Esileht Lapse ootamine Vaktsineerimine raseduse ajal

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: Vaktsineerimine raseduse ajal

Postitas:

Kas ämmakas/naistearst on teile Covidi vastu vaktsineerimist soovitanud? Kui jah, siis kas paluti seda I trimestril vältida?

Mul on väga veider olukord, kus naistearst vaktsineerida ei soovitanud. Samas ei põhjendanud, et miks mitte. Ütles lihtsalt, et pole vaja. Ämmaka aeg on alles kolme nädala pärast enne kui temalt uurida saan

Täna on alles 7.nädal. Loomulikult muretsen, et ega rasedus selle pärast ei katke aga kindlasti ei taha rasedana seda viirust endale saada ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.07 15:47; 21.07 19:16; 22.07 10:00; 22.07 11:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ämmakas/naistearst on teile Covidi vastu vaktsineerimist soovitanud? Kui jah, siis kas paluti seda I trimestril vältida?

Mul on väga veider olukord, kus naistearst vaktsineerida ei soovitanud. Samas ei põhjendanud, et miks mitte. Ütles lihtsalt, et pole vaja. Ämmaka aeg on alles kolme nädala pärast enne kui temalt uurida saan

Täna on alles 7.nädal. Loomulikult muretsen, et ega rasedus selle pärast ei katke aga kindlasti ei taha rasedana seda viirust endale saada ????

Sain teise süsti viiendal nädalal (soovitasid nii viljatusravi arst kui perearst kui arstidest tuttavad). Raseda immuunsüsteem on palju vastuvõtlikum erinevatele haigustele (olen juba kaks suvalist viirust läbi põdenud, koroonat õnneks mitte). Haigestumise risk on kõrgem kui vaktsineerimise risk, see sai mulle määravaks.

Kõrvalmõjusid ei tekkinud.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.07 15:58; 22.07 10:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Mina samuti vaktsineerisin viiendal nädalal. Kõrvalmõjusid ei olnud. Natuke ikka muretsen, aga praegu tundub kõik hästi olevat.</p>

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaktsineerisin 6. ja 9. nädalal. Praeguseks juba 34+ nädalat ning kõik seni korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei suuda ka ära otsustada, millal vaktsineerida?
Perearst oli kahtleval seisukohal, et I trimestril kindlasti mitte, aga vaktsineerida tuleb enne kolmandad lainet (minu arust kolmas laine juba algas)
Naistearst soovitas oodata veel, aga enne komandat lainet peaks ära tegema.
Ämmaemand ütles, et rasedate peal katseid ei tehta ja tegelikult pole teada, kas vaktsiin mõjutab kuidagi laspse arengut tulevikus või ei, aga soovitas u 16. nädalal esimene vaktsiin ära teha, sest rasedatel põdemine raskem.
Ma olen hetkel meie peres ainus kes saaks vaktsineerida, aga vaktsiin tegemata, teised kõik vaktsineeritud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vaksineerin. Soovitasid perearst, günekoloog, ämmakas ja viljatusarst.

Panin just täna aja. Esimese vaksiini saan 17 nädalal.
Otsustasin vaksineerida ka sellepärast, et synnitan ilmselt 3. laine ajal ja siis endal turvalisem olla ja ilmselt ka arsti juures lihtsam käia.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arst soovitas teha, aga palus oodata esimese trimestri lõpuni. Ütles, et vaktsiin ei ole ohtlik, aga igasugune vaktsiin võib tekitada palaviku ja palavikku me esimesel trimestril ei taha.

Ühtlasi seletas, et rasedana on immuunsüsteem nõrgem ja kõigi asjade põdemine on raskem, sama koroonaga. Vaktsineerides raseduse ajal, sünnib laps juba antikehadega.

Mina tegin vaktsiini teisel trimestril ära, palavikku ega muid kõrvaltoimeid ei tekkinud, laps paistab end hästi tundvat.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte mingil juhul ei vaktsineeri. Ootan viis kuus aastat ja kui enne seda koroona mind ei murra siis vaatame mis haigused veel vahepeal tekivad. Aga üldiselt jah vaktsiini mõju ei ole jäädav nagu näiteks beebina saadud 1980 lastehalvatuse süst, või näiteks hepatiidi süstid saad sünnitusmajas ja kogu eluks aitab. Koroonat aga jääbki süstima aga ikka jääd haigeks kannad edasi ja kui keha ei kanna sured maha digiloos koroona.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.07 19:01; 22.07 08:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte mingil juhul ei vaktsineeri. Ootan viis kuus aastat ja kui enne seda koroona mind ei murra siis vaatame mis haigused veel vahepeal tekivad. Aga üldiselt jah vaktsiini mõju ei ole jäädav nagu näiteks beebina saadud 1980 lastehalvatuse süst, või näiteks hepatiidi süstid saad sünnitusmajas ja kogu eluks aitab. Koroonat aga jääbki süstima aga ikka jääd haigeks kannad edasi ja kui keha ei kanna sured maha digiloos koroona.

