Esileht Kodunurk valgest tekstiilist kupliga valgusti – halb mõte?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: valgest tekstiilist kupliga valgusti – halb mõte?

Postitas:

Otsin lapse tuppa seinavalgustit ja disaini poolest ainsad, mis oleks täpselt sobivad, on paraku valgest tekstiilist kupliga. Hind pole ka just ainult paarkümmend eurot ja kahtlen, kas see oleks hea mõte. Kas on kellelgi? Kui hirmsasti sellised ära tolmuvad/määrduvad ja kas neid on võimalik ka kuidagi puhastada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil on ühe lapse toas heledast tekstiilist laevalgusti ja see ei ole küll ca viie aasta jooksul märkimisväärselt määrdunud.

olenevalt valgusti ehitusest võib õnnestuda mingi nano-töötlusega üle tegemine. igasuguseid määrdumisvastaseid spreisid on ju olemas.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.08 12:04; 09.08 15:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei ostaks, kunagi oli meie magamistoas. Juba akendest tuleb ikka tuulutades niiskust ja tolmu, toatolm ja loomulik niiskus lisaks. Määrduvad ikka küll, hoolimata igasugusest keemiast.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on magamistoas valgete kuplitega laualambid juba 3-4a kindlasti. Sellised: https://www.ikea.com/fi/fi/p/arstid-poeytaevalaisin-nikkeloeity-valkoinen-70280634/

Määrdunud ei ole. Kui näha on tolmu, siis tõmban aegajalt üle tolmuimejaga või selle riiete kleeperulliga.
Niiske lapiga “pühkides” need oleks kindlasti juba määrdunud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Määrduvad, hooldamine tüütu. Ikka jääb kergelt hallikas

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on elutoas kreemika kupliga laualamp, 3 aasta jooksul pole midagi juhtunud. Mõnikord tõmban liimirulliga üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tolmuvad nagu iga teine lamp- näitab ilmselt rohkem välja, kui hall lamp. Aga üldiselt on enamus lampe ikka võimalik aegajalt puhastada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milles küsimus, tolmuimejaga saab ju neid puhastada. Mul on kaks valge kangaga kaetud lampi juba üle 13 aasta, midagi pole neile ette heita.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.08 08:31; 09.08 14:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma aravan, et määrduvad need pigem sellest hullust puhastamisest. Niisama laes rippudes ei juhtu nendega midagi. Kärbsed lasevad lõpuks täis, aga mingi 10 aastat ikka on ok.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.08 13:36; 09.08 16:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma aravan, et määrduvad need pigem sellest hullust puhastamisest. Niisama laes rippudes ei juhtu nendega midagi. Kärbsed lasevad lõpuks täis, aga mingi 10 aastat ikka on ok.

Kärbsed ei lase üldse kangast kuplitele!

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.08 08:31; 09.08 14:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma aravan, et määrduvad need pigem sellest hullust puhastamisest. Niisama laes rippudes ei juhtu nendega midagi. Kärbsed lasevad lõpuks täis, aga mingi 10 aastat ikka on ok.

Kärbsed ei lase üldse kangast kuplitele!

sõltub väga palju ikka elukohast, ma isegi ei mäleta, millal ma viimati oma lapse toas kärbest nägin. aknad on kogu aeg lahti, aga millegipärast eelistavad kärbsed esimest korrust. ja teemaalgataja elab v-o üldse kaheksandal?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.08 12:04; 09.08 15:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma aravan, et määrduvad need pigem sellest hullust puhastamisest. Niisama laes rippudes ei juhtu nendega midagi. Kärbsed lasevad lõpuks täis, aga mingi 10 aastat ikka on ok.

Kärbsed ei lase üldse kangast kuplitele!

Mis tarkus see on? Mina oma kreemikatel kuplitel nägin pärast 10 aastat laes rippumist küll ehtsat kärbsesitta (linnas ja 2. korrusel). Vaevalt, et keegi teine sinna sitale lendas.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.08 13:36; 09.08 16:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milles küsimus, tolmuimejaga saab ju neid puhastada. Mul on kaks valge kangaga kaetud lampi juba üle 13 aasta, midagi pole neile ette heita.

Meil on tüdruku toas valge tekstiilkattega põrandalamp ja laualamp 8 aastat, puhastan ainult tolmuimejaga, kärbsemusta pole märganud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Kodunurk valgest tekstiilist kupliga valgusti – halb mõte?