Esileht Beebi ja mitmikud Vankrikiigutaja

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Vankrikiigutaja

Postitas:
Kägu

Ootaksin teie kogemusi, kes on omanud vankrikiigutajat. Mis firma vankrikiigutaja teil oli ja kuidas rahul olite? Oli väärt ost või pigem pole sellest mingit kasu?

Aitäh juba ette tagasiside eest!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie ostsime. Mitte selle üle saja eurose, vaid selle Rocketi, mis oli mingi 50 euro ringis. Ütleme nii, et kõik oleneb beebist. Meie oma saab vahel ikka aru, et vanker ei liigu, ju unefaas nii erk, et isegi väristaja ei aita. Aga vahepeal aitab kenasti und pikendada . Tihti ärkab näiteks kohe üles, kui see seisma jääb. Ega enne ei tea, kui ei katseta sellega. Aga seda hirmkallist ei ole tarvis osta ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sulle endale meeldiks, kui tahad magada ja keegi loksutab järelejätmatult su voodit? Lihtsalt selleks, et su nokauti lüüa ja sulle pikemas perspektiivis ajukahjustus põhjustada?

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sulle endale meeldiks, kui tahad magada ja keegi loksutab järelejätmatult su voodit? Lihtsalt selleks, et su nokauti lüüa ja sulle pikemas perspektiivis ajukahjustus põhjustada?

Beebid tunnevad ennast turvaliselt kui neid kiigutatakse, sest see meenutab neile turvalist aega ema kõhus. Ajukahjustust vankriga sõidutamisest või kiigutamisest ei saa. Ajukahjustuse põhjustab lapse tugevalt raputamine, seda nimetatakse raputatud laste sündroomiks ja põhjuseks lapse pidevast nutmisest ülekoormatud vanemad, kes ei suuda seda nuttu enam taluda.

Täiskasvanutele mõjub voodi kõigutamine ikka teisiti, jääd merehaigeks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sulle endale meeldiks, kui tahad magada ja keegi loksutab järelejätmatult su voodit? Lihtsalt selleks, et su nokauti lüüa ja sulle pikemas perspektiivis ajukahjustus põhjustada?

Kõige esialgsem “voodi” on 9 kuud last pea järjepidevalt loksutanud ja kordi hullemalt.

Seepärast ongi lapsed harjunud sellise pideva liikumise ja vibaratsiooniga, miks nii vankri- kui autosõit aitab just paljudel lastel uinuda ja magada.

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sulle endale meeldiks, kui tahad magada ja keegi loksutab järelejätmatult su voodit? Lihtsalt selleks, et su nokauti lüüa ja sulle pikemas perspektiivis ajukahjustus põhjustada?

Mida sa ajad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõltub, mis on lapse uneprobleem.

Meil aitas lõpuks hoopus b12, oli alla normi. 2 ndl pärast ravi alustamist magas kui kukununnu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu beebi ärkab vankris gaasivalude tõttu, olenemata sellest, kas see seisab või liigub. Seega meie puhul oleks vast vankrikiigutaja mõtetu ost.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mul oli rocket. Minu meelest väga ei aidanud. Ikka pidin ise vakrit edasi tagasi kiigutama. Lisaks läks rokcet üsna kähku katki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on Deki Babybalanz. Mu beebit aitasbsee küll. Või õigemini aitab mul endale aega tekitada, kui ei pidanud tund-kaks iga päev õues jalutama. Deki kiigutaja võlu on see, et käru mitte ei rappu-vibreeri, vaid liigub õrnalt edasi-tagasi. Oleme kriisiolukorras isegi toas seda kasutanud, kui beebi tahab ainult süles kussutamist ja mingi hetk ei jaksanud endam füüsiliselt teda süles hoida – laps magamiskotti, siis kärusse ja kiigutaja tööle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimese lapsega oli kiigutaja väga suur abi ees. Olin nii väsinud ja laps magas ainult liikuvas autos või vankris. Kõigepealt kasutasin Dekit aga seda pidi laadima ja siis võtsime Rockiti ja seda oli väga mugav kasutada. Ringikärutamine lõppes ära ja sain üle pika aja majapidamistoimetusi teha ja ise magada samal ajal. Teine laps magas ka seisvas vankris, kuigi kasutasin ka temaga vahest Rockitit nõrga vibratsiooni peal. Ja väide, et kiigutaja loksuta kuidagi ajusid on ikka jabur. Kõnniteed, kus vankriga jalutan tekitavad kordades hullemat vibratsiooni ja värinat ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Beebi ja mitmikud Vankrikiigutaja