Esileht Ilu ja tervis Valulikud rinnad

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Valulikud rinnad

Postitas:

Mul on juba mitu kuud rinnad hooti valusad, seost päevadega ei ole. Kasutan rasedusest hoidumiseks Evra plaastreid. Esimesel rasedusel lõi raske preklapsia välja ja tehti erakorraline keiser, sest olin mineku peal. Rohkem lapsi ei taha, sest ei taha riskida, et mees kahe lapsega jääks. Koguaeg olen nii väsinud ja raske tunne, nagu oleks just terve sea üksi ära söönud.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mungapipar aitab, tableti kujul on nt Agnucaston. Mulle soovitati seda rinnakabinetis. Mul on rindade valulikkus päevadega seotud, aga hakkab pihta juba tsükli teises pooles tükk aega enne päevi. Agnucastoni võtmisega on valulikkust kõvasti vähemaks jäänud. Samuti on mul diagnoositud mastopaatia.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.04 09:39; 23.04 10:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on juba mitu kuud rinnad hooti valusad, seost päevadega ei ole. Kasutan rasedusest hoidumiseks Evra plaastreid. Esimesel rasedusel lõi raske preklapsia välja ja tehti erakorraline keiser, sest olin mineku peal. Rohkem lapsi ei taha, sest ei taha riskida, et mees kahe lapsega jääks. Koguaeg olen nii väsinud ja raske tunne, nagu oleks just terve sea üksi ära söönud.

Kommentaar kustutatud

Perekool.ee kasutajatingimused
2. Perekool.ee kasutaja kohustused
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
3. Foorumi kasutamise kodukord
3.1. Oodatud on arendav ja konstruktiivne arutelu!

Perekooli moderaator

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.04 01:44; 19.04 11:20; 20.04 11:40; 21.04 02:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar kustutatud

Perekool.ee kasutajatingimused
2. Perekool.ee kasutaja kohustused
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
3. Foorumi kasutamise kodukord
3.1. Oodatud on arendav ja konstruktiivne arutelu!

Perekooli moderaator[/quote]

Mis Sul viga on?

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.04 06:21; 19.04 20:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar kustutatud

Perekool.ee kasutajatingimused
2. Perekool.ee kasutaja kohustused
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
3. Foorumi kasutamise kodukord
3.1. Oodatud on arendav ja konstruktiivne arutelu!

Perekooli moderaator/quote]

Mis Sul viga on?

Mis sul viga on et neid ühesuguseid teemasid igapäev kümneid lood?

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.04 01:44; 19.04 11:20; 20.04 11:40; 21.04 02:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar kustutatud

Perekool.ee kasutajatingimused
2. Perekool.ee kasutaja kohustused
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
3. Foorumi kasutamise kodukord
3.1. Oodatud on arendav ja konstruktiivne arutelu!

Perekooli moderaator

Mis Sul viga on?

Mis sul viga on et neid ühesuguseid teemasid igapäev kümneid lood?[/quote]

Ei ole loonud. Lihtsalt vastus on inetu ja solvav.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.04 06:21; 19.04 20:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan siiski, et see on ikkagi tsükliga seotud, just hooti valu. Tavaliselt mitte päevade ajal vaid kohe pärast ov-d lööb progesterooni suur tõus rinna hormoonidele tudlikuma näärmekoe valulikuks. See on täiesti tavaline ja normaalne, kellel kuidas, kas on mõned päevad või ovst kuni päevade alguseni vms.
Minu meelest peaks rindade valulikkus olema evra väga sage kõrvaltoime.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on juba mitu kuud rinnad hooti valusad, seost päevadega ei ole. Kasutan rasedusest hoidumiseks Evra plaastreid. Esimesel rasedusel lõi raske preklapsia välja ja tehti erakorraline keiser, sest olin mineku peal. Rohkem lapsi ei taha, sest ei taha riskida, et mees kahe lapsega jääks. Koguaeg olen nii väsinud ja raske tunne, nagu oleks just terve sea üksi ära söönud.

pead värsket sibulat peale hammustama, praegu ongi tal kõhus igav ja valutab
aga sibul annaks talle elurõõmu tagasi ja sa kepsleks nagu väike põrsake

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.04 01:44; 19.04 11:20; 20.04 11:40; 21.04 02:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul läheb nüüd viies kuu Evra plaastritega ja rinnad olid vahepeal nii valusad, et trenni oli võimatu teha. Kui mees õrnalt puudutas oli juba valus. Nüüd viimased paar nädalat ei ole enam õnneks olnud. Tavaliselt olid mul rinnad tundlikud ainult päevade ajal aga peale seda, kui hakkasin seda plaastrit kasutama olid rinnad pmst koguaeg valusad. Loodan, et sul läheb ka üle või kui ei lähe siis mine lase rinnad üle kontrollida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul olid ka rinnad valusad aga siis määrisin neid ketsupiga ja valu kadus kohe
soovitan sullegi, määri ketsupiga

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.04 01:44; 19.04 11:20; 20.04 11:40; 21.04 02:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul olid ka rinnad valusad aga siis määrisin neid ketsupiga ja valu kadus kohe

soovitan sullegi, määri ketsupiga

Kommentaar eemaldaud

Perekool.ee kasutamistingimused
3. Foorumi kasutamise kodukord
3.1. Oodatud on arendav ja konstruktiivne arutelu!
3.2. Vältida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jätkamist.

Perekooli moderaator

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa mungapipart sisaldavad käsimüügiasjad aitavad. Mul aitasid küll.

_

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul olid ka rinnad valusad aga siis määrisin neid ketsupiga ja valu kadus kohe

soovitan sullegi, määri ketsupiga

Täitsa lollakas. Viinakompressi tuleb hoopis teha või pipraplaaster peale panna.

Seda kindlasti ei soovita rindade valutamise puhul. Vasakul pool südame piirkonnas on sellised ravivõtted isegi ohtlikud. Ja ega see tsüklist tuleneva näärmete valuaistingute puhul mitte kuidagi ei aitaks ka. Rindade valulikkus tuleb hormonoonidest (valuaisting on enamasti rinnanäärmetes), see ei ole sarnane näiteks külmetusest tuleneva seljavaluga, et paned pipraplaastri ja leevendab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.04 09:39; 23.04 10:14;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Ilu ja tervis Valulikud rinnad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.