Esileht Ilu ja tervis Vaktsineerimine Tallinnas nv

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Vaktsineerimine Tallinnas nv

Postitas:

Kas puugisüsti saab Tallinnas kuskil teha ka laupäeval ilma suure juurdehindluseta? Leidsin tasulised kliinikud, aga seal on süsti hind 10 eurot kallim kui muidu oleks.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.07 17:24; 17.07 17:52; 17.07 22:23; 18.07 11:21; 18.07 15:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas 10 eurot on suur juurdehindlus?

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin Nautica Confidos. Laps tegi perearstil, 35 EUR, Confidos 39 EUR.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas 10 eurot on suur juurdehindlus?

Loomulikult – 30%.

Tegin Nautica Confidos. Laps tegi perearstil, 35 EUR, Confidos 39 EUR.

Ok, tänan. Alguses vaatasin, et nad pole nv lahti, aga eksisin.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.07 17:24; 17.07 17:52; 17.07 22:23; 18.07 11:21; 18.07 15:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ikka tead, et see borrelioosi eest ei kaitse?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.valvekliinik.ee

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ikka tead, et see borrelioosi eest ei kaitse?

Borrolioosile jah vaktsiini ei ole aga on ravi. Entsefaliidile ravi puudub, aga on vaktsiin.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin Nautica Confidos. Laps tegi perearstil, 35 EUR, Confidos 39 EUR.

Confidokad kägistavad kohe 4€-ga. On ikka kapitalistinärud! Tasuta peaks see vaktsiin olema ka ravi samuti. Kurat ega inimene seda puuki loonud pole, et pead ise veel maksma ka looduse eest kaitse saamiseks. Varsti pannakse veel mingi jahimehe maks ka peale! Muidu lasevad karud ja põdrad metsast linna! No on ikka pätid saatansilmamunad!

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.07 21:30; 17.07 22:29; 18.07 09:20; 18.07 15:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ikka tead, et see borrelioosi eest ei kaitse?

Loomulikult. Miks selline küsimus?

Tegin Nautica Confidos. Laps tegi perearstil, 35 EUR, Confidos 39 EUR.

Confidokad kägistavad kohe 4€-ga. On ikka kapitalistinärud! Tasuta peaks see vaktsiin olema ka ravi samuti. Kurat ega inimene seda puuki loonud pole, et pead ise veel maksma ka looduse eest kaitse saamiseks. Varsti pannakse veel mingi jahimehe maks ka peale! Muidu lasevad karud ja põdrad metsast linna! No on ikka pätid saatansilmamunad!

Mis sul viga on?

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.07 17:24; 17.07 17:52; 17.07 22:23; 18.07 11:21; 18.07 15:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ikka tead, et see borrelioosi eest ei kaitse?

Loomulikult. Miks selline küsimus?

Tegin Nautica Confidos. Laps tegi perearstil, 35 EUR, Confidos 39 EUR.

Confidokad kägistavad kohe 4€-ga. On ikka kapitalistinärud! Tasuta peaks see vaktsiin olema ka ravi samuti. Kurat ega inimene seda puuki loonud pole, et pead ise veel maksma ka looduse eest kaitse saamiseks. Varsti pannakse veel mingi jahimehe maks ka peale! Muidu lasevad karud ja põdrad metsast linna! No on ikka pätid saatansilmamunad!

Mis sul viga on?

Aga sul?

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.07 21:30; 17.07 22:29; 18.07 09:20; 18.07 15:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma helistasin perearstile, kirjutas retsepti, ostsin vaktsiini, tulin koju ja torkasin käsivarde. Valmis.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oma tervise eest 10juurde panna pole probleemi ju!?
aga kuna süst ei hakka ju kohe mõjuma, siis ma ei saa aru, milleks laupäeval seda vaja teha. see on ju pikem protsess, mitu süsti tuleb ikka teha ja nende vahel peab ka hulka aega olema.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna puutun vaktsineerimistega igapäevaselt töö juures kokku, siis annan paar soovitust/nippi.

