Esileht Pereelu ja suhted Vanusevahe 30 aastat

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 84 )

Teema: Vanusevahe 30 aastat

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teate, ärge elage teiste elusid.

Mina abiellusin 40-aastaselt 65-aastase mehega.
Mõlemad, pärast esimest abielu ja mitmeid niisamasuhteid teadsime (tema muidugi rohkem), et ilmselt on tegu elu viimase armastusega. Ühesõnaga – ideaalne klapp igal tasandil.

Mu mees suri eelmisel aastal pärast 15-aastast kooselu. Kurb, kuid ma ei kahetse neid imeilusaid aastaid, mis muidu kogemata oleksid jäänud.

[/tsitaat]
Ja nüüd oled 55-aastaselt lesk. Tõenäoliselt üksi kogu ülejäänud elu, 20 või enam aastat. Küll jõuad veel kahetseda, kui teisi endavanuseid pereinimesi näed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ja nüüd oled 55-aastaselt lesk. Tõenäoliselt üksi kogu ülejäänud elu, 20 või enam aastat. Küll jõuad veel kahetseda, kui teisi endavanuseid pereinimesi näed.[/tsitaat]

Olen jah lesk. Aga olingi mõistusega võttes arvestanud, et kunagi nii peab minema. Esimesest valust ülesaanuna ei ole see teiste pereelude vaatamine nii kadestusväärne midagi. Muide, mul on täiskasvanud lapsed ja lapselapsed. Pluss ports sõpru ja sugulasi. Lisaks on täiesti tasuv ja rahuldust pakkuv töö.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.07 17:09; 09.07 19:28; 09.07 20:57; 09.07 22:23; 11.07 21:14; 17.07 09:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ja nüüd oled 55-aastaselt lesk. Tõenäoliselt üksi kogu ülejäänud elu, 20 või enam aastat. Küll jõuad veel kahetseda, kui teisi endavanuseid pereinimesi näed.[/tsitaat]

Minu ema abiellus omavanuse mehega, jäi 51-aastaselt leseks. Paari aasta pärast leidis järgmise, taas omavanuse mehe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 21:04; 04.12 19:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõsi ta on, et vanade meeste kõrval noored naised hääbuvad kiirelt. Vana mehe 55 aastane naine ongi ise ka vana, näed siin ka kirjutab, pole enam huvigi elu vastu õieti, elab lastelastele ainult, enda on juba maha matnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.07 21:17; 11.07 20:55; 12.07 15:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kaks sarnast \”juhtumit\” tutvusringkonnas. Ühe sõbranna ema, kes on 65 ja isa, kes on 85. Seega seal vaid 20-aastane vanusevahe, aga mehel mitu insulti olnud ja naine hooldab teda. Minu 65-aastased vanemad naudivad elu, reisivad ringi, mängivad tennist.
Teises peres on 37-aastane naine ja 60-le lähenev mees. Kuna naine on minu sõbranna, siis käime perekonniti läbi, aga nats veider on küll. Mees on selline vanaisalik ka. Tunnen ennast tema seltskonnas nagu koolitüdruk. Naine näeb välja nagu saaks kohe 50, talle tekkis peale selle mehega abiellumist 10 aastat tagasi peaaegu kohe selline stiil, lühikesed keemilised lokid, ülekaal. Hiljuti käisid koos mehe sõprade ja nende naistega reisil. Kõik 60-le lähenevad inimesed ja siis mu 37-aastane sõbranna. Võibolla ta ongi õnnelik ja oma otsusega rahul, aga mina enda vaatevinklist ei suuda sellist elu imetleda.
Muidugi kui naisel on see kiiks, et meeldivad vanemad mehed, ega siis midagi pole teha, küllap nad on siis sedavõrra õnnelikumad ka. Mõni naine läheb kloostrisse ja hakkab nunnaks, see elu pole ka minu jaoks, aga leidub neid, kelle jaoks see on õige.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tõsi ta on, et vanade meeste kõrval noored naised hääbuvad kiirelt. Vana mehe 55 aastane naine ongi ise ka vana, näed siin ka kirjutab, pole enam huvigi elu vastu õieti, elab lastelastele ainult, enda on juba maha matnud.
[/tsitaat]

