Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Varajased raseduse sümptomid

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Varajased raseduse sümptomid

Postitas:
Kägu

Rääkige enda kogemustest, mida olete raseduse alguses tundnud?

Kui varakult esimesed tundemärgid tekkisid? Millised?

Mis hetkel testile 2 triibukest ilmusid?

????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul oli temperatuur siis 37-37,2 … alakõhus selline kergelt päevade tunne, rinnad olid valusad( mees lausa ütles, et rinnad suuremaks läinud 😀 Kuigi me testi veel teinud polnud). Meeletu väsimus oli peal, koguaeg oleks tahtnud vaid vedeleda.  Kohe selline teine tunne oli 😛

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimene rasedus oli alakõhuvalud õrnad nagu hakkaks päevad.

Teise rasedusega (ka enne peetunud rasedusega) oli voolus suurenenud peale OVd.

Ja nüüd kolmas rasedus.. Ma siiani šokis, et olen rase. Ainukesena võin hetkel välja tuua eilset alakõhuvalu nagu hakkaks päevad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kerge alakõhuvalu ovulatsiooni ja (eeldatava) päevade aja vahel on üks peamisi asju mis tekitas mõtted et võibolla toimus rasestumine. Rinnad olid ka tundlikud, aga seda on ka tavalisel tsüklil peale ovulatsiooni esinenud. Testi tegin miski 12 päeva pärast ovulatsiooni, oli negatiivne. Järgmisel või ülejärgmisel päeval korrates oli positiivne. Muid sümptomeid nii vara vast polnud, aga üleüldiselt kuidagi sisetunne ütles et midagi on teisiti

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tavaliselt just rinnad valutasid. Sel kuul, kui rasestusin, ei valutanud rinnad üldse.

Püksis oli märg tunne, isegi peale OV-d.

Imelikud unenäod.

Testisin, kui mens oli 2 päeva hiljaks jäänud. Triip oli siiski hele. Tänaseks 30+

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Test muutus mõlemal korral positiivseks umbes siis kui päevad olid ühe päeva hiljaks jäänud, kuigi tegin ka sellele eelneval paaril päeval testi. Enesetunne ei muutunud kuni kuuenda rasedusnädalani (ehk kaks nädalat triipude saamisest) ja ka siis hakkas alles väga kergelt tunda andma väikese pearinglusega jne. Sealt veel paar nädalat edasi tuli iiveldus, väsimus jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nina oli kinni. Nohu ei olnud, aga nina kaudu oli raske hingata. Olid kerged päevade valud ka, aga seostasin neid algavate päevadega mida ei tulnud. Ja emotsionaalseks muutusin. Kahtlustama hakkasin kui peale ov nii 4-5 päeva hakkas alakõhus tuikama ja lõi kummalise valu, siis ka mehele mainisin, et nüüd on küll kahtlane. Testi tegin alles 5-6 päeva peale seda kui päevad hilinenud olid, sest no enne polnud võimalik ja kahtlust ka polnud, sest no see nina oli nii kinni nagu eelnevatel kordadel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna ise olin ka just triibupüüdja (täna täitus 9. rasedusnädal) ning võisin lõputult lugeda selliseid teemasid, et millised on varajased raseduse sümptomid, siis kirjutan ka enda mõtted siia. Praegune rasedus on kolmas (kuid esimene, mis on jäänud püsima) ning kõikide kolme korra kohta oskan väita enda puhul kindlaid tunnuseid enne päevade ära jäämist. Kahenädalase ooteaja keskel umbes 5-7 dpo vahel olid kõigil kolmel korral tugev peavalu (mul ei valuta mitte kunagi pea) ning peale peavalu tekkisid mõned päevad hiljem 1-2 päevane alaseljavalu, mis ei olnud pidevalt püsivalt vaid hooti. Sel korral, kui rasedus ka püsima jäi siis alaseljavalule lisandusid ka teravad torked alakõhus.

Tsüklid, kus rasestumist ei toimunud, jäid alati 8 dpo ajal rinnad hellaks/valusaks. See tunnus alati andis lootust, et äkki nüüd tekkis rasedus, sest see pidi olema üks esimesi tunnuseid üldse. Kuid minu puhul ei pidanud see paika. Tsüklil, kus päriselt jäin rasedaks ja rasedus ka säilis, ei olnud rindade valulikkust üldse enne 6. rasedusnädalat. Tunnustest olidki vaid valusad torked alakõhus ja alaselja tundlikus (ka peale eeldatavate päevade ära jäämist).

