Esileht Hobinurk Veiko Täär

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 65 )

Teema: Veiko Täär

Postitas:
Kägu

Minu meelest Ulfsakid, nii isa kui poeg, on kenad.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle näiteks üldse ei meeldi, kuidagi selline… libe tundub. Midagi samas stiilis nagu Mart Sander, kes on ka aastakümneid paljude jaoks üks esihurmuritest olnud, aga mulle algusest peale ebasümpaatne.

Mina olen aastaid arvamusel, et Sander ei huvitu naistest ja stiili võib tal olla, aga esihurmuriks teda tituleerida on küll palju.

Sama, mina teadsin ka alati, et ta mängib “teises leeris”

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilus mees.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hehee! Kui ma Tääriga Tartus olen põrkunud, on meil alati tekkinud pikem silmside

Tartlastel ongi ju kombeks üksteist jõllitada.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pidin lausa uuesti üle vaatama tema pildid, et millest siin räägitakse. Ja ikka ei saa aru. Pole iial teda kenaks ega ahvatlevaks pidanud. Olekus on midagi edevat ja ebameeldivat. Ja tal tõesti peaaegu et puuduvad huuled. Üpris eemaletõukav.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mina teadsin ka alati, et ta mängib “teises leeris”

Mina jälle saaks öelda, et “mängib minu leeris”. Oleneb millise nurga alt asja vaadata.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mina teadsin ka alati, et ta mängib “teises leeris”

Mina jälle saaks öelda, et “mängib minu leeris”. Oleneb millise nurga alt asja vaadata.

Tahad sa täpsustada, mida selle all mõtled? Mis mõttes mängib sinu leeris? Oled mees ja sulle sobib, et talle meeldivad mehed?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olekus on midagi edevat ja ebameeldivat.

On tõesti kohutavalt libe ja edev ja arvab, et kõik naised peaksid tema ees paljast vaatamisest märjaks minema. On poes ka mind jõllitanud, ilmselt ongi selline käitumismaneer.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olekus on midagi edevat ja ebameeldivat.

On tõesti kohutavalt libe ja edev ja arvab, et kõik naised peaksid tema ees paljast vaatamisest märjaks minema. On poes ka mind jõllitanud, ilmselt ongi selline käitumismaneer.

Hea mõte kuskil Selveris sebimas käia. Päris mugav oleks, kui saab ühe käiguga makaronid ostetud ja kellelegi ära susatud. Kütusekulu kohe väiksem.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahad sa täpsustada, mida selle all mõtled? Mis mõttes mängib sinu leeris? Oled mees ja sulle sobib, et talle meeldivad mehed?

Teeme nii, et enne kui mina siin täpsustama hakkan täpsustad sina, mida sa mõtlesid kui ütlesid -ta mängib “teises leeris”?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teeme nii, et enne kui mina siin täpsustama hakkan täpsustad sina, mida sa mõtlesid kui ütlesid -ta mängib “teises leeris”?

Kas sina tõesti ei saa aru? Äkki mõtled natuke ja mõtledki välja.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hea mõte kuskil Selveris sebimas käia. Päris mugav oleks, kui saab ühe käiguga makaronid ostetud ja kellelegi ära susatud. Kütusekulu kohe väiksem.

Ju vist antud härra nii teebki, ega muidu tal neid müüjaid nii palju repertuaaris ei oleks ja mitmed naised ei räägiks, et jõllitab neid poes.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hea mõte kuskil Selveris sebimas käia. Päris mugav oleks, kui saab ühe käiguga makaronid ostetud ja kellelegi ära susatud. Kütusekulu kohe väiksem.

Ju vist antud härra nii teebki, ega muidu tal neid müüjaid nii palju repertuaaris ei oleks ja mitmed naised ei räägiks, et jõllitab neid poes.

Müüjad on kindla peale minek, enamus on Õnne 13-ga hästi kursis ja kergesti manipuleeritavad.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki mõtled natuke ja mõtledki välja.