Kuhugi pole ma \”hääbunud\” ega end matnud. Täitsa kabe isegi välimuselt, ei ole piinlik inimeste hulka minna:)
Ütlen veel kord – igaüks elagu OMA elu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.07 17:09; 09.07 19:28; 09.07 20:57; 09.07 22:23; 11.07 21:14; 17.07 09:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui sa oleksid pesapunimise valus, siis sellist vanusevahet ma ei soovitaks. mis liig see liig. aga kui otsid lihtsalt hingesugulust ja klappi ja head partnerlust, siis anna minna kuuse puu. päriselt ka. poogen, kuidas inimesed kõrvalt seda hindavad ja kas sa näed välja nagu tädi. samuti ei kaalu õnnehetki üles hirm, et äkki mees sureb ära. ole õnnelik. nüüd ja praegu. armastus on see, mida sa mäletad ka siis, kui koosolemise aeg on otsas. kas see pole mitte elu eesmärk – olla õnnelik!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mingi probleem sul ikka on, teemaalgataja, miks sa muidu kirjutasid. pole see elu sul nii lill midagi, ju kõhklused-kahtlused hakkasid vaevama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei hääbu need nooremad naised midagi, pole aega hääbuda kui peres 1-2-3 last.
Kindlasti on neid, kes tahavadki olla vanemad kui nadvanuse poolest on, las nad olla. Las inimese elavad nii, et nad ise rahul on, kedagi teist nad ju ei kahjusta. Katsuge teie ka elada nii, et ise rahul oleksite.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.07 11:01; 11.07 21:40; 16.07 23:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Eks ta ole. Järk-järgult avanes mehe positsioon – kinnisvara ja uhked autod, suvilad… kõvasti va krabisevat – ja eks nii siis jalad neiul laiali imestusest vajusidki. See on elu. Kahjuks.

(tõde on kibe – noor neiu mingi raugaga – perversne ja ilma igasuguse tulevikuperspektiivita suhe!)[/tsitaat]

So what? Igatahes etem variant, kui paljud eesti mehed, kes endast väga heal arvamusel on, aga endal pole muud kui t..a ja tühi hing.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei hääbu need nooremad naised midagi, pole aega hääbuda kui peres 1-2-3 last.
Kindlasti on neid, kes tahavadki olla vanemad kui nadvanuse poolest on, las nad olla. Las inimese elavad nii, et nad ise rahul on, kedagi teist nad ju ei kahjusta. Katsuge teie ka elada nii, et ise rahul oleksite.[/tsitaat]
kui naine kirjutab, et meest enam ei vaja, siis tähendab, et seksi enam ei taha. Siis ju ongi vanainimene valmis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.07 21:17; 11.07 20:55; 12.07 15:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

kui naine kirjutab, et meest enam ei vaja, siis tähendab, et seksi enam ei taha. Siis ju ongi vanainimene valmis.[/tsitaat]

Seda võib mõista ka nii, et mõnda aega pärast kalli inimese kaotamist ei joosta kohe lantima. Ei pruugi end 5 minutiga maha kanda ja uut suhet otsima hakata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.07 17:09; 09.07 19:28; 09.07 20:57; 09.07 22:23; 11.07 21:14; 17.07 09:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Usun, et kõik inimesed ei tunne ennast selle pärast vanana, et ei seksi, kõik ei pruugi seda pidada nii tähtsaks. On selliseid 20aastaseidki muideks. Aga see, kes mütleb ainult alumise otsaga ei saagi sellest aru saama ja olgu siis nii. Kõik ei peagi kõike ja kõiki mõistma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.07 11:01; 11.07 21:40; 16.07 23:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei mõtle ainult alumise otsaga, aga seks on ikka oluline asi terve ja noore inimese jaoks. Kõik muu ilus jutt on täitsa tühi kui seks puudub.
Seepärast ei tule isegi mõttesse alustada suhet oluliselt vanema mehega. Ikka enamvähem võrdselt tahaks vananeda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.07 21:17; 11.07 20:55; 12.07 15:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On oluline, sama oluline nagu söök, jook aga seks ei ole ainus kriteerium, mille järgi iga inimene peaks valima elukaaslase. Need, kes selle olulisust pidavalt rõhutavad, neile on see ülioluline, las siis olla, aga see pole seda kõigile, miks selle üliolulisust peale suruda? Sest nii on õige Sinu meelest? No las olla sinu meelest nii õige, ela ise siis oma õiget elu. Selleks ei pea olema vähem tervem kui libidoo on inimestel erinev ja sellistele naistele sobibki maharahunenud mees. Iga ühe jaoks on kuskil keegi. Vähemasti ei pea need mehed oma seksisooviga lagedale tulles nägema naise pidevaid \”peavalusid ja sada muud valu ja häda\”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.07 11:01; 11.07 21:40; 16.07 23:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei hääbu need nooremad naised midagi, pole aega hääbuda kui peres 1-2-3 last.
Kindlasti on neid, kes tahavadki olla vanemad kui nadvanuse poolest on, las nad olla. Las inimese elavad nii, et nad ise rahul on, kedagi teist nad ju ei kahjusta. Katsuge teie ka elada nii, et ise rahul oleksite.[/tsitaat]