Rasedusteste sai ka väga palju katsetatud. Enda kogemuse järgi võin öelda, et kõige esimese tulemuse andis alati Biocard plaattest. Ei ole mõtet vaadata testi, kui on möödunud rohkem, kui 5 minutit, sest alati tekkisid ka kuivamistriibud. Kui rasedused olid siis teine triip (isegi väga väga õrn) tekkis õige aja sees ja väga varakult tuvastas juba ära. Esimese väga õrna triibukuma, mis oli nähtav vaid mõne nurga alt ja pikalt inspekteerides, sain 9 dpo. Selgem triip, aga siiski ka väga õrnake veel, mis kinnitas, et nüüd on rasedus tekkinud, oli näha juba järgmisel hommikul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere armsad, teie kes te olete suured detektiivid ja esimeste sümptomite seostajad.

Kas keegi teist on jälginud raseduse algul ka basaaltemperatuuri tõusu? Või pulsitõusu?

Mõlemad peaksid olema samuti varajased raseduse sümptomid.

Ma olen lihtsalt viljatusravi peal ja mõtlen siin, et tunnen igasugu teisi sümptomeid, aga just neid ülalmainitud sümptomeid minul pole.

Rääkige oma kogemustest – kas teie olete neid muutusi täheldanud?

K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu esimene märk oli see, et muutusin täielikuks mõrraks – vihastasin iga asja peale järsku ülikergesti. Õnneks läks see juba enne esimese trimestri lõppu üle, aga sain mehe ees tuhat korda vabandada, sest sain ise ka aru, et vihastasin täiesti suvaliste asjade peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võin omast kogemusest öelda, et mul on pulss ja basaaltemperatuur alati tsükli teises pooles kõrgem, siiani see kahjuks rasedust pole tähendanud. Seega ei usu, et need nii kindlad sümptomid on ja iga keha on erinev ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere armsad, teie kes te olete suured detektiivid ja esimeste sümptomite seostajad.

Kas keegi teist on jälginud raseduse algul ka basaaltemperatuuri tõusu? Või pulsitõusu?

Mõlemad peaksid olema samuti varajased raseduse sümptomid.

Ma olen lihtsalt viljatusravi peal ja mõtlen siin, et tunnen igasugu teisi sümptomeid, aga just neid ülalmainitud sümptomeid minul pole.

Rääkige oma kogemustest – kas teie olete neid muutusi täheldanud?

K.

Basaaltemperatuur on natuke kõrgem juba pärast ovulatsiooni. Kui tekib rasedus, siis see lihtsalt jääbki sellisele tasemele (ka 14+ dpo). Pulsi osas ei oska öelda, kas see ka juba nii varakult kõrgem oli, aga raseduse jooksul üldiselt see nii on küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei,

kysin ka siit, kuna tundub vôibolla paras teemasse..

päevadest m66das hetkel 32 päeva, juba teist päeva alakõht valutab nagu kohe hakkaks päevad, aga mul alati regulaarne tsükkel olnud ning kõhuvaluga ka punased tulnud.. hetkel aga tundub nii kahtlane.. rasedusteste tegin ka eile kolm õhtul, yhe väga varajase oma millel tundus helehele triip (kui ette ei kujutanud :D) ja teised kaks ribatestid tavalised mis ei näidanud midagi, hommikune ka ei nàidanud aga kõht valutab edasi.. ???? kas on selline asi nagu pesastumine olemas? V6ib see olla see? Et test ei näita midagi? Ovulatsioon oli kaks nädalat tagasi.. kuna pole enne rase olnud siis teadmatus on ja ei tea kas täna saab ka lonksu veini siis võtta ????????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teine tunne oli. Ei tundnud end iseendana. Suur suur  väsimus

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain eile triibud ja võin panna kirja kõik oma tunnused. Panen tugevuse järjekorras 😀

 

1. Tujukus. No uskumatu füürer olen olnud  4  päeva juba. Ei saanud ise aru ja ka mees tundis et see pole enam okei. Ta isegi ei rääkinud ühe päeva minuga.  😀

2. Rinnanibud on niiiii valusad.

3. Kerged päevade valud mitu korda päevas. Mõni hetk on tunne et nüüd kphe hakkavad ka sest nii ebamugav on.

4. Seest õõnes tunne nii kui söömise lõpetan ja isu on ikka väga hea.

5.peavalu ja nina on kinni.

6. Tunnen et olen väsinud juba kell 7 õhtul.

Minul on kõik need tunnused iga kuu enne päevi olnud.  Ainult et rinnanibud nii valusad pole olnud. Mingit pesastumise verd või valu ma tundnud ja näinud pole. Küll aga ühel ööl peale viimast negatiivset testi olid päevade valud. Arvasin et nüüd hakkavad varem. 5 päeva hiljem siis (eile) sain triibud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen kaks korda rase olnd, ainsaks varaseks sümptomiks on vürtsika Aasia toidu mittetalumine.

Rasedust oodates seevastu sain negatiivsete testidega kuudel väga palju libasümptomeid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei olnudki mingeid sümptomeid. Testi tegin, sest sisetunne ütles nii. ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meeletu väsimus ja jaburad unenäod. Unenäod kestsid läbi terve raseduse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Varajased raseduse sümptomid