Eks ole näha, kas räägid sama juttu kui enam kinos, teatris, spas, väljas söömas käia ei saa nagu mujal maailmas juba on. Novembrist ka meile tulemas

Jah, pole küll rasedusega seotud aga mingi hetk lähed sa kodus istudes lihtsalt lolliks

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.07 15:47; 21.07 19:16; 22.07 10:00; 22.07 11:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ämmaemand pole sõnagi maininud vaktsineerimisest, aga perearst soovitas. Võtsin vastu otsuse, et rasedana ei vaktsineeri, kuid peale sünnitust teen selle ära esimesel võimalusel.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina tegin esimese süsti IVF stimuleerimise kolmandal päeval, IVF arsti soovitusel. Teine süst oleks olnud 5+6 rasedusnädalal, aga kuna polnud esimest uh-gi olnud, siis pisut kartsin teha. Qvalitas, kus süsti sain, ütles, et nemad soovitaks teha, oma ämmakas ütles, et tee, oma ämm, kes on perearst ütles, et tee, mehe õde, kes on koroonaosakonnas medõde, ütles, et tee… aga sama IVF arst, kes esimese soovitas kohe teha, ütles, et lükka teine igaks juhuks edasi. Seega teengi selle nüüd hoopis 11+6. Vahe jääb 6 nädala asemel 12 nädalat. Loodan, et mõju ikka on sama…

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte mingil juhul ei vaktsineeri. Ootan viis kuus aastat ja kui enne seda koroona mind ei murra siis vaatame mis haigused veel vahepeal tekivad. Aga üldiselt jah vaktsiini mõju ei ole jäädav nagu näiteks beebina saadud 1980 lastehalvatuse süst, või näiteks hepatiidi süstid saad sünnitusmajas ja kogu eluks aitab. Koroonat aga jääbki süstima aga ikka jääd haigeks kannad edasi ja kui keha ei kanna sured maha digiloos koroona.

Eks ole näha, kas räägid sama juttu kui enam kinos, teatris, spas, väljas söömas käia ei saa nagu mujal maailmas juba on. Novembrist ka meile tulemas

Jah, pole küll rasedusega seotud aga mingi hetk lähed sa kodus istudes lihtsalt lolliks

Kinos käisin 6 aastat tagasi,teatris käisin kunagi 3 klassis, spa misasi see on ? Sa mõtled rannas ujumas mere soolast vett naudin hilis sügiseni. Väljas sõõmas oma perega õues aias sööme iga hommik,lõuna,õhtu. Ma ei kasuta seda tilulilu mis sinujaoks on sinu elu. Ma olen ema ma elan kodus ja suudan pakkuda kinod teatrid ja söögimõnud oma perele kodus. Ja me elame väga ilusat ja rahulikku elu oma armsas kodus.

+3
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.07 19:01; 22.07 08:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte mingil juhul ei vaktsineeri. Ootan viis kuus aastat ja kui enne seda koroona mind ei murra siis vaatame mis haigused veel vahepeal tekivad. Aga üldiselt jah vaktsiini mõju ei ole jäädav nagu näiteks beebina saadud 1980 lastehalvatuse süst, või näiteks hepatiidi süstid saad sünnitusmajas ja kogu eluks aitab. Koroonat aga jääbki süstima aga ikka jääd haigeks kannad edasi ja kui keha ei kanna sured maha digiloos koroona.

Eks ole näha, kas räägid sama juttu kui enam kinos, teatris, spas, väljas söömas käia ei saa nagu mujal maailmas juba on. Novembrist ka meile tulemas

Jah, pole küll rasedusega seotud aga mingi hetk lähed sa kodus istudes lihtsalt lolliks

Kinos käisin 6 aastat tagasi,teatris käisin kunagi 3 klassis, spa misasi see on ? Sa mõtled rannas ujumas mere soolast vett naudin hilis sügiseni. Väljas sõõmas oma perega õues aias sööme iga hommik,lõuna,õhtu. Ma ei kasuta seda tilulilu mis sinujaoks on sinu elu. Ma olen ema ma elan kodus ja suudan pakkuda kinod teatrid ja söögimõnud oma perele kodus. Ja me elame väga ilusat ja rahulikku elu oma armsas kodus.