No kui 30 aastat vanema mehega tehakse 3 last, siis minu meelest ei ole naisel seal kupli all kõik korras. No kui just vanuses 18-21 neid ei sünnita. Aga 30selt 60aastasega 3 last saada – see eeldab küll rikast meest, kelle tagant on pärida ja korralik tulu ettevõtlusest jookseb, või siis riigikogupensionit. Või siis naiselt varandust või väga head palka ja kindlust, et see nii jätkub ka tulevikus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.07 17:34; 08.07 00:50; 17.07 00:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

mul on täiesti ükskõik, kui vanalt keegi abiellub või kellega seksib. küll aga saab minu tolerantsus otsa, kui oma elu naudingute ohvriks tuuakse lapsed. jube terve suhtumine küll, kui lapsed on sundseisus isaga veedetud väheste aastate osas. [/tsitaat]

loll jutt. ka 25 aastat vana isa võib sattuda liiklusõnnetusse, surra vähki, sattuda tänaval mõne julma päti ohvriks jne. kas seepärast ei tohikski keegi lapsi saada, et \”äkki juhtub midagi\”? meie kõigi elu on habras, ei ole nii, et noorema inimese puhul on 100 % kindel, et ta oma lapsed üles kasvatab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekooliski võib iga päev lugeda, kuidas noored isad aastake pärast lapse sündi ja varemgi veel nelja tuule poole tõmbavad, mis tähendab, et lapse jaoks neid sisuliselt olemas ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.07 17:09; 09.07 19:28; 09.07 20:57; 09.07 22:23; 11.07 21:14; 17.07 09:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, mina olen üks neist kes on 34, aga hinges nii vana, näost hall ja see on juhtunud tasapisi, märkamatult. Täna ma kindlasti enam endast nii palju vanema mehega kokku elama ei hakkaks. Vanematel meestel on tõesti teatud elutarkus, kogemusi, hindavad noort naist rohkem kui omavanused, aga kas see ka 10 aasta pärast suhet pinnal hoiab? Üldiselt mitte, sest mees on vana mis vana, aga ise alles parimates aastates. Voodielust pole mõtet rääkidagi. Ma ise põgeneks kuhugi, aga kuhu sa ikka jooksed… Eks peab kõigepealt mehe ära matma ja siis hakkab uus elu. Karm, aga tõsi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://eestinaine.ee/elud,_inimesed/13B67/#Poolteist põlvkonda vanusevahet
Inimesed räägivad päris reaalselt elust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanade meeste naised, kas teil oma kaasaga igav ei ole? Mul on olnud paar vanemat sõpra, 10-20 aastat vanemad meesterahvad, kes on mingil hetkel ka mulle silma visanud (ise olen 30).

