Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaktsineerimine meditsiinitöötajatele kohustuslik

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Vaktsineerimine meditsiinitöötajatele kohustuslik

Postitas:

Kas tõesti endiselt veel nõutakse vaktsineerimist? Tuttav läheb haiglasse tööle ja öeldi, et peab olema tehtud süst.

+2
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

See on rangelt soovituslik. Üldiselt arstid ja õed vaktsineerivad ka, sest see on terve mõistuse tundemärk. Hooldjate ja muude töötajate seas on vaktineerimiseprotsent väiksem, aga nende puhul on ka küsimus, kui palju nad MEDITSIINIharidusega töötajad on. Kuigi hooldajal on võimalus nakkuse edasikandmiseks kõige suurem, sest tema füüsiline kontakt patsiendiga on kõige suurem.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis süstist jutt? Võiks ju ikka täpsustada.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tõesti endiselt veel nõutakse vaktsineerimist? Tuttav läheb haiglasse tööle ja öeldi, et peab olema tehtud süst.

Haigla jah võib nõuda. Mujal on ikka Valikuvabadus. Ma olen meditsiinis olnud 20+ aastat aga vat gripi vaktsiini ma pole teinud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üldiselt arstid ja õed vaktsineerivad ka, sest see on terve mõistuse tundemärk.

Terve mõistuse tundemärk? Täna pigem mõtlemisvõimetuse tundemärk.
Ümberringi vaktsineeritud on juba kahekümnendat korda covidis, pidevalt köhivad ja läkastavad. Vaktsineerimata läbipõdenud põdesid korra ja kogu lugu.

Aga tehke ikka edasi boosterit muidugi, sest muidu äkki “koormate meditsiinisüsteemi”.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie arstide ja õdede seas on muidugi ka palju pakse ja väga pakse, kel risk covidit raskemalt põdeda, seega süst ikka abiks 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaktsineerimine meditsiinitöötajatele kohustuslik