Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 40 )

Teema: …

Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

2.14 pahatahtlik ja halvustav arutelu, kasutatud roppusi või ebatsensuurseid sõnu.

Perekooli moderaator.

+8
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Vaktsiinipooldajate hulgas neid pole? Haigeid, labaseid ja rumalaid? Tean selliseid mõlemalt poolt rindejoont.

+11
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsiinipooldajate hulgas neid pole? Haigeid, labaseid ja rumalaid? Tean selliseid mõlemalt poolt rindejoont.

Mina märkan ka just seda tendentsi, et vaktsiini-, maski- ja piirangutevastaste seas on rohkem madalama haridusega inimesed. Kui Vabaduse väljakul protestijaid intervjueeritakse, siis nende jutt kinnitab vaid seda arvamust.

+12
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Vaktsiinipooldajate hulgas neid pole? Haigeid, labaseid ja rumalaid? Tean selliseid mõlemalt poolt rindejoont.

Kindlasti on vaktsiinipooldajate hulgas haigeid inimesi, kuid nemad ei räuska. Aktiivsed vaktsiinipooldajad on haritud ja intelligentsed inimesed, sageli teadlased, meditsiinitöötajad, poliitikud jne.

 

+8
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Vaktsiinipooldajate hulgas neid pole? Haigeid, labaseid ja rumalaid? Tean selliseid mõlemalt poolt rindejoont.

Perekooliski on see teine pool väga arvukalt esindarud mu meelest

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsiinipooldajate hulgas neid pole? Haigeid, labaseid ja rumalaid? Tean selliseid mõlemalt poolt rindejoont.

Mina märkan ka just seda tendentsi, et vaktsiini-, maski- ja piirangutevastaste seas on rohkem madalama haridusega inimesed. Kui Vabaduse väljakul protestijaid intervjueeritakse, siis nende jutt kinnitab vaid seda arvamust.

Aga loe perekooli, see kinnitab vastupidist.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsiinipooldajate hulgas neid pole? Haigeid, labaseid ja rumalaid? Tean selliseid mõlemalt poolt rindejoont.

Kindlasti on vaktsiinipooldajate hulgas haigeid inimesi, kuid nemad ei räuska. Aktiivsed vaktsiinipooldajad on haritud ja intelligentsed inimesed, sageli teadlased, meditsiinitöötajad, poliitikud jne.

Esiteks, kui tahate targemad paista, siis tehke endale lõpuks see vahe selgeks, et jutt ei ole vaktsiinide poolt või vastu olemisest vaid sisulise vaktsineerimiskohustuse poolt või vastu olemisest. Need ei ole üks ja seesama.
Aktiivne Varro Vooglaid on sinu hinnangul harimatu ja ebaintelligentne? Ma julgeks väita, et tunduvalt intelligentsem kui näiteks see punt perearste, keda eetris liiga tihti näha saab.
Merits ja Lutsar, kes praeguseks on samuti avaldanud, et koroonapassid ei täida siseriiklikult oma eesmärki, ei ole enam teadlased ja intelligentsed haritud inimesed?

+9
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii. Aga kui nüüd võtamegi eelduseks, et neil on vaimne häire. Mis edasi? Kas inimene väärib mõnitamist, kui tal on mingi haigus või kõrvalekalle, olgu vaimne või füüsiline? Kas Eesti riigis on vaimsete häirete korral vajaliku kompetentse, tihti pikaajalise ravi ja toe saamine lihtne? Vihjan: ei ole. Kui samal viisil toimuks puuetega inimeste meeleavaldus, kel puudu käsi, kel jalg, kel silmad – kas mõnitaksid samaviisi? Äkki mõtleks enne, kui midagi ütleme. Esiteks: jah, kindlasti nende inimeste hulgas ongi ka vaimsete häiretega inimesi. Nagu ka räuskavate ja teisi kiusavate vaktsiinipooldajate seas. Ja eelkõige solvab selline küsimusepüstitus päriselt vaimsete häirete all kannatavaid inimesi (kui hoolega järele mõtled, oled ehk isegi üks neist või on vaimsed häired mõnel sinu sugulasel, kolleegil, sõbral?), sõltumata nende vaktsineerituse staatusest. Vaimsed häired on tõeline asi ja tõsine probleem, mitte sõimusõna. Soovitan häbeneda, järele mõelda ja siis sõnastada oma mõte kuidagi uuesti. Ma ei tea, mida sa tegelikult öelda tahtsid, TA, aga see, mida sa ütlesid, oli inetu. Ja kõik inimesed, kes nii räägivad, võiksid võtta hetke mõtlemisaega.

