Esileht Koolilaps Veidrad luuletused noorte FB-kontodel

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Veidrad luuletused noorte FB-kontodel

Postitas:
Kägu

Mul on mitmel tuttavate laste kontol silma jäänud kummalised luuetused, mis on kirjutatud jumaldades kellelegi teisele, tavaliselt on seal kõrval ka mingi vanaaegne pilt, kuhu siis selle jumaldatu nägu on ka kleebitud. Kas see on mingi rebaste ristimisega seotud tava?
Luuletused on umbes selles stiilis:
Oo, Karoliina, mu jumalanna,
mu suurim autoriteet,
sinu lähedus ja su juhtimine
mind õnnelikuks teeb
jne.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, see on seotud rebaste ristimisega.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Värsked gümnasistid on rebased ja igal rebasel on jumal. Luuletuse kirjutamine ja FB-sse postitamine on üks levinumaid repsimise ülesandeid. Kuigi minu arust on see juba igav, nad võiks midagi uut välja mõelda 🙂 Samas pole minu asi.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks peaksid tuttavate teismelised lapsed üldse kellegi täiskasvanu sõbralistis olema?

0
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks peaksid tuttavate teismelised lapsed üldse kellegi täiskasvanu sõbralistis olema?

Kui nii küsitakse, kas selline küsimus tekib huvist või väljendab hukkamõistu?

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on mitmel tuttavate laste kontol silma jäänud kummalised luuetused, mis on kirjutatud jumaldades kellelegi teisele, tavaliselt on seal kõrval ka mingi vanaaegne pilt, kuhu siis selle jumaldatu nägu on ka kleebitud. Kas see on mingi rebaste ristimisega seotud tava?

Kusjuures minu arust on seda Tallinna koolides rohkem kui  Tartus. Samas noored FB eriti ei kasutagi aga jah luuletus ja pilt tuleb sinna panna.

Vaata retsi pilte instagrammis ka.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks peaksid tuttavate teismelised lapsed üldse kellegi täiskasvanu sõbralistis olema?

Ja miks ei või olla kauaaegsete sõprade või sugulaste lapsed või enda lapse kauaaegsed sõbrad sõbralistis? Peaksin nad välja viskama või sõbrakutsest keelduma?

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks peaksid tuttavate teismelised lapsed üldse kellegi täiskasvanu sõbralistis olema?

Ole täitsa rahulik, ei peagi! Ja sind vaevalt keegi neist enda listi lisama kipukski.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA millest see tuleneb,  et sa alati teed ühest asjast kaks postitust? Ka antud teemat oled sa kaks korda siia teinud.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oo, Karoliina, mu jumalanna, mu suurim autoriteet, sinu lähedus ja su juhtimine mind õnnelikuks teeb jne.

Fb otsingusse kirjutasin, ei ole selliseid luuletusi. Lapsed tavaliselt kirjutavad slängis ja inglise keeles, vahepeal olid neil kõik kuulsused emad ja isad. Pm kasutavad nüüd inglise slängi, siin onnäited

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja siin näited.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kusjuures minu arust on seda Tallinna koolides rohkem kui  Tartus. Samas noored FB eriti ei kasutagi aga jah luuletus ja pilt tuleb sinna panna.

Noortel on stoorid tänapäeval ja pilte pole üldse.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA millest see tuleneb, et sa alati teed ühest asjast kaks postitust? Ka antud teemat oled sa kaks korda siia teinud.

Ma arvan, et selline asi tekib, kui tehakse sama teema erinevatesse alamfoorumitesse, aga mode tõstab kokku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA millest see tuleneb, et sa alati teed ühest asjast kaks postitust? Ka antud teemat oled sa kaks korda siia teinud.

Ma arvan, et selline asi tekib, kui tehakse sama teema erinevatesse alamfoorumitesse, aga mode tõstab kokku.

Kumbki teema on tehtud 11:46, kaks korda vajutas ja tuli kaks teemat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kumbki teema on tehtud 11:46, kaks korda vajutas ja tuli kaks teemat.

Võimatu pole. Aga ühe minuti jooksul jõuab oma teema kopida mitte ainult kahte, vaid kasvõi kõigisse alafoorumitesse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võimatu pole. Aga ühe minuti jooksul jõuab oma teema kopida mitte ainult kahte, vaid kasvõi kõigisse alafoorumitesse.

Koos pealkirjaga paralleelselt teksti? Clipboardiga? muidu üsna keerukas. Polegi tähtis, miks kaks teksti, tähtis on see, et iga normaalne teismeline vaatab altkulmu, kui sõbra ema tuleb küsima, miks ta rebaste ristimise challenge’i FB-i postitas. Tiinekad kutsuvad selliseid täiskasvanud tegelinskeid stalkeriteks.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koos pealkirjaga paralleelselt teksti? Clipboardiga? muidu üsna keerukas.

Misasja. Pealkirja ja teksti kopid loomulikult eraldi.

iga normaalne teismeline vaatab altkulmu, kui sõbra ema tuleb küsima, miks ta rebaste ristimise challenge’i FB-i postitas.

Kuidas teema sellega seostub, et keegi noorelt endalt küsima läheb?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA millest see tuleneb, et sa alati teed ühest asjast kaks postitust? Ka antud teemat oled sa kaks korda siia teinud.

???

Mis mõttes alati? Jah, vabandust, kuna teemat ära saates esimese kliki peale kohe ei tundunud midagi juhtuvat ja kärsitusest klikkisin uuesti, siis tõesti tuligi kaks korda sama teema. Kustuda ju siin enam kahjuks ei saa.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Misasja. Pealkirja ja teksti kopid loomulikult eraldi.

Kopid eraldi ja läheb rohkem aega. Minutiga kõiki alagruppe täis ei kirjuta. Clipboardiga saab mitu asja kopida.

Kuidas teema sellega seostub, et keegi noorelt endalt küsima läheb?

Seostab sellega, et siin soovitati teismelistelt küsida. Näiteks ma ei tuleks selle pealegi, et noorte seintelt kopiks midagi ja teeks teema siia.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandust, mitte küsida ei soovitatud, vaid oma asjadega tegeleda. Sellegipoolest küsiksin oma lapselt, mitte ei teeks teemat, mida teiste lapsed kirjutavad.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oo, Karoliina, mu jumalanna, mu suurim autoriteet, sinu lähedus ja su juhtimine mind õnnelikuks teeb jne.

Fb otsingusse kirjutasin, ei ole selliseid luuletusi. Lapsed tavaliselt kirjutavad slängis ja inglise keeles, vahepeal olid neil kõik kuulsused emad ja isad. Pm kasutavad nüüd inglise slängi, siin onnäited

Võta ette mõni Tallinna G4 kool. Siis hakka vaatama, kes kooli rebaseretsi asju  jälgivad ja näedki nende kontodel ka luuletusi. Mina kusjuures vaatasingi oma laste sõprade profiile, et näha, kui hästi selle aasta rebased  pilte on  duuninud ja milliseid luuletusi  teinud. Lisaks olen ma ka kursis, mis läbu vanalinna rendikorterites toimus.

 

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Koolilaps Veidrad luuletused noorte FB-kontodel