Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Varajased raseduse sümptomid

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Varajased raseduse sümptomid

Postitas:
Kägu

Rääkige enda kogemustest, mida olete raseduse alguses tundnud?

Kui varakult esimesed tundemärgid tekkisid? Millised?

Mis hetkel testile 2 triibukest ilmusid?

🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul oli temperatuur siis 37-37,2 … alakõhus selline kergelt päevade tunne, rinnad olid valusad( mees lausa ütles, et rinnad suuremaks läinud 😀 Kuigi me testi veel teinud polnud). Meeletu väsimus oli peal, koguaeg oleks tahtnud vaid vedeleda.  Kohe selline teine tunne oli 😛

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Esimene rasedus oli alakõhuvalud õrnad nagu hakkaks päevad.

Teise rasedusega (ka enne peetunud rasedusega) oli voolus suurenenud peale OVd.

Ja nüüd kolmas rasedus.. Ma siiani šokis, et olen rase. Ainukesena võin hetkel välja tuua eilset alakõhuvalu nagu hakkaks päevad.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kerge alakõhuvalu ovulatsiooni ja (eeldatava) päevade aja vahel on üks peamisi asju mis tekitas mõtted et võibolla toimus rasestumine. Rinnad olid ka tundlikud, aga seda on ka tavalisel tsüklil peale ovulatsiooni esinenud. Testi tegin miski 12 päeva pärast ovulatsiooni, oli negatiivne. Järgmisel või ülejärgmisel päeval korrates oli positiivne. Muid sümptomeid nii vara vast polnud, aga üleüldiselt kuidagi sisetunne ütles et midagi on teisiti

0
0
Please wait...

Postitas:
Piripiiga666

Mul tavaliselt just rinnad valutasid. Sel kuul, kui rasestusin, ei valutanud rinnad üldse.

Püksis oli märg tunne, isegi peale OV-d.

Imelikud unenäod.

Testisin, kui mens oli 2 päeva hiljaks jäänud. Triip oli siiski hele. Tänaseks 30+

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Test muutus mõlemal korral positiivseks umbes siis kui päevad olid ühe päeva hiljaks jäänud, kuigi tegin ka sellele eelneval paaril päeval testi. Enesetunne ei muutunud kuni kuuenda rasedusnädalani (ehk kaks nädalat triipude saamisest) ja ka siis hakkas alles väga kergelt tunda andma väikese pearinglusega jne. Sealt veel paar nädalat edasi tuli iiveldus, väsimus jne.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nina oli kinni. Nohu ei olnud, aga nina kaudu oli raske hingata. Olid kerged päevade valud ka, aga seostasin neid algavate päevadega mida ei tulnud. Ja emotsionaalseks muutusin. Kahtlustama hakkasin kui peale ov nii 4-5 päeva hakkas alakõhus tuikama ja lõi kummalise valu, siis ka mehele mainisin, et nüüd on küll kahtlane. Testi tegin alles 5-6 päeva peale seda kui päevad hilinenud olid, sest no enne polnud võimalik ja kahtlust ka polnud, sest no see nina oli nii kinni nagu eelnevatel kordadel.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuna ise olin ka just triibupüüdja (täna täitus 9. rasedusnädal) ning võisin lõputult lugeda selliseid teemasid, et millised on varajased raseduse sümptomid, siis kirjutan ka enda mõtted siia. Praegune rasedus on kolmas (kuid esimene, mis on jäänud püsima) ning kõikide kolme korra kohta oskan väita enda puhul kindlaid tunnuseid enne päevade ära jäämist. Kahenädalase ooteaja keskel umbes 5-7 dpo vahel olid kõigil kolmel korral tugev peavalu (mul ei valuta mitte kunagi pea) ning peale peavalu tekkisid mõned päevad hiljem 1-2 päevane alaseljavalu, mis ei olnud pidevalt püsivalt vaid hooti. Sel korral, kui rasedus ka püsima jäi siis alaseljavalule lisandusid ka teravad torked alakõhus.

Tsüklid, kus rasestumist ei toimunud, jäid alati 8 dpo ajal rinnad hellaks/valusaks. See tunnus alati andis lootust, et äkki nüüd tekkis rasedus, sest see pidi olema üks esimesi tunnuseid üldse. Kuid minu puhul ei pidanud see paika. Tsüklil, kus päriselt jäin rasedaks ja rasedus ka säilis, ei olnud rindade valulikkust üldse enne 6. rasedusnädalat. Tunnustest olidki vaid valusad torked alakõhus ja alaselja tundlikus (ka peale eeldatavate päevade ära jäämist).

Rasedusteste sai ka väga palju katsetatud. Enda kogemuse järgi võin öelda, et kõige esimese tulemuse andis alati Biocard plaattest. Ei ole mõtet vaadata testi, kui on möödunud rohkem, kui 5 minutit, sest alati tekkisid ka kuivamistriibud. Kui rasedused olid siis teine triip (isegi väga väga õrn) tekkis õige aja sees ja väga varakult tuvastas juba ära. Esimese väga õrna triibukuma, mis oli nähtav vaid mõne nurga alt ja pikalt inspekteerides, sain 9 dpo. Selgem triip, aga siiski ka väga õrnake veel, mis kinnitas, et nüüd on rasedus tekkinud, oli näha juba järgmisel hommikul.

0
0
Please wait...

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Varajased raseduse sümptomid