+8
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ruth Kalda hinnangul oleks niikuinii asjatu rääkida koroonapassi kaotamisest. “Vaktsineerimispassid meil eksisteerivad ju ka mitmete teiste haiguste puhul ja see on nii elementaarne ja normaalne, et kui me läheme teatud riikidesse, siis nõutakse mingite haiguste vastu vaktsineeritust,” ütles Kalda.

Intelligentne haritud perearsrt on rääkinud 😀 MOTT

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ah, inimene, tunned ennast paremini, kui endale vastanduvate mõtetega inimese haridust või vaimset taset kommenteerid?

Ehk saab sellele ka lõpuks mingi diagnoosi külge?

Alaväärsuskompleksist tingitud tegevus siin? Nartsissism?

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsiinipooldajate hulgas neid pole? Haigeid, labaseid ja rumalaid? Tean selliseid mõlemalt poolt rindejoont.

Mina märkan ka just seda tendentsi, et vaktsiini-, maski- ja piirangutevastaste seas on rohkem madalama haridusega inimesed. Kui Vabaduse väljakul protestijaid intervjueeritakse, siis nende jutt kinnitab vaid seda arvamust.

See statistika oli meedias alles hiljuti, et suurema sissetulekuga inimsed on suurema tõenäosusega vaktsineeritud. Suurema sissetulekuga on enamasti haritumad inimesed.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsiinipooldajate hulgas neid pole? Haigeid, labaseid ja rumalaid? Tean selliseid mõlemalt poolt rindejoont.

Mina märkan ka just seda tendentsi, et vaktsiini-, maski- ja piirangutevastaste seas on rohkem madalama haridusega inimesed. Kui Vabaduse väljakul protestijaid intervjueeritakse, siis nende jutt kinnitab vaid seda arvamust.

See statistika oli meedias alles hiljuti, et suurema sissetulekuga inimsed on suurema tõenäosusega vaktsineeritud. Suurema sissetulekuga on enamasti haritumad inimesed.

Pigem nahaalsemad inimesed, kui haritumad. Professorid pole meil sugugi kõik rikkurid. Ja oli mõni aeg tagasi uuring, kus ilmnes, et vähim vaktsineerivad põhiõpet saanud ja doktorid- keda sugugi harimatuteks nimetada ei saa. Ma ei saa aru, miks vaktsineeritud kardavad lollid olla?

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii. Aga kui nüüd võtamegi eelduseks, et neil on vaimne häire. Mis edasi? Kas inimene väärib mõnitamist, kui tal on mingi haigus või kõrvalekalle, olgu vaimne või füüsiline? Kas Eesti riigis on vaimsete häirete korral vajaliku kompetentse, tihti pikaajalise ravi ja toe saamine lihtne? Vihjan: ei ole. Kui samal viisil toimuks puuetega inimeste meeleavaldus, kel puudu käsi, kel jalg, kel silmad – kas mõnitaksid samaviisi? Äkki mõtleks enne, kui midagi ütleme. Esiteks: jah, kindlasti nende inimeste hulgas ongi ka vaimsete häiretega inimesi. Nagu ka räuskavate ja teisi kiusavate vaktsiinipooldajate seas. Ja eelkõige solvab selline küsimusepüstitus päriselt vaimsete häirete all kannatavaid inimesi (kui hoolega järele mõtled, oled ehk isegi üks neist või on vaimsed häired mõnel sinu sugulasel, kolleegil, sõbral?), sõltumata nende vaktsineerituse staatusest. Vaimsed häired on tõeline asi ja tõsine probleem, mitte sõimusõna. Soovitan häbeneda, järele mõelda ja siis sõnastada oma mõte kuidagi uuesti. Ma ei tea, mida sa tegelikult öelda tahtsid, TA, aga see, mida sa ütlesid, oli inetu. Ja kõik inimesed, kes nii räägivad, võiksid võtta hetke mõtlemisaega.

Vaimse häirega inimesi ei ole vaja mõnitada, muidugi mitte. Aga kuna teema on vaktsineerimisest ja selle vajalikkusest arusaamisest, siis jah, peaks vaimse puudujäägiga inimeste enesemääramise ja haigustes arusaamise suutlikkusse suhtuma kriitiliselt ja pigem neid sundvaktsineerima.

+1
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Aktiivne Varro Vooglaid on sinu hinnangul harimatu ja ebaintelligentne? Ma julgeks väita, et tunduvalt intelligentsem kui näiteks see punt perearste, keda eetris liiga tihti näha saab. Merits ja Lutsar, kes praeguseks on samuti avaldanud, et koroonapassid ei täida siseriiklikult oma eesmärki, ei ole enam teadlased ja intelligentsed haritud inimesed?

