Esileht Pereelu ja suhted Vale koht kust küsida ehk, aga siiski

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 51 )

Teema: Vale koht kust küsida ehk, aga siiski

Postitas:
Kägu

Keegi teab mis siin rubriigis toimub, mis surramurra see on ja kas see ära ka parandatakse ?

 

https://foorum.perekool.ee/foorum/tervis/

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küberrünnak, mingi bot on sisse saanud. Ei ole näha nagu, et keegi kustutaks neid…

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi teab mis siin rubriigis toimub, mis surramurra see on ja kas see ära ka parandatakse ?

https://foorum.perekool.ee/foorum/tervis/

Keegi ei tea ja foorumi haldajaid see ei huvita. Näha on, et nad lasevad asjal lihtsalt minna. Eks näis, kaua läheb, kui see teistesse rubtiikidesse jõuab.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küberrünnak, mingi bot on sisse saanud. Ei ole näha nagu, et keegi kustutaks neid…
<!– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-288×162-999998-clearholder –><!– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-288×162-999998-nonexxxclearxxxblock –><!– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-240×135-999998-clearholder –><!– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-240×135-999998-nonexxxclearxxxblock –>

Pakun, et siin polegi enam modesid.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siinsamal lehel on ju terve pikk teema selle kohta, miks TA seda ei loe?

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, ämmaemandate ühingul on töötajad ära kadunud, õigemini küsimus, et millega need 40 ennem küll tegelesid?

https://www.teatmik.ee/et/personlegal/80052212-EESTI-%C3%84MMAEMANDATE-%C3%9CHING

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, ämmaemandate ühingul on töötajad ära kadunud, õigemini küsimus, et millega need 40 ennem küll tegelesid?

Ja veel kummalisem, et mitte ükski neist ei taipa IT-ala. Palgatakse mingi firma, kes asja haldamisel hätta jääb ja siis üldse ära kaob. Või lõppes leping, ei teagi. Siin ei selgitata ju midagi. Praegugi täielik vaikus.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pakun, et siin polegi enam modesid.

On ikka, just on üks teema ära kustutatud.

Huvitav, ämmaemandate ühingul on töötajad ära kadunud, õigemini küsimus, et millega need 40 ennem küll tegelesid?

Ja veel kummalisem, et mitte ükski neist ei taipa IT-ala.

Kas te tõesti arvate, et foorumi haldamine on Ämmaemandate Ühingu põhitegevus???
Ei ole ära kadunud ju töötajad, 40 asemel on nüüd 11, mis seal imelikku väga? Ju on tegevus ümber korraldatud. Tobe on lugeda, kuidas siin pidevalt seda ühingut materdatakse ja tänitatakse, tegelikult nende tegemistest midagi täpsemat teadmata.

+2
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellest artiklist paistab, et pk on neile vägagi oluline rahalehm

https://arileht.delfi.ee/artikkel/83862873/kui-suur-rahalehm-on-ammaemandate-uhingule-perekooli-keskkond

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellest artiklist paistab, et pk on neile vägagi oluline rahalehm

https://arileht.delfi.ee/artikkel/83862873/kui-suur-rahalehm-on-ammaemandate-uhingule-perekooli-keskkond

Seda imelikum siis, et seda rahalehma ei hooldata vaid lastakse see Korea pättidel täis s*ttuda.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda imelikum siis, et seda rahalehma ei hooldata vaid lastakse see Korea pättidel täis s*ttuda.

Hooldatakse ju. Täiesti piisavalt, et sa jätkad ikka siin käimist ja reklaamitulu jookseb. Üks alafoorum on pekkis omadega, so what, nagu näha jätkub elu täiesti harilikul moel teistes foorumites.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda imelikum siis, et seda rahalehma ei hooldata vaid lastakse see Korea pättidel täis s*ttuda.

Hooldatakse ju. Täiesti piisavalt, et sa jätkad ikka siin käimist ja reklaamitulu jookseb. Üks alafoorum on pekkis omadega, so what, nagu näha jätkub elu täiesti harilikul moel teistes foorumites.

Ei usu, et haldajad mõtlevad, et so what. Pigem ei tea nad, kuidas seda olukorda lahendada.

Ma kahtlustan, et see on vaid aja küsimus, millal see teistesse rubriikidesse laieneb. Eks siis saate varsti Perekooli podcastis K-popi kuulata.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei usu, et haldajad mõtlevad, et so what. Pigem ei tea nad, kuidas seda olukorda lahendada.

Nemad ei peagi teadma, IT-partner peab teadma. So what käis pigem selle kohta, et pole väga kiiret selle probleemi lahendamisega ja pole mõtet lisaressurssi sisse toppida. IT-partner millalgi remondib ära, kui järjekord selleni jõuab, seni on nagu on.

Mina teeks ka nii, kui ma oleks MTÜ. Kui ma oleks äriühing, siis muidugi reageeriks kiiremini.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina teeks ka nii, kui ma oleks MTÜ. Kui ma oleks äriühing, siis muidugi reageeriks kiiremini.

Arvad, et MTÜ-d ei saa raha kasutamisega hakkama?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvad, et MTÜ-d ei saa raha kasutamisega hakkama?