Mitu klassi haridust sul on? Kirjapildi järgi sa vist põhikoolist kaugemale ei jõudnud, nüüd vorbid lapsi teha, kellest kasvavad kahjuks ilmselt samasugused. Üks variant on sul nad internaati panna, seal on parem eeskuju kui teil kodus.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mina tahan lastele seiklusterohket lapsepõlve pakkuda, mitte ainult kodus istuda 🙂

Samuti tahan aeg-ajalt mehega spa-hotellides massaaže ning maitsvat toitu nautida, rääkimata reisidest välismaale

Lapsed ju vajavad ka teiste seltsi. Üksi kodus olles on nad tõenäoliselt lihtsalt arvutisõltlased.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.07 15:47; 21.07 19:16; 22.07 10:00; 22.07 11:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi on rasedana vaktsineeritud AZ-ga? Enne raseduse algust sain ühe AZ süsti, kuid nüüd ei julge teist AZ süsti teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina hetkel esimesel trimestril olen vahele jätnud, keegi (ämmaemand, naistearst) pole küsinud isegi ka, kas tehtud või et teeks. Ma ei ole vaktisiinivastane, aga kuna suur võimalus on tööasju kodukontoris teha siis olengi hetkel oma süstide saamist nii palju edasi lükanud kui võimalik, kuna lihtsalt ei tahtnud esimeste vaktsiinide katsejänes olla. Kaaslasel mõlemad süstid saadud – aga tal vajalik ka kuna peab pidevalt üle piiri käima.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi on rasedana vaktsineeritud AZ-ga? Enne raseduse algust sain ühe AZ süsti, kuid nüüd ei julge teist AZ süsti teha.

Ma tegin viiendal nädalal teise AZ. Kõik läks kenasti. AZ puhul pigem esimene süst tekitab palavikku, nii et ei nähtud probleemi ka esimesel trimestril kuur lõpetada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.07 15:58; 22.07 10:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte mingil juhul ei vaktsineeri. Ootan viis kuus aastat ja kui enne seda koroona mind ei murra siis vaatame mis haigused veel vahepeal tekivad. Aga üldiselt jah vaktsiini mõju ei ole jäädav nagu näiteks beebina saadud 1980 lastehalvatuse süst, või näiteks hepatiidi süstid saad sünnitusmajas ja kogu eluks aitab. Koroonat aga jääbki süstima aga ikka jääd haigeks kannad edasi ja kui keha ei kanna sured maha digiloos koroona.

Eks ole näha, kas räägid sama juttu kui enam kinos, teatris, spas, väljas söömas käia ei saa nagu mujal maailmas juba on. Novembrist ka meile tulemas

Jah, pole küll rasedusega seotud aga mingi hetk lähed sa kodus istudes lihtsalt lolliks

Kui vaktsiinitysistused käes, eksnäeme, kas räägid sama juttu. Siis vist  enam kinos ja teatris ei käi

mõne elu on ikka väga odav

 

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.07 10:32; 22.07 10:33; 22.07 20:40; 27.07 15:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mina tahan lastele seiklusterohket lapsepõlve pakkuda, mitte ainult kodus istuda ????

Samuti tahan aeg-ajalt mehega spa-hotellides massaaže ning maitsvat toitu nautida, rääkimata reisidest välismaale

Lapsed ju vajavad ka teiste seltsi. Üksi kodus olles on nad tõenäoliselt lihtsalt arvutisõltlased.

Systi lapsed ka ära

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.07 10:32; 22.07 10:33; 22.07 20:40; 27.07 15:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte mingil juhul ei vaktsineeri. Ootan viis kuus aastat ja kui enne seda koroona mind ei murra siis vaatame mis haigused veel vahepeal tekivad. Aga üldiselt jah vaktsiini mõju ei ole jäädav nagu näiteks beebina saadud 1980 lastehalvatuse süst, või näiteks hepatiidi süstid saad sünnitusmajas ja kogu eluks aitab. Koroonat aga jääbki süstima aga ikka jääd haigeks kannad edasi ja kui keha ei kanna sured maha digiloos koroona.

