Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaktsineeritud inimese koroona

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Vaktsineeritud inimese koroona

Postitas:
Kägu

Tere!

Küsimus neile, kes on vaktsineeritud ja siiski sellele vaatamata koroonasse haigestunud. Millised olid esialgsed sümptomid?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Algas ninakinnisusega. Väga kiiresti progresseerus, siis tuli väga tugev peavalu, mis kestis kolm päeva. Paar korda lõi palaviku üles 37-38 vahele. Nina ikka endiselt kinni, suurt nohu ja köha ei tulnudki. Maitsemeel osaliselt jadua, lõhnu ei tundun. Neljandal päeval asendus peavalu lihasvaluga kehas. Ja üleüldine väsimus ka. Kuuendast päevast hakkas enam-vähem taanduma kõik.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õrn nohu.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nohu oli. Testi tegin üldse selle pärast, et vaktsineerimistest oli pool aastat möödas ja vaktsineerimata pereliige oli koroonas ja põdes üsna raskelt. Muidu poleks ilmselt tähelepanu pööranud üldse, oleks mõelnud, et lihtsalt veidi külmetunud.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen praegu vaktsineeritud (Moderna) ja jäin mõned päevad tagasi koroonasse. Esialgu on ok – lihase-luu valud, väsimus, imelik peavalu, ajab köhatama. Eks näis, kuidas edasi läheb. Elukaaslane (AstraZeneca) oli 2 päeva kõrges palavikus ja peavalus, aga erilist nohu-köha ei tekkinud. Lapsed, liiga väiksed, et vaktsineerida, jäid nüüd ka – esialgu on teist päeva õhtuti palavik ja ütlevad, et silmad/pea valutavad, aga ei saagi aru, kas lihtsalt räägivad või ongi nii.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen praegu vaktsineeritud (Moderna) ja jäin mõned päevad tagasi koroonasse.

Millal vaktsineerisid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub, et vaktsineeritud põevad raskemalt, endal vaktsineerimata küll nii raskeid sümptomeid polnud, isegi nohu mitte, palavikust rääkimata.

+1
-18
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Tundub, et vaktsineeritud põevad raskemalt, endal vaktsineerimata küll nii raskeid sümptomeid polnud, isegi nohu mitte, palavikust rääkimata.

Ei tundu midagi. Minu 45a vaktsineerimata sõbranna oli neli nädalat tegutsemisvõimetu. Nohu, hull köha, palavik, totaalne jõuetus. Köha kestab veel edasigi.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub, et vaktsineeritud põevad raskemalt, endal vaktsineerimata küll nii raskeid sümptomeid polnud, isegi nohu mitte, palavikust rääkimata.

Ei tundu midagi. Minu 45a vaktsineerimata sõbranna oli neli nädalat tegutsemisvõimetu. Nohu, hull köha, palavik, totaalne jõuetus. Köha kestab veel edasigi.

Ei taha mõeldagi, kui raskelt ta veel siis põeks, kui oma loomuliku immuunsuuse hävitaks.

+1
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub, et vaktsineeritud põevad raskemalt, endal vaktsineerimata küll nii raskeid sümptomeid polnud, isegi nohu mitte, palavikust rääkimata.

Minul oli ka väga kerge läbipõdemine, aga eks see olegi individuaalne. Ei saa üldistada, et vaktsineeritud põevad nii ja vaktsineerimata naa.

Kellele pikem põdemine ja palavikus istumine on oht terviseme muude terviseprobleemide tõttu, sellel on abi isegi sellest, kui haiguse põdemist see vaktsiin suudab lühendada mõned päevad.

Millega aga õigustada noorte vaktsineerimine, ei oska öelda.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma sain kevadel AZ – mõlemad doosid 8-nädalase vahega. Ja nüüd on test positiivne. Ainuke tunnus on lõhna- ja maitsemeele kadu. Töövõimetusleht anti 10ks päevaks. Aga lõhna/maitsetaju võib (dr google andmetel) olla nädalateks kadunud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma sain kevadel AZ – mõlemad doosid 8-nädalase vahega. Ja nüüd on test positiivne. Ainuke tunnus on lõhna- ja maitsemeele kadu. Töövõimetusleht anti 10ks päevaks. Aga lõhna/maitsetaju võib (dr google andmetel) olla nädalateks kadunud.

Parane hästi.

Paistab, et lõhna- ja maitsemeele taastamiseks saab ise ka natuke kaasa aidata:
https://www.bbc.com/news/health-56865129

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

4 kolleegi said koroona. Viimane doos tehtud aprillis. 2 põdesid väga kergelt, ühel oli 1 päev lihas valu ja üks on ikka päris haige. Haiglas pole keegi selle haigusega olnud. Samas 40+ sportlik vaktsineerimata mees oli augustis mõned päevad koomas ja juhitava hingamisel.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul kolm kolleegi uuesti nakatunud (väike kollektiiv) ja ühel neist arenes kopsupõletikuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul kolm kolleegi uuesti nakatunud (väike kollektiiv) ja ühel neist arenes kopsupõletikuks.

Vabandust, vaktsineerituna nakatunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on üks 50+ vaktsineerimata sugulane mitu nädalat kodus väga viletsas seisus

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaktsineeritud inimese koroona