1. Pole mõtet nädalavahetusel tegema minna, immuunsuse saamiseks on vaja vähemalt kaks doosi vaktsiini õigete vahedega.

2. Odavam on ise osta apteegist, perearst teeb digiretsepti. Mõnikord on perearstidel ka kohapeal vaktsiin olemas, helista ja uuri.

3. Vaktsineeeida saab ka ennast kodus, ise ma väga ei soovita endale süsti teha aga eks igaüks ise otsustab. Kui on keegi tuttav õe, ämmaemanda või arsti haridusega, siis võib ka neil lasta süsti teha.

4. Kui perearsti juures või mujal vaktsineerid, siis küsi kindlasti ka selle kohta, kas need andmed lähevad digilukku või pannakse vaktsineerimispassi kirja.

5. Oluline on õigeaegne vaktsineerimine (puugivaktsiini on mõistlik teha enne puugihooaja algust). Lisaks ka see, et saaks peale esimest doosi tehtud ka teine ja kolmas doos. Hiljem on oluline ka lasta ennast revaktsineeerida, muidu pole nendest süstidest kasu.

6. Mõnikord ka mõned töökohad pakuvad võimalust töötajatel lasta ennast vaktsineerida. Selle kohta võib ka uurida, see oleneb muidugi asutusest.

Aga seniks, kui looduses käid, siis saab katta oma keha heledate riietega, kontrollida keha puukide suhtes, kui puuk on, siis see kiirelt eemaldada, jälgida hammustuskohta ja enesetunnet ning vajadusel perearsti poole pöörduda.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oma tervise eest 10juurde panna pole probleemi ju!?

aga kuna süst ei hakka ju kohe mõjuma, siis ma ei saa aru, milleks laupäeval seda vaja teha. see on ju pikem protsess, mitu süsti tuleb ikka teha ja nende vahel peab ka hulka aega olema.

Sellise loogikaga need tasulised med.keskused töötavadki! Nagu näha manipuleeritavaid rumalukesi on piisavalt, et püsida kasumis ja töörahva arvelt rikastuda. Oma tervist tuleb hoida nii nagu ka oma raha ja oma kodu! Kui sa seda tuulad oled varsti palja peega tänaval ja kerjad päevasöögiks sente! Mis sa siis selle tervisega enam teed, kui hädavaevu hinge seees jõuad hoida?

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.07 21:30; 17.07 22:29; 18.07 09:20; 18.07 15:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tõesti ei vajanud muid õpetussõnu kui infot, kas kuskil saab laupäeval vaktsineerida. Ma tean kõike seda, mis siin kirja pandud ja loomulikult pole see esimene süst, vaid revaktsineerimine. Teema on minu poolest läbi.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.07 17:24; 17.07 17:52; 17.07 22:23; 18.07 11:21; 18.07 15:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tõesti ei vajanud muid õpetussõnu kui infot, kas kuskil saab laupäeval vaktsineerida. Ma tean kõike seda, mis siin kirja pandud ja loomulikult pole see esimene süst, vaid revaktsineerimine. Teema on minu poolest läbi.

Aga miks sa kohe ei võinud kirjutada, et oled juba süati saanud ja vajad järgmist? Lased teistel oma aega raista sulle taekuseterade jagamisele selleasemel, et mõnes muus hädavajalikumas tõelist abi vajavas teemas oma sõna sekka öelda?! On sul üldsesüdametunnistus olemas või oled jõhkard ja isekas?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.07 21:30; 17.07 22:29; 18.07 09:20; 18.07 15:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On sul üldsesüdametunnistus olemas või oled jõhkard ja isekas?

Jõhkard ja isekas.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.07 17:24; 17.07 17:52; 17.07 22:23; 18.07 11:21; 18.07 15:34;
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Ilu ja tervis Vaktsineerimine Tallinnas nv