Eks ole näha, kas räägid sama juttu kui enam kinos, teatris, spas, väljas söömas käia ei saa nagu mujal maailmas juba on. Novembrist ka meile tulemas

Jah, pole küll rasedusega seotud aga mingi hetk lähed sa kodus istudes lihtsalt lolliks

Kui vaktsiinitysistused käes, eksnäeme, kas räägid sama juttu. Siis vist enam kinos ja teatris ei käi

mõne elu on ikka väga odav

Ikka saad aru, et mina vaktsineerin ennast selleks, et sina saaksid ka edaspidi toidupoes käia? Sest muidu võib juhtuda, et meil tuleb samuti lockdown ja keegi ei tohi oma kodust väljuda. Ole tänulik 🙂

Ja vaktsineerimine on igaühe enda valik. Keegi ei saa seda otsust kritiseerida ega peale suruda

Lapsi ei vaktsineeri.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.07 15:47; 21.07 19:16; 22.07 10:00; 22.07 11:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll siin on ikka tigedust. Kas ärev olukord teeb selliseks või ongi inimesed nii kurjad?

Minule tundub, et polegi nagu päris head valikut ja mõlema otsuse puhul on oma risk. Mingi spaa pärast ma rasedana ei vaktsineeriks. Küll aga olen ma teinud ära esimese süsti, sest  covidi põdemine rasedana tundub halvem variant. Samas kardan veidi trombi ja ega pole kindel palju nende vaktsiinide asjus vassitakse. Muret teeb, et hiljutine info näitab, et nakatuvad siiski ka vaktsineeritud, nii tundub kogu olukord üha lootusetum.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga lihtne. Kas oma vastsündinuid ka vaktsineeriksite?

Mina ei vaktsineeri enne lapse sündi ja lähtun vaktsiinitootjate ja who poolsest infost, mis on ilusti nende enda lehtedelt leitav- puuduvad piisavad andmed vaktsiinide ohutuse kohta raseduse ajal.

Istungi vajadusel kodus- väike hind maksta selle eest, et mitte oma sündimata lapsest katsejänest teha.

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasedana vaktsiini saamine pole samaväärne vastsündinule terve vaktsiinidoosi manustamisega.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina otsustasin, et raseduse ajal ei vaktsineeri. Keegi arstidest midagi selle kohta ei rääkinud ka. Töötasin raseduse alguses veel väga rahvarohkes kohas. Ei haigestunud. Nüüd sünnitusest 2 nädalat möödas ja täna sain esimese Phaiseri süsti. Septembri alguses saan teise süsti. Hetkel olemine ok. Käsi on veidi imelik. Ma arvan, et ajastus on hea just enne kolmandat lainet.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte mingil juhul ei vaktsineeri. Ootan viis kuus aastat ja kui enne seda koroona mind ei murra siis vaatame mis haigused veel vahepeal tekivad. Aga üldiselt jah vaktsiini mõju ei ole jäädav nagu näiteks beebina saadud 1980 lastehalvatuse süst, või näiteks hepatiidi süstid saad sünnitusmajas ja kogu eluks aitab. Koroonat aga jääbki süstima aga ikka jääd haigeks kannad edasi ja kui keha ei kanna sured maha digiloos koroona.

Eks ole näha, kas räägid sama juttu kui enam kinos, teatris, spas, väljas söömas käia ei saa nagu mujal maailmas juba on. Novembrist ka meile tulemas

Jah, pole küll rasedusega seotud aga mingi hetk lähed sa kodus istudes lihtsalt lolliks

Kui vaktsiinitysistused käes, eksnäeme, kas räägid sama juttu. Siis vist enam kinos ja teatris ei käi

mõne elu on ikka väga odav

Ikka saad aru, et mina vaktsineerin ennast selleks, et sina saaksid ka edaspidi toidupoes käia? Sest muidu võib juhtuda, et meil tuleb samuti lockdown ja keegi ei tohi oma kodust väljuda. Ole tänulik ????

Ja vaktsineerimine on igaühe enda valik. Keegi ei saa seda otsust kritiseerida ega peale suruda

Lapsi ei vaktsineeri.

ära minu pärast muretse. loll demagoogiline jutt suhu tagasi. kümme korda meelsamini olen koos mittevaksitutega, kes tunnevad, et  on haiged, ja jaavad koju, kui sinusuguse vaksituga, kes enese teadmata voib mulle jama nakatada.

loe natuke muud ka peale peavoolumeedia ajupesu.