Milles paistab välja Varro Vooglaiu eriline intelligentsus? Juristina on ta teinud prohmakaid. Lisaks on ta ääretult eluvõõras inimene. Eluvõõrasus on enamuse Varro probleemide juurpõhjuseks!!

Mis puudutab passe, siis need kaotataksegi ära. Iga asi õigel ajal. Viirus muutub ja koos viirusega muutub elukorraldus.

 

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsiinipooldajate hulgas neid pole? Haigeid, labaseid ja rumalaid? Tean selliseid mõlemalt poolt rindejoont.

Perekooliski on see teine pool väga arvukalt esindarud mu meelest

Siin teemaski on seda näha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on suuremaidki probleeme kui vaktsiin – kärgperendus, lodevu, ülekaalulisus jne

Minu jaoks need kärgperede vanemad oksele ajavad. Neil on mingi vaimne hälve? Ei suuda oma perekondi koos hoida?
Ja ülekaal! Appi! Mis nendel paksudel viga on, kas ei suudeta siis trenni minna? Ma tegelikult kahtlustan ka selle puhul mingit sügavat hälvet.
 

 

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina märkan ka just seda tendentsi, et vaktsiini-, maski- ja piirangutevastaste seas on rohkem madalama haridusega inimesed. Kui Vabaduse väljakul protestijaid intervjueeritakse, siis nende jutt kinnitab vaid seda arvamust.

Mulle tundub, et haridust on keeruline hinnata intervjuu järgi. Küll aga paistab pilgust, kõne intonatsioonist, keelekasutusest, miimikast jne välja vaimsed puudujäägid ehk siis kerge kaasasündinud alaareng või elu jooksul tekkinud vaimne häire.

Vaadake kasvõi teemaalgatuses toodud videot. Kes miitingulistest on normaalsuse juures olev isik?

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsiinipooldajate hulgas neid pole? Haigeid, labaseid ja rumalaid? Tean selliseid mõlemalt poolt rindejoont.

Kindlasti on vaktsiinipooldajate hulgas haigeid inimesi, kuid nemad ei räuska. Aktiivsed vaktsiinipooldajad on haritud ja intelligentsed inimesed, sageli teadlased, meditsiinitöötajad, poliitikud jne.

Vaktsiinipooldajatele pole ju keegi kanna peale astunud. Kui nt Eestis igasugune vaktsineerimine keelustataks, küllap hakkaks hoopis teistsugune seltskond samamoodi tänavatel mässama ja räuskama.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsiinipooldajatele pole ju keegi kanna peale astunud. Kui nt Eestis igasugune vaktsineerimine keelustataks, küllap hakkaks hoopis teistsugune seltskond samamoodi tänavatel mässama ja räuskama.

Eestis on vaktsineerimine vabatahtlik.

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsiinipooldajatele pole ju keegi kanna peale astunud. Kui nt Eestis igasugune vaktsineerimine keelustataks, küllap hakkaks hoopis teistsugune seltskond samamoodi tänavatel mässama ja räuskama.

Eestis on vaktsineerimine vabatahtlik.

Jajah.

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsiinipooldajatele pole ju keegi kanna peale astunud. Kui nt Eestis igasugune vaktsineerimine keelustataks, küllap hakkaks hoopis teistsugune seltskond samamoodi tänavatel mässama ja räuskama.

Eestis on vaktsineerimine vabatahtlik.

Jajah.

Just, kogu see räuskav seltskond on vaktsineerimata. Politsei ei võtnud neid kinni ja ei viinud vaktsineerima. Hoopis tüübid ise lõhkusid vaktsineerimispunkti ust. Ütle nüüd, et need vandaalitsejad käitusid adekvaatselt.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsiinipooldajatele pole ju keegi kanna peale astunud. Kui nt Eestis igasugune vaktsineerimine keelustataks, küllap hakkaks hoopis teistsugune seltskond samamoodi tänavatel mässama ja räuskama.

Eestis on vaktsineerimine vabatahtlik.

Jajah.

Just, kogu see räuskav seltskond on vaktsineerimata. Politsei ei võtnud neid kinni ja ei viinud vaktsineerima. Hoopis tüübid ise lõhkusid vaktsineerimispunkti ust. Ütle nüüd, et need vandaalitsejad käitusid adekvaatselt.