Ja no muud pole midagi – välimus tüüpidel veel vinks-vonks ja füüsiline vorm ka, aga nad on mingid mõttes minuga võrreldes ikka nagu vanainimesed. Ise tahan veel omavanuste sõpradega vahel pidutseda, sünnipäevadel käia, tantsida – aga nemad eelistavad sellist rahulikumat tegevust – kõrtsis õlleklaasi taga piibujuttu ajada või jalgpalli vahtida. Üritustelt tahavad vara koju minna jne. No 10 aastat veel, aga 20 ja rohkem… Ei kujuta üldse ette. Ja küsimus pole ainult selles, et tahaks kangesti mööda üritusi lehvida, vaid meeste kulunud ja laisas vanainimesementaliteedis. Pole enam seda seikluslikkust ja särtsu neis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 21:04; 04.12 19:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nägin just ükspäev kinos noortekampa, ühel neiul oli vanamees kaasas, nii üle neljakümne. Noored olid muidu nii 19-20. See mees mõjus küll seal nagu võõrkeha. Alguses vaatasingi, et üks on isa kaasa võtnud, aga noh, kuna vanamees püüdis neiut ikka kogu aeg kabistada ja oma omandiõigust näidata, siis ilmselt isaga tegemist ei olnud. Vanamees üritas küll igati populaarne ja noortepärane kutt olla, tegi kogu kambale välja ja üritas nalja heita, aga ei sulandunud kohe kuidagi seltskonda. Tavaliselt jääb ikka sellistes suhetes nii, et noorem ekseplar võõrdub oma sõpradest ja hakkab vanemas seltskonnas käima. Paljud naised on nii viie aasta pärast samasugused memmed nagu nende vanem partner ees. Kui naine vahel siis oma sõpradega kuskile läheb, on kohe armukadedus ja suur draama platsis ja see lõpeb õige pea. Noortega kaasa see keskealine ka kuidagi ei sobi, sinna seltskonda teda ka ei oodata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks minu kunagine klassiõde abiellus 25-aastaselt endast 30 aastat vanema mehega, ehk siis toona 55-aastasega. Said kaks last ka. See tüdruk oli muidu ka tugeva kondiga, siis hakkas kohe ka selliseid mutilikke riideid kandma. Mis neist nüüd saanud on, ei tea. Nüüd nad 40 ja 70. Mees ikka elab vist veel, eks ta pensionär ole.
Minu isa sai just 70. Pidas sünnipäeva vähe suuremalt, oli tal seal naabrimehi, vanu töökaaslasi jne teisi 70-aastasi. Sai seal mõnega siis ka tantsu keerutatud. Uhh, ei kujutaks ettegi, et mõnega neist intiimsemalt suhtleks. Ma isegi seksist ei räägi praegu, vaid lihtsalt lähedasest suhtest. Nad on ikka nii teistmoodi inimesed, kui omavanused.
Ma arvan, et kui ilma väliste põhjusteta, nt vajadus leida materiaalne baas vanema mehe kujul, hakatakse 30 aastat endast vanemaga koos elama, siis see on mingi psühholoogiline kiiks. Gerontofiilia?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meeste keskmine vanus on üks väga kaval nähtus. Ehk siis keskmist vanust mõjutab kõige enam noorte meeste surm. Poisse sünnib tunduvalt rohkem kui tüdrukuid. Veel 20-30ndates on tundub meeste ülekaal. Ja siis korraga on naisi rohkem. Miks ? Noored mehed lihtsalt surevad erinevate põhjuste tõttu. Nii et keskmise vanuse saavutanud mees elab juba suure tõenäosusega tunduvalt kauem. Üks elab 30 aastaks, teine elab 100seks ja keskmiselt on siis nad elanud 65 aastaseks.
Noore mehega abiellumine ei garanteeri sugugi, et ta elab vanaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

arvan samamoodi. kati toots veel ühes intervjuus uhkustas (nagu oleks midagi, mille üle uhkust tunda), et ta mees on pigem nooruslikum ja tema tunneb end 10 aastat küpsemana vms (ei mäleta sõnastust). ehk siis nii ongi, noored naised vananevad kordades kiiremini vana mehe kõrval. ja raha ei ole kohe üdse abiks siinkohal. [/tsitaat]Tootsid mulle pigem ei meeldi, Kati tundub üldiselt juhmi intrigandina, aga mind häirib see mõtteviis – et inimene, eriti naine, peab olema tingimata noor-noor-noor, et uhkustatakse sellega, kui viinapoes 40seltki passi küsitakse…
Fertiilne iga on bioloogiliselt 15-45, miks väärtustatakse ainult selle vanuse alumist otsa? Kes selle lolitaliku normi kehtestas ja miks heas vormis olev naine ei või samal ajal ka \”küps\” välja näha?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teemaalgataja – vaata Kati Tootsi. Oli noor naine (jätame muud omadused kõrvale), nüüd on tädi mis tädi.[/tsitaat]

Kuule sina kägu, Kati Toots on täiesti super naine ja näeb super hea välja, vean kihla, et parem kui sina. Kui sina temas tädi näed, siis muretse endale prillid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hälbelisus tekib alati siis, kui suhe luuakse ebaloomulikel ehk valedel alustel.