0
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.07 10:32; 22.07 10:33; 22.07 20:40; 27.07 15:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest neid tülgastavaid vaktsiinivastaseid postitusi vorbib üks ja sama inimene siin teemas. Mõttetu vaielda inimesega, kes sellise lugupidamatu tooniga kirjutab.

Faktidest niipalju, et rasedus suurendab Covid-19 haigestumisel intensiivravi ja kopsude kunstliku ventilatsiooni vajaduse tõenäosust. See tähendab seda, et on suur oht enneaegseks keisriks. See, kas laps suudab nt 7.kuul ilma edasiste komplikatsioonideta ellu jääda on küsitav. Samuti on ka emale paranemine tohutult raske ja õigupoolest ei sooviks sellist stsenaariumit küll ühelegi rasedale.

Kõige parem aeg vaktsineerimiseks on 2.trimestril. Naitsearstide selts on ammu välja andnud soovituse vaktsineerida. Kui teie ämmaemand pole võtnud jutuks vaktsineerimise või on lausa öelnud et ”pole vaja”, siis kaaluksin teise spetsialisti juurde pöördumist.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga lihtne. Kas oma vastsündinuid ka vaktsineeriksite?

Mina ei vaktsineeri enne lapse sündi ja lähtun vaktsiinitootjate ja who poolsest infost, mis on ilusti nende enda lehtedelt leitav- puuduvad piisavad andmed vaktsiinide ohutuse kohta raseduse ajal.

Istungi vajadusel kodus- väike hind maksta selle eest, et mitte oma sündimata lapsest katsejänest teha.

Kui elad ihuüksi ja raseduse jooksul kodust välja minna ei kavatse, siis muidugi ära vaktsineeri, sest viiruse saamine on väga ebatõenäoline. Ma saan aru, et sa raseduse jooksul ei külasta ka ämmakat ega naistearsti, vaid varjud kodus? Me, ülejäänud, siiski käime kodust väljas ja puutume teiste inimestega kokku, s.h. ka nendega, kes võivad haigestunud olla. Ja mõnel meist on rohkemgi lapsi, mõned vanuses, kus sügisel jälle kooli tuleb minna.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.07 08:06; 27.07 19:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga lihtne. Kas oma vastsündinuid ka vaktsineeriksite?

Mina ei vaktsineeri enne lapse sündi ja lähtun vaktsiinitootjate ja who poolsest infost, mis on ilusti nende enda lehtedelt leitav- puuduvad piisavad andmed vaktsiinide ohutuse kohta raseduse ajal.

Istungi vajadusel kodus- väike hind maksta selle eest, et mitte oma sündimata lapsest katsejänest teha.

Kui elad ihuüksi ja raseduse jooksul kodust välja minna ei kavatse, siis muidugi ära vaktsineeri, sest viiruse saamine on väga ebatõenäoline. Ma saan aru, et sa raseduse jooksul ei külasta ka ämmakat ega naistearsti, vaid varjud kodus? Me, ülejäänud, siiski käime kodust väljas ja puutume teiste inimestega kokku, s.h. ka nendega, kes võivad haigestunud olla. Ja mõnel meist on rohkemgi lapsi, mõned vanuses, kus sügisel jälle kooli tuleb minna.

Sinusugused ongi ohuks teistele. Levitad viirust ilma oma teadmata ja tundmata.  Mittevaksitud istuvad kodus , kui on haiged. Tänu sinusugustele katsejänestele, reisisellidele haigus muteerubki.  Väidetavalt niidab delta aga vaksituid edasi, isegi hullemini kui loomulikke ja puhtaid inimesi. Aga noh, oma asi. Koroonat saab vältida ja kergelt põdeda, aga kui aastate pärast selgub, et eksperimentaalvaktsiin oli suurim eksitus meditsiiniajaloos, ega seda enam kehast kätte saa. Keegi vastutust ka ei võta, ise vastutad. Sa kindlasti isegi ei imesta, miks sama doos kõigile, nii suurtele kui väikestele, vanadele ja noortele, tervetele kui haigetele? Sa isegi ei küsi endalt, miks enamus perearste on ise paksud ja ebaterved?  Sa kindlasti isegi ei saa aru, kui vasturääkiv on kogu see koroonainfo ja teed ikka nagu propaganda suunab.
vaktsineerid lapsed ka?
mina sinu iseka soovi parast reisida ja mugavat elu elada küll oma pere elusid eksperimendils pandiks ei too.

