Esileht Kodunurk Valmis kardinad – kust?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Valmis kardinad – kust?

Postitas:
Kägu

Sooviks väga leida kardinaid, kuhu juba kardinapael on üles äärde õmmeldud. IKEA toodetega olen kursis, samuti Hemtex, Jysk. Oskate veel soovitada poode Tallinnas, kus valmis kardinaid leida võib? Pimendavaid ei soovi, aga võiks olla ikkagi normaalse paksusega kangas, mitte väga õhuke. Lapse tuppa. Ise õmbleks küljest ja alläärest parajaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

parem helista sellele kangadzungli kardinaõmblejale, teeb kõik valmis. Kodulehel on Tallinna ja Haapsalu õmblejate numbrid: https://www.kangadzungel.ee/page.php?pgID=500e75a036dc2d7d2fec5da1b71d36cc&l=est

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Ei saa aru, miks Hemtex, Jysk ja IKEA ei sobi? Kui soovid enamat, siis tuleb maksta lisaraha. Või soovid kvaliteeti üliodava hinnaga? Edu sulle. Odav on siiski odav. Keegi tasuta pakkuma tõesti ei tule.</p>

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen tellinud vidaxl-ist, seal täiesti kvaliteetsed, igas mõõdus ja riputuvariantidega kardinaid ja tulevad ruttu kohale, lisaks soodsad ka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen tellinud vidaxl-ist, seal täiesti kvaliteetsed, igas mõõdus ja riputuvariantidega kardinaid ja tulevad ruttu kohale, lisaks soodsad ka.

Pole küll teemaalgataja, aga aitäh lingi eest. Seal on neid tõesti päris palju.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Ei saa aru, miks Hemtex, Jysk ja IKEA ei sobi? Kui soovid enamat, siis tuleb maksta lisaraha. Või soovid kvaliteeti üliodava hinnaga? Edu sulle. Odav on siiski odav. Keegi tasuta pakkuma tõesti ei tule.</p>

Aga äkki seetõttu, et seal pole kangast/mustrit, mis meeldiks?? Mis odavusest sa räägid? Ma lihtsalt ei tea rohkem poode Tallinnas, seetõttu uurin maad! Rahune maha.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Magaziin

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Kodunurk Valmis kardinad – kust?