Klassikalised variandid , miks tekib suhe, et mees on kaks korda vanem kui naine:

1) Mehel on palju raha
2) Naine on paks ja kole, keda eakaaslased ei soovi
3) Erinevad psüühikahäired ja eraklik elustiil, mis on viinud meeleheiteni ja klammerdutakse ennast pettes ükskõik kelle külge, kes on suutnud \”läbi mulli\” tungida \”magavat printsessi päästma\”.

Mida suurem on vanusevahe, seda hälbelisem peremudel see on. Kahjuks. (kui vaadata AINULT vanuse ja peremudeli funktsionaalsuse seisukohalt üldiselt, tulevaste laste seisukohalt jne). Lisaks mida suurem vanusevahe, seda erinevam üldine elukogemuse tase ja sellest johtuvalt ka suurem ebakõla koos olles. (mingi rauk võib kannatlikult mingi tibi lolli joba kuulata vägagi kaua püüdlikult, peaasi, et öösel saaks korjunud varretäiest lahti noore näkiga) Samas näkk ise arvab, et \”sobivus on meeletu\” nende vahel vms

Selle vastu muidugi keegi ei vaidle, et on sümpaatseid inimesi igas vanuses.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.07 17:31; 04.12 22:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]liisp kirjutas:[/small]
[tsitaat]

Kas ma peaksin ennast siis sundima peret looma endavanuse mehega, kelle vastu mul peale lihtlabase sümpaatia ühtki tunnet ei ole? Lihtsalt sellepärast, et ühiskonnale meeldiks nii rohkem? Vaevalt küll. Kui ma saan elada siiralt õnnelikult 20 aastat oma elust, koos inimesega keda ma piiritult armastan, siis ma usun, et asi on seda väärt. Minu vanemad ja lähedased saavad minust aru ning toetavad mind küsimusteta – ja teiste arvamusest ma ei hooligi. Tahtsin lihtsalt julgustada siinkirjutajaid – kui ikka armastus on olemas, siis ei tohi teiste pealiskaudsusest hoolida. Julgelt edasi! Kõige tähtsam on olla õnnelik – ja kui õnn peitub endast 30-40 aastat vanemas mehes, siis tuleb sellega kaasa minna. Elame ju vaid üks kord!

Cordialement
Liis[/tsitaat]
Ei, sa ei pea ennast sundima peret looma sümpaatse endavanuse mehega. Täpselt samuti ei peaks sa peret looma endast 30 aastat vanema mehega lihtsalt seepärast, et HETKEL pead sa teda oma elu armastuseks. 26-aastaselt on täiesti lubatud olla vaba ja vallaline.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.12 03:54; 05.12 13:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]liisp kirjutas:[/small]
[tsitaat]Otseloomulikult ei ole ma sunnitud peret looma, aga ma võin seda teha. Ja kui ma kunagi sellepärast kannatama peaksin, siis on see ju minu probleem. Minu väide on, et need, kes leiavad õnne endast 30 aastat vanemas mehes – see on nende asi ja ei tohiks olla üldsuse poolt hukkamõistetav. Tolerantsusest on meil alati vajaka jäänud.[/tsitaat]

Halvakspanu johtub kahest asjast: Mehe mõistes on tabuks lapsega seksimine (sest selline vanusevahe on pigem isa-lapse vaheline vanusevahe), sellise tabu tekkimist pole ju raske mõista. Teiseks kui saate lapsed, siis teie lastel on suur tõenäosus matta oma isa veel lapseeas või siis selle asemel, et lapsepõlves isaga koos suusatamas käia, võib juhtuda, et laps näeb oma raugastunud isa vaid lamavhaige staatuses. Kuid muidugi noore naisega naitunud mehed on reeglina kauem erksad ja tegusad, kui keskmised mehed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris õudne ette kujutada, kui ärkad hommikul ja näed kõrval sellist vana pässi. Noorena oli mul 1x kui ärkasin hommikul 15a vanema kõrvalt. Ehmatas ikka ära kyll!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 84 )


Esileht Pereelu ja suhted Vanusevahe 30 aastat

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.