0
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.07 10:32; 22.07 10:33; 22.07 20:40; 27.07 15:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga lihtne. Kas oma vastsündinuid ka vaktsineeriksite?

Mina ei vaktsineeri enne lapse sündi ja lähtun vaktsiinitootjate ja who poolsest infost, mis on ilusti nende enda lehtedelt leitav- puuduvad piisavad andmed vaktsiinide ohutuse kohta raseduse ajal.

Istungi vajadusel kodus- väike hind maksta selle eest, et mitte oma sündimata lapsest katsejänest teha.

Kui elad ihuüksi ja raseduse jooksul kodust välja minna ei kavatse, siis muidugi ära vaktsineeri, sest viiruse saamine on väga ebatõenäoline. Ma saan aru, et sa raseduse jooksul ei külasta ka ämmakat ega naistearsti, vaid varjud kodus? Me, ülejäänud, siiski käime kodust väljas ja puutume teiste inimestega kokku, s.h. ka nendega, kes võivad haigestunud olla. Ja mõnel meist on rohkemgi lapsi, mõned vanuses, kus sügisel jälle kooli tuleb minna.

Sinusugused ongi ohuks teistele. Levitad viirust ilma oma teadmata ja tundmata. Mittevaksitud istuvad kodus , kui on haiged. Tänu sinusugustele katsejänestele, reisisellidele haigus muteerubki. Väidetavalt niidab delta aga vaksituid edasi, isegi hullemini kui loomulikke ja puhtaid inimesi. Aga noh, oma asi. Koroonat saab vältida ja kergelt põdeda, aga kui aastate pärast selgub, et eksperimentaalvaktsiin oli suurim eksitus meditsiiniajaloos, ega seda enam kehast kätte saa. Keegi vastutust ka ei võta, ise vastutad. Sa kindlasti isegi ei imesta, miks sama doos kõigile, nii suurtele kui väikestele, vanadele ja noortele, tervetele kui haigetele? Sa isegi ei küsi endalt, miks enamus perearste on ise paksud ja ebaterved? Sa kindlasti isegi ei saa aru, kui vasturääkiv on kogu see koroonainfo ja teed ikka nagu propaganda suunab.

vaktsineerid lapsed ka?

mina sinu iseka soovi parast reisida ja mugavat elu elada küll oma pere elusid eksperimendils pandiks ei too.

Äkki sa tuletaks mulle meelde, millal ma viimati reisi käisin? Ise enam tõesti ei mäleta, sest ma ei armasta reisida.

Vaktsineerin ma end regulaarselt, ka muude haiguse, näiteks hooajalise gripi vastu austusest oma klientude/patsientide vastu, sest olen logopeed, kes tegeleb afaasikutega. Jah, töötan ka rasedana ning selleks, et tööl käia, pean sõitma ühistranspordiga. Tean, mida vaktsiinid sisaldavad ja tunnen nende toimimispõhimõtteid. Haiguse läbi põdemine on organismile koormavam. Kui oleks võimalik koroona puhul haigestudes saada eluaegne immuunsus, siis võiks ju haigestumisega riskida, aga koroonat võid põhimõtteliselt iga 6 kuu tagant põdeda nagu grippigi. Milleks oma organismi põdemisega koormata ja nõrgestada? Haigus saab muteeruda ainult põdeja organismis.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.07 08:06; 27.07 19:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka ei plaani raseduse ajal vaktsineerida ja ämmaemand ei ole seda ka peale surunud. Pigem oli minuga ühel nõul, et keegi vastutust ei võta peale minu enda, seega puhtalt minu risk. Kuna ma töötan kodukontoris ning üritan rahvamasse vältida siis ma ei näe hädavajadust ka. WHO juhiste järgi soovitatakse vaktsineerida neid rasedaid, kes on pidevalt vältimatus kokkupuutes inimestega või kelle immuunsüsteem on nõrk ning seetõttu vastuvõtlikumad haigustele.

Toit tuleb mul juba ammu kulleriga koju ja kino, teater, spa ei ole minu jaoks nii olulised, et nende pärast vaktsineerida.

Pigem las laps sünnib ära ja vaktsineerin siis.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )


Esileht Lapse ootamine Vaktsineerimine raseduse ajal