Esileht Koroonaviirus COVID-19 Väsimus koroona tõttu

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Väsimus koroona tõttu

Postitas:
Kägu

Põdesin kergelt- paar päeva peavalu ja kurgus kriipis. 2 doosi olin saanud vaktsiini ja pidin just saama kolmanda. Aga nüüd juba nädal väsinud, magan tunde ja pikka maad käia ei jõuda. Teisele korrusele minek juba väsitab.  Millal see väsimus lõppeb?

+3
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

See vist väga individuaalne. Ma põdesin ka kergelt, olen vaktsineerimata, aga mingit väsimust mul ei ole. Ei olnud haiguse ajal ega ole ka nüüd.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kuni pool aastat. väsimus näitab, et kontrolli südametööd ja vererõhku. kui näidud on väga halvad, võid põdeda südamelihase põletikku.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pfizer vaktsiin võib tekitada südame probleeme. Perearsti juures vaja EKG teha kiiremas korras!

+2
-21
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, kas inimesed ei mäleta, kuidas haige ollakse või on mingid ebarealistlikud ootused. Olla väsinud nädal või paar pärast haigust on absuluutselt normaalne.

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peale koroonat on väsimus normaalne. Mina põdesin üsna raskelt 2. laine alguses ja umbes 3 kuu pärast tundsin ennast endiselt.

Kindlasti ei ole iga väsimus müokardiit (südamelihase põletik) ja kui ongi, siis EKG ei pruugi seda üldse näidata.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Põdesin kergelt- paar päeva peavalu ja kurgus kriipis. 2 doosi olin saanud vaktsiini ja pidin just saama kolmanda. Aga nüüd juba nädal väsinud, magan tunde ja pikka maad käia ei jõuda. Teisele korrusele minek juba väsitab. Millal see väsimus lõppeb?

Heal juhul mõne aasta pärast. Mu kolleegi d vitamiini tase oli pärast nakatumist olematu. See on nüüd alumisel piiril aga väsimus jätkub. Lisaks liiigesvalud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, kas inimesed ei mäleta, kuidas haige ollakse või on mingid ebarealistlikud ootused. Olla väsinud nädal või paar pärast haigust on absuluutselt normaalne.

No vat. Mina näiteks pole kunagi pärast viiirushaigust väsimust tundnud (ägeda haiguse ajal, jah, aga mitte kunagi enam tervenemisfaasis või hiljem).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vale alafoorum.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vale alafoorum.

Peaks ajaviites olema vä

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul mitmel koroonat põdenud tuttaval selline väsimus. Üks sai perearstilt ka saatekirja taastusravisse, kuna ei jaksa üle kilomeetri kõndidagi, kogu aeg väsinud jne. Taastusravis mõõdeti ka vere hapnikusisaldust, see on tal piiripealne, nii et ilmselt said koroonaga ikkagi kahjustada nii kopsud kui ka veresoonkond. Nüüd on koroona põdemisest tal 4 kuud möödas, teeb füsioterapeudi programmi järgi harjutusi, väga vähehaaval tuleb jaksu juurde, nii et loodab ikkagi endise vormi tagasi saada. Tegemist ei ole eaka inimesega, 30ndate alguses.

Nii et kui ikkagi väsimus kestab, siis pöördu kindlasti perearsti poole.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vale alafoorum.

Peaks ajaviites olema vä

Ei, ääääääääääääääää.

Koroonale on oma alafoorum.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vale alafoorum.

Peaks ajaviites olema vä

Kõikvõimalike koroonateemade jaoks on oma alafoorum. Jah, mitte tervis.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hah, esimest korda märkasin, et koroonale on oma alafoorum 😀
Usun, et ma pole ainus. See on ju puhas terviseteema, võiks siin olla (pole ju enam sellist koroonateemade uputust nagu alguses)
Ajaviites ajas vanasti jah närvi

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga hea, et on siin korrusel

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tea millal lõppeb-mina vaksineerimata ja põdesin kergelt ja olin ka nädal aega väsinud. ma arvan, et ehk peaksid mõtlema kas on mõtet veel vaktsineerida kui oled juba 2 doosi saanud ja ikka haigestusid. Aga see minu arvamus lihtsalt.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hah, esimest korda märkasin, et koroonale on oma alafoorum ????

Usun, et ma pole ainus. See on ju puhas terviseteema, võiks siin olla (pole ju enam sellist koroonateemade uputust nagu alguses)

Ajaviites ajas vanasti jah närvi

Sellepärast ei olegi terviseteemas uputust, et oma alafoorum on.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabalt võib olla ainepuudusest.

Vereanalüüsiga võiks teada saada, kontrollida selliseid asju nagu magneesium, raud, vit D, tsink, kaalium… taastada võib aidata ka maitsepärm, vit C – sh õigel ajal magama ja päeva jooksul päikest (või infrapuna, kui on selline valik olemas) – siis saab ehk melatoniini ka jonksu (seda ei tasu toidulisandinda võtta, pärast muidu käbinääre ise enam ei toodagi).

Kui lisandeid võtta, siis rauaga ole ettevaatlik, parem siiski punasest lihast see kätte saada, kui liha ei söö, imendub taimedes tulev raud ainult vitamiin C abil (paprika vms). Magneesium peab olema tsitraat või glütsinaat, tsink tsitraat, vitamiin D koos K-ga, kaaliumit peaks saama ka puhtalt; vit C naturaalsena on parem kui tehis.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Väsimus koroona tõttu