunud olema. Mul sai see paar nädalat tagasi täis. Enam kollektiivi ei tuldud süstima (tegijad said oma kuulsuse kätte ????), nüüd peab igaüks ise aja panema ja minema kui soovib. Kolmapäevast 3. doos tehti võimalikuks, panin kohe aja, homme lähen.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Parim kaitse, mida praeguses olukorras saad teha, on vältida meelelahutuslikke massüritusi ja piirata ebavajalikke kontakte. See raiskuläinud pilet ei oleks maailmalõpp ju. On ikka prioriteedid!

Mhmh, muidugi ei oleks.
Kas sulle jäi mulje, et ma vaktsineerin ennast teatripileti pärast?
On ikka mõistus!

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii tohutu kultuuritung, et ka sellisel ajal kohe peab minema või

Millisel ajal? Parimate etenduste, konterdite jm esinemiste piletid on ammuilma müüki tulnud (ja 25ndaks otsaski). Näiteks mina ostsin teatripiletid…mmm, las ma mõtlen…äkki augusti keskiel juba? Passiteema oli ammu juba õhus ja mind ei morjenda nüüdne nõue (3.dooski saab tehtud homme).

Aga vastuseks – jah, miks mitte kultuuri tarbida, kui selleks on kõik endast olenev kaitse tehtud?

Aga sa kirjuta korraldajale. Las saadavad sulle ikkagi kõigi esinejate kohta nende vaktsineerimsstaatuse. Sa ei tahaks ju oma raha eest mingeid antivaxxereid kuulama-vaatama minna.

Sa ajad mind teemaalgatajaga sassi. Mina pole midagi rääkinud töötajate/esinejate vaktsineerimisest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parim kaitse, mida praeguses olukorras saad teha, on vältida meelelahutuslikke massüritusi ja piirata ebavajalikke kontakte. See raiskuläinud pilet ei oleks maailmalõpp ju. On ikka prioriteedid!

Mhmh, muidugi ei oleks.

Kas sulle jäi mulje, et ma vaktsineerin ennast teatripileti pärast?

On ikka mõistus!

Krt, nimi jäi eelmisele kommile panemata ja muuta ka ei saa.
On ikka Perekool!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mul tekkis veel üks küsimus – kas positiivse testitulemuse saanud või koroonasse nakatunud vaktsineeritu võib esmaspäevast kõiki kontserte ja spaasid külastada?

Kas see pidi naljakas olema? Covid-positiivne ei tohi alates diagnoosimisest kuni terveks tunnistamiseni kodust lahkuda.

Aga kui ta ei tunne ennast nii haigena, et üldse testima minna? Ma ei kujuta ette, kas perearst saadab üldse vaktsineeritu tasuta testi tegema, kui on mingi väike nohu.

Loomulikult kõnnivad mingi “väikese koroonaga” vaktsineeritud meie keskel vabalt ringi. Kas see tuleb kellelegi üllatusena? Valitsus on nii otsustanud, et teatud grupilt ei nõuta midagi, sest nad panid õla alla (ma ei tea, millele).

Kuidas teile ometi kohale ei jõua, et kui vaktsineeritud omavahel väikese koroonaga ringi kõnnivad, ei juhtu midagi. Nagu ka varem väikese nohu või kurguvaluga. Jah, ka enne koroonat sattus mõni inimene nn külmetushaiguste tüsistusega haiglasse ja mõni suri. Aga neid ei olnud nii palju, et peaks plaanilise ravi lõpetama! Ka praegu ei oleks haiglad umbes, kui sinna sattuksid vaid vaktsineeritud põdejad. enamik neist ei vaja intensiivravi.

Piirangud on vaktsineerimata inimeste kaitseks.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas teile ometi kohale ei jõua, et kui vaktsineeritud omavahel väikese koroonaga ringi kõnnivad, ei juhtu midagi. Nagu ka varem väikese nohu või kurguvaluga. Jah, ka enne koroonat sattus mõni inimene nn külmetushaiguste tüsistusega haiglasse ja mõni suri. Aga neid ei olnud nii palju, et peaks plaanilise ravi lõpetama! Ka praegu ei oleks haiglad umbes, kui sinna sattuksid vaid vaktsineeritud põdejad. enamik neist ei vaja intensiivravi.

Piirangud on vaktsineerimata inimeste kaitseks.

Stockholmi sündroomist oled midagi kuulnud btw?

Need vaktsineeritud kergelt põdejad puutuvad muuseas vabaajaväliselt kokku ka vanemate ja vaktsineerimata inimestega. Või tahad sa öelda, et eranditult nad kõik elavad üksi ja ei puutu sugulastega üldse kokku?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need vaktsineeritud kergelt põdejad puutuvad muuseas vabaajaväliselt kokku ka vanemate ja vaktsineerimata inimestega.

Kui kõik oleksid vaktsineeritud, siis ei puutuks ju.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need vaktsineeritud kergelt põdejad puutuvad muuseas vabaajaväliselt kokku ka vanemate ja vaktsineerimata inimestega.

Kui kõik oleksid vaktsineeritud, siis ei puutuks ju.

Kui kõik inimesed planeedil jälgiksid oma carbon footprinti, poleks kliimakatastroofi ka tulemas. Hoiame arutelu siiski realistliku äkki?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hädaolukord meil sellest tuligi, et vaktsineerima meelitamiseks anti vaktsineeritutele täielik vabadus nakkust levitada. Med töötajad ja hooldekodulased said oma sutsud ju juba ammu üle 6 kuu tagasi, kas neile 3. enam abi ongi kui see kunagi nendeni ka jõudma peaks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaktaineerimata esinejad alates 25.10