Kui MTÜ on püsinud aastakümneid nagu EÄÜ, siis vastupidi, väga hästi saavad hakkama. Tuleb teha õiged valikud, vastavalt oma prioriteetidele. Ja mingi foorumi töös hoidmine sellel MTÜ-l kahtlemata prioriteet ei ole, miks peakski.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mingi foorumi töös hoidmine sellel MTÜ-l kahtlemata prioriteet ei ole, miks peakski.

Ära nii ütle. Mul kukub tükk küljest ära, kui seda foorumit enam pole. Mulle meeldib siin käia juba oma 15a. Ärme ikka ära kaota.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära nii ütle. Mul kukub tükk küljest ära, kui seda foorumit enam pole. Mulle meeldib siin käia juba oma 15a. Ärme ikka ära kaota.

Ei no kellele ei meeldiks tasuta toredad asjad – aga ma räägin praegu siinsete Kägude ettekujutusest, nagu see oleks mingi EÄÜ prioriteet või lausa kohustus seda foorumit (kõigi tema osadega) käigus hoida. Kukub tervisefoorum küljest, las kukub, külastatavus sellest ei vähene. Eks nad siis hakkavad liigutama kiiremini, kui enamkülastatavad (hobinurk, pereelu, kodunurk vms) või nende eesmärkidega rohkem haakuvad (beebid, sünnitus, ootamine) ka ära kukuvad (ja seeläbi sissetulekuid ohustavad). Palun hoidke meeles, et tegemist on tasuta teenusega ja nad ei ole kohustatud mitte millekski.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun hoidke meeles, et tegemist on tasuta teenusega ja nad ei ole kohustatud mitte millekski.

Hoia ise meeles, et nad teenivad selle foorumiga raha ja heategevusega pole siin tegemist mingist otsast.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun hoidke meeles, et tegemist on tasuta teenusega ja nad ei ole kohustatud mitte millekski.

Ei ole midagi tasuta, meie klikid toovad neile reklaamiraha.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mingi foorumi töös hoidmine sellel MTÜ-l kahtlemata prioriteet ei ole, miks peakski.

Tohohh, suurim tuluallikas ei ole prioriteet??? Liikmemaksudest said nad eelmine aasta 34 tuhat, selle foorumi reklaamide klikkimistest 76 tuhat. Ma ei tea, kas nad ikka suudavad jätkata tasuta koolituste pakkumisega ainult 1/2 raha najal? Talupojamõistus ütleb, et siis tuleks poole vähem koolitusi ka.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Perekool.ee kulu oli 2022.a. 17 723 ja nüüd kui kõik on kallimaks läinud 2023.a. ainult 15 272 €

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mingi foorumi töös hoidmine sellel MTÜ-l kahtlemata prioriteet ei ole, miks peakski.

Tohohh, suurim tuluallikas ei ole prioriteet??? Liikmemaksudest said nad eelmine aasta 34 tuhat, selle foorumi reklaamide klikkimistest 76 tuhat. Ma ei tea, kas nad ikka suudavad jätkata tasuta koolituste pakkumisega ainult 1/2 raha najal? Talupojamõistus ütleb, et siis tuleks poole vähem koolitusi ka.

See mu iva ongi, et see tulu ei kao kuhugi sellest, kui üks alafoorum rikkis on. Kui tulu kaduma hakkaks, küll siis kiiremini tehtaks. Käesolev teemagi on selle tõestus – tervisefoorumisse ei saa, siis räägitakse samadel teemadel pereelu all. Nii on, leppige sellega.

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juba 2023.a. kadus tunduvalt.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juba 2023.a. kadus tunduvalt.

Ei kadunud, kasvas.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

#4311767: Juba 2023.a. kadus tunduvalt. Ei kadunud, kasvas.

tulu ettevõtlusest 2022.a. 85 561 ja 2023.a. 76 165

sa ei saa aru kumb on suurem number?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

#4311767: Juba 2023.a. kadus tunduvalt. Ei kadunud, kasvas.

tulu ettevõtlusest 2022.a. 85 561 ja 2023.a. 76 165

sa ei saa aru kumb on suurem number?

Ei ma rääkisin aastaarvust, mis kasvas 2023. aastal (nagu muide igal aastal) 😀 😀 Sa ju ei suutnud täislauset koostada, et mis kasvas ega ka tsiteerida, kellele vastasid? Pidime su mõtteid lugema?

0
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei mõista, miks nad seda spämmivat kasutajat lihtsalt ära ei bloki?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei mõista, miks nad seda spämmivat kasutajat lihtsalt ära ei bloki?

See pole ju mingi kasutaja, vaid robot, mis on kuskilt turvaaugust sisse roninud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei mõista, miks nad seda spämmivat kasutajat lihtsalt ära ei bloki?

See pole ju mingi kasutaja, vaid robot, mis on kuskilt turvaaugust sisse roninud.

Ma tean, et robot, aga ta treib neid teemasid ju kasutajanime Anonymous abil. On see kaaperdatud või roboti loodud kasutaja?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tean, et robot, aga ta treib neid teemasid ju kasutajanime Anonymous abil. On see kaaperdatud või roboti loodud kasutaja?

Kägu nagu sina ja mina. Anonymous näitab vahel hetk peale postituse tekkimist, enne kui skript selle Käoks ümber jõuab nimetada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 51 )


Esileht Pereelu ja suhted Vale koht kust küsida ehk, aga siiski