Esileht Väikelaps Veel üks kadunud väikelaps

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Veel üks kadunud väikelaps

Postitas:
Anonymous

https://www.delfi.ee/artikkel/93897083/fotod-paastjad-otsivad-manniku-karjaari-kandis-kaduma-lainud-poisslast

Lugesin ja jõnks käis südamest läbi, väga loodan, et poiss leitakse ja et temaga on kõik korras! 🙁

 

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.07 17:44; 01.07 22:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks leiti uppununa, 12-aastane oli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohutav….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Esialgus ilmunud artiklis oli, et väikelaps. Tegi ärevaks. Väga kahju, et ka teda päästa ei suudetud. Sügav kaastunne vanematele, lähedastele. 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.07 17:44; 01.07 22:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õudne, mis toimub.
Üks 6a tüdruk ka kadunud juba mitu päeva… Kas on leitud, ei tea. Caroly vms oli nimi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õudne, mis toimub.

Üks 6a tüdruk ka kadunud juba mitu päeva… Kas on leitud, ei tea. Caroly vms oli nimi.

Tema on õnneks kenasti kodus tagasi ????

Leiti paar tundi peale kadumist sõbrannaga mängimast. Peale seda artikkel kustutati. Tean, sest tegu on tuttava lapsega

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Perekooliski on korduvalt uhkustatud, kuidas nende varateismelised sõpradega ilma vanemate järelvalveta ujumas käivad. Mul on selliseid asju lugedes alati kananahk peal.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.07 10:22; 02.07 16:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekooliski on korduvalt uhkustatud, kuidas nende varateismelised sõpradega ilma vanemate järelvalveta ujumas käivad. Mul on selliseid asju lugedes alati kananahk peal.

Kahjuks upub väga palju lapsi ka oma vanemate silme all, nii et alati ei ole see põhjus.

Mul käis ka vastik jõnks läbi, kui seda uudist lugesin.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

Perekooliski on korduvalt uhkustatud, kuidas nende varateismelised sõpradega ilma vanemate järelvalveta ujumas käivad. Mul on selliseid asju lugedes alati kananahk peal.

Kahjuks upub väga palju lapsi ka oma vanemate silme all, nii et alati ei ole see põhjus.

Mul käis ka vastik jõnks läbi, kui seda uudist lugesin.

No ei ole ikka see asi päris nii, et väga palju lapsi vanemate silme all upub. Enamasti satuvad lapsed õnnetusse ikka siis, kui on rannas kas omapäi või siis vanemate tähelepanu on mujal. Vee ääres on paraku väga ohtlik, kui ujumisoskus puudub või seda napib. Piisab vaid hetkest. Ääretult masendavad on sellised suvised uudised 🙁

P.S. Ei räägi absoluutselt antud õnnetusest!

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.07 10:22; 02.07 16:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Võib juhtuda sekundiga ja vanema kõrval. Ise olen ühe väikse rahuliku järve juures pealt näinud, kuidas üks vanaisa ujutas vööni vees kahte lapselast. Korra keeras pea kalda suunas, et midagi vaadata ja sel ajal vajus noorem laps vee alla. Kui vanem laps poleks märganud väikevenna vajumist ja kohe välja tirinud, siis oleks too jõudnud kõvasti vett sisse tõmmata. Kui vanaisa pea tagasi pööras, siis ei teadnud ta vahepeal juhtunud midagi ja imestas, miks noorem nutta tihub ja enam ujuda ei soovi.

Selle viimase juhtumi puhul tundub piltide järgi, et pere on välismaalased ja ei pruukinud selliste väliveekogu ohtudega kursis olla. Meres ja basseinis on põhi stabiilsem. Võiks välismaalastele suunatud kampaaniad sotsiaalmeedias olla, sest neid elab meil üha rohkem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vőib muidugi juhtuda ka enda käeulatuses, aga siis on oluliselt suurem võimalus abi andmiseks.

Kui ikka vaateväljast kaob ja peab otsima, on võimalused palju väiksemad.

Väga kurvad juhtumid. 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Väikelaps Veel üks kadunud väikelaps