Mina ka ei poolda vaktsiine, aga seda sigadust eile vaadates läks mul ka süda pahaks.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks on ta ääretult eluvõõras inimene. Eluvõõrasus on enamuse Varro probleemide juurpõhjuseks!!

Milles see eluvõõrsus tema puhul väljendub? (ma pole tema eluga eriti kursis, huvitav!)

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks on ta ääretult eluvõõras inimene. Eluvõõrasus on enamuse Varro probleemide juurpõhjuseks!!

Milles see eluvõõrsus tema puhul väljendub? (ma pole tema eluga eriti kursis, huvitav!)

Eks ta peab aborte silmas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks on ta ääretult eluvõõras inimene. Eluvõõrasus on enamuse Varro probleemide juurpõhjuseks!!

Milles see eluvõõrsus tema puhul väljendub? (ma pole tema eluga eriti kursis, huvitav!)

Eks ta peab aborte silmas.

Jah, eelkõige aborte, aga ka seksuaalharidust puudutavat, seksuaalvähemuste teemat, naiste elu, peresuhteid jms. Varro teadmised on pärit piiblist. Piibel on elukauge üllitis, pärit keskajast ning sisu ei haaku tänapäeva elukorraldusega.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks on ta ääretult eluvõõras inimene. Eluvõõrasus on enamuse Varro probleemide juurpõhjuseks!!

Milles see eluvõõrsus tema puhul väljendub? (ma pole tema eluga eriti kursis, huvitav!)

Eks ta peab aborte silmas.

Jah, eelkõige aborte, aga ka seksuaalharidust puudutavat, seksuaalvähemuste teemat, naiste elu, peresuhteid jms. Varro teadmised on pärit piiblist. Piibel on elukauge üllitis, pärit keskajast ning sisu ei haaku tänapäeva elukorraldusega.

Kommentaar eemaldatud.

2.14 pahatahtlik ja halvustav arutelu, kasutatud roppusi või ebatsensuurseid sõnu.

Perekooli moderaator.

+4
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Vaktsiin ei ole mingi mõõdupuu, millega inimese vaimsust mõõta. Kaks aastat tagasi olid ka väga kõvad paberid usinad väitma haigust väljamõeldiseks! Siis kadusid ära ja ega neid enam karjumas ka näha ei ole. Eks neil ole endal ka nüüd häbi.  Raske öelda, kas seekord on tark see, kes tormab, või jääb targaks see, kes ei ole tormanud.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks on ta ääretult eluvõõras inimene. Eluvõõrasus on enamuse Varro probleemide juurpõhjuseks!!

Milles see eluvõõrsus tema puhul väljendub? (ma pole tema eluga eriti kursis, huvitav!)

Eks ta peab aborte silmas.

  1. Jah, eelkõige aborte, aga ka seksuaalharidust puudutavat, seksuaalvähemuste teemat, naiste elu, peresuhteid jms. Varro teadmised on pärit piiblist. Piibel on elukauge üllitis, pärit keskajast ning sisu ei haaku tänapäeva elukorraldusega.

Oled lugenud? Soovitan soojalt, uskumatult ajatu.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks on ta ääretult eluvõõras inimene. Eluvõõrasus on enamuse Varro probleemide juurpõhjuseks!!

Milles see eluvõõrsus tema puhul väljendub? (ma pole tema eluga eriti kursis, huvitav!)

Eks ta peab aborte silmas.

  1. Jah, eelkõige aborte, aga ka seksuaalharidust puudutavat, seksuaalvähemuste teemat, naiste elu, peresuhteid jms. Varro teadmised on pärit piiblist. Piibel on elukauge üllitis, pärit keskajast ning sisu ei haaku tänapäeva elukorraldusega.

Oled lugenud? Soovitan soojalt, uskumatult ajatu.

Muidugi ta pole lugenud. Ta lihtsalt räägib asjast millest ta midagi ei tea.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsiinipooldajatele pole ju keegi kanna peale astunud. Kui nt Eestis igasugune vaktsineerimine keelustataks, küllap hakkaks hoopis teistsugune seltskond samamoodi tänavatel mässama ja räuskama.

Eestis on vaktsineerimine vabatahtlik.

Jajah.

Just, kogu see räuskav seltskond on vaktsineerimata. Politsei ei võtnud neid kinni ja ei viinud vaktsineerima. Hoopis tüübid ise lõhkusid vaktsineerimispunkti ust. Ütle nüüd, et need vandaalitsejad käitusid adekvaatselt.

Kus see uudis oli? Mul on see kahe silma vahele jäänud. Kes lõhkus ja kus?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 40 )