Esileht Lapse ootamine Vedelikupeetus organismis

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Vedelikupeetus organismis

Postitas:

Kuidas taas vesi kehast välja saada? Sokirandid jalgadel on õhtuks nagu sügavad vaod, ise paistes ja pingul kui kakuke … Vanasti, mäletan, oli mingi kohupiimadieedi teema, aga kuidas ja kui palju, ei mäleta …

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.03 23:51; 06.03 15:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt arst on sulle juba rääkinud, aga igals juhuks kordan üle: toit magedaks, rohkem vett juua, istudes jalad kõrgemale tõsta, võib kasutada spetsiifilisi kreeme (kui probleem on ainult jalgades). Vältida riideesemeid mis on liiga ümber, jälgida igapäevaselt vererõhku (mõnikord tursed on märk algavast preeklamsiast ja see on ohtlik).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma just seda kohupiimadieeti mõtlen, et kas keegi (või kellegi ema) mäletab, kuidas see käis. Muid soovitusi nagu tean ise ka – toidus soola praktiliselt ei kasuta juba aastaid, süsivesikuid olen ohtralt piiranud, joon nagu loom, jalgu hoian üleval, kus võimalik, kasutan tugipõlvikuid jne. Just see kohupiima-asi huvitab.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.03 23:51; 06.03 15:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohupiim kisselliga oli vist? Päev otsa lürpida seda sisse endale.
Mul eelmin rasedus oli ka sama jama, kuid eriti tolku sellest “dieedist” ei olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul hakkas viimase raseduse ajal kaal väga järsult ja püsivalt tõusma. Muud mured olid ka, aga arst käskis päevas kuni 2 l vett juua ja see tõesti aitas. Nädalaga läks kilo jne. Muu ei aidanud. Kuna viimased 20 aastat on neerudega jama olnud ja vahel ei lähe vesi välja, siis vee joomne on ainuke asi mis aitab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.03 22:20; 12.03 10:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul esimese raseduse ajal hakkas u 27n tursed pihta. Sünnitama minnes oli asi nii hull, et haiglas üks äe ütles, et pole nii hullu turset varem ühelgi rasedal tema töö ajal ITK’s näinud. Raseduse lõpuks oli jalg 3nr suurem. Paar korda käisin ka preeklampsia ohu tõttu valvetoas. Nii uriin kui veri olid alati korras, vererõhk ainult kõrge ja tihedad peavalud/valguse sähvatused silme ees. Mitte midagi ei aidanud siin üleval pool mainitust. Tursed kadusid otseses mõttes kohe peale lapse sündi sünnituslaual. See oli müstika. 1a4k hiljem jäin uuesti rasedaks, ei mingit turset ega vererõhu tõusu kuni lõpuni välja. Minu puhul aitas ainult sünnitamine. Küll aga kahe rasedust võrreldes julgen väita, et need tursed võisid olla ka tingitud liigsest liikumisest. Igapärv jalutasin 10km vähemalt. Mitte keegi ei öelnud, et sellega võiks ka natuke piiri pidada. Teise raseduse ajal ma nii aktiivne polnud, sest suurem laps pikka maad veel ise ei käinud ja kärus enam ei püsinud. Ka liiga palju jalgadel olemine võib turseid põhjustada. Teine asi oli see, et laps oli ennast kuidagi paremale poole närvi peale sättinud, valutas pidevalt ja see pool oli ka rohkem paistes. Arst kahtlustas, et beebi asend võis kuidagi ka lümfiringele mõjuda. Aga need olid kõik oletused.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli esimese rasedusega sama asi. Ei saanudki asja korda, alles peale sünnitust. Nüüd olen teise lapse ootel ning kõige rohkem kardangi seda ”paiste” minemist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul esimese raseduse ajal hakkas u 27n tursed pihta. Sünnitama minnes oli asi nii hull, et haiglas üks äe ütles, et pole nii hullu turset varem ühelgi rasedal tema töö ajal ITK’s näinud. Raseduse lõpuks oli jalg 3nr suurem. Paar korda käisin ka preeklampsia ohu tõttu valvetoas. Nii uriin kui veri olid alati korras, vererõhk ainult kõrge ja tihedad peavalud/valguse sähvatused silme ees. Mitte midagi ei aidanud siin üleval pool mainitust. Tursed kadusid otseses mõttes kohe peale lapse sündi sünnituslaual. See oli müstika. 1a4k hiljem jäin uuesti rasedaks, ei mingit turset ega vererõhu tõusu kuni lõpuni välja. Minu puhul aitas ainult sünnitamine.

Minul olidki samad sümptomid- vererõhk kõrge, ka rohud ei aidanud, peavalu, silme ees täpid ja jooned. Lisaks hommikuti olid nägu paistes, sõrmed tursunud, rinnakorvi all valutas. Samas uriinist valku ei leitud. Kaal tõusis vist 4 kg kahe nädalaga. Vee joomine aitas kaalu langetada. Kõik lõppeski preeklampsia ja lapse enneaegse sünniga 28. nädalal (erakorraline keiser). öeldi, et juba oli oht min elule ja lapse jaoks oli ka viimane hetk. Praegu 6 aastat hiljem on lapsega kõik korras. Kuna hull seisund sattus juuni-juulikuusse, mil arstidel puhkused, siis käisin suve jooksul kolme erineva artsi juures+ perearst+ perearsti asendaja+ pereõde ja keegi ei märganud, et kõik pole päris korras.
Vee joomine ja soola vältimine aitab vedelikku organisist väljutada. Muus osas sellest abi polnud. Samas võttis kogu vee välja saamine organismist ja keha normaalse seisundi või vähemalt normaalse enesetunde taastamine vähemalt aasta. Ligi aasta oli paistes ja pundunud tunne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.03 22:20; 12.03 10:41;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Lapse ootamine Vedelikupeetus organismis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.