Esileht Ilu ja tervis Veenilaiendid ja ravisukad

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Veenilaiendid ja ravisukad

Postitas:
Anonymous

Mul on jalgadel väga suured veenilaiendid, arst ütles et ma pean tegelikult kogu aeg ravisukki kandma. Raseduse ajal seda tegin, aga sedagi suure tahtejõuga, need “õiged” ravisukad on lihtsalt nii meeletult ebamugavad, nagu karupüksid oleks koguaeg jalas. Seelikuga käies veel, aga pükstega on lausa väljakannatamatu.
Kas on keegi sama asjaga hädas? Kas on võimalik sellega kunagi ära harjuda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.02 10:01; 16.02 12:50; 06.03 19:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on väga suured, siis lõigatakse need ära, haigekassa raha eest. Kui pn väiksemad, siis mine lase süstida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tellid sealt Kotka tänavalt? Need ei ole ju ebamugavad, täpselt sinu mõõtude järgi valitakse ju. Ära osta apteegist, vaid telli sealt just enda jaoks sobivad. Ma küll kogu aeg ei pea kandma, vaid ainult pika istumise aegadel, aga jalas on nad pigem mugavad, õhtuks jalad ei paisteta üldse kui kogu päev kanda.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.02 10:29; 20.02 16:51; 21.02 17:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Tänan Kotka tn vihje eest, ostsin Meremeeste haigla juurest mingist spets ravitarvete poest.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.02 10:01; 16.02 12:50; 06.03 19:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas need aitavad ka kapillaaride korral jalgadel? Lisaks jalad õhtuks üliväsinud kuna töö on seistes. Olen mõelnud põlvikute peale, et need vähem ebamugavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitavad jah. Neid on eri tugevusega, kui lihtsalt tahad osta, et jalad väsinud, siis pakutakse kõige nõrgemaid. Põlvikud ongi “algajale” head, sukki on raskem jalga saada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.02 10:29; 20.02 16:51; 21.02 17:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kotka tänaval siis mis asutus, kust sukki tellida saab? tänud ette info eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kotka 12 on tervisemaja, seal tänava poolt sissekäik ongi mingi spetsiaalne firma, aknal näha sukad jms. Nime kahjuks ei mäleta, mul perearst soovitas seda kohta.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.02 10:29; 20.02 16:51; 21.02 17:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tursekeskus on selle koha nimi. Ostsin ka sealt sukad ja hind on neil ikka päris korralik. Minu omad maksid 105 euri. Aga enne tehti mõõtmine mingi aparaadiga, nii et saad täpselt oma mõõtude järgi.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.02 20:51; 07.03 10:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Tursekeskus on selle koha nimi. Ostsin ka sealt sukad ja hind on neil ikka päris korralik. Minu omad maksid 105 euri. Aga enne tehti mõõtmine mingi aparaadiga, nii et saad täpselt oma mõõtude järgi.

Kas olid enne tavalisi (mitte spets Sinu jaoks tehtud) kandnud? Tahaks teada, kas on oluline mugavuse vahe ja pole nii suurt karupükste tunnet. Et kas on oma hinda väärt (tavalised ravisukad maksavad 50 kandis minu mäletamist mööda).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.02 10:01; 16.02 12:50; 06.03 19:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas olid enne tavalisi (mitte spets Sinu jaoks tehtud) kandnud? Tahaks teada, kas on oluline mugavuse vahe ja pole nii suurt karupükste tunnet. Et kas on oma hinda väärt (tavalised ravisukad maksavad 50 kandis minu mäletamist mööda).

Ei ole enne tavalisi kandnud, ainult neid. Karupükste tunnet kohe kindlasti ei ole. 🙂 Aga varbaotstest läksid ikka katki, ei ole nii tugev see varba osa kui võiks olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.02 20:51; 07.03 10:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pidin ka kandma peale veenide süstimist. tohutu piin ei hajunud ära. Kui kuu aega läbi sai hingasin kergendatult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu ja tervis Veenilaiendid ja ravisukad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.