Sa võid täpselt samamoodi ise vastuse välja mõelda, ma ei hakka midagi täpsustama. Viik?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilus mees.

Ilus, aga selline ebameeldivalt ilus. Puudub soojus, säde ja karisma.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa võid täpselt samamoodi ise vastuse välja mõelda, ma ei hakka midagi täpsustama. Viik?

Mind ei huvita su täpsustused vähimalgi määral. Lihtsalt imelik, et sa aru ei saa, mida selle väljendiga öelda taheti.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind ei huvita su täpsustused vähimalgi määral.

Naljakas, enne huvitas, nüüd ei huvita. Sa oled selline naine, kes ise ka ei tea mida ta tahab. Aga vahet pole, Täär on väga ilus mees ja Sander on väga ilus mees. Viimane mängib kõigele lisaks veel “minu leeris” (tähendagu see siis mida iganes).

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pidin lausa uuesti üle vaatama tema pildid, et millest siin räägitakse. Ja ikka ei saa aru. Pole iial teda kenaks ega ahvatlevaks pidanud. Olekus on midagi edevat ja ebameeldivat. Ja tal tõesti peaaegu et puuduvad huuled. Üpris eemaletõukav.

Vaatasin ka selle postituse peale üle ja tõesti, täiesti tavaline mees ju. Võib-olla näeb noorem välja tegelikust vanusest, ilmselt hoolitseb üle keskmise. Käitumist/olekut ei tea, pole kohanud, äkki sealt purskub mingit seksapiili (mis tavaliselt enamuse jaoks on üsna tülgastav, kuid kelle jaoks ei ole, sellega töötab- isegi, kui neid on vaid 5%, on seda rohkem kui küll, 100-st katsest 5 skoorimist on täiesti piisav elementaarvajaduste katmiseks).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naljakas, enne huvitas, nüüd ei huvita.

See polnud mina, kellega sa enne siin kraaklesid. Sa ei ole nii huvitav isik, nagu sa ise näid arvavat. Lihtsalt su lollus torkas silma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks on imelik pigem, kui mehel on lopsakad punased paksud huuled.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks on imelik pigem, kui mehel on lopsakad punased paksud huuled.

Ei saa ka aru, mis ta huultel viga on. Peaks mingid suured huuled ette süstima või? Talle sobivadki väikesed huuled. Minu arust käitumine on see, mis on ebameeldiv, mitte välimus. Sada last mööda ilma laiali, kellest ei tee väljagi, aga ise ikka igavene vallaline poissmees.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõelisi rolle pole millegipärast pakutud, ikka sellised Suletud uste taga seriaalid.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jumal küll, “teises leeris” all mõeldi, et ei vaata naisi vaid mehi. Kas M polegi gei?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jumal küll, “teises leeris” all mõeldi, et ei vaata naisi vaid mehi. Kas M polegi gei?

Mina küll ei julgeks väita, et M on gei. Ma ei ole kindel, et M mängib “teises leeris”.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei saa ka aru, mis ta huultel viga on. Peaks mingid suured huuled ette süstima või?

Ei, ei pea. Lihtsalt teemaalgataja kirjutas, et üliilus mees ja ma vastasin, et ei ole minu maitse, sest mulle ei meeldi õhukesed huuled. Täär ei pea midagi oma huultega tegema.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arvates on armsake Ove Musting. No, saadet vaatan! Kahjuks tema vanuseklassist mõnevõrra väljas. Seega, ka liigast väljas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arvates on armsake Ove Musting. No, saadet vaatan! Kahjuks tema vanuseklassist mõnevõrra väljas. Seega, ka liigast väljas.

No tema tänas seal saates nii südamlikult oma naist (keda kaamera ka näitas), et kuidas sellised mõtted üldse tekkida saavad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei saa ka aru, mis ta huultel viga on. Peaks mingid suured huuled ette süstima või?

Ei, ei pea. Lihtsalt teemaalgataja kirjutas, et üliilus mees ja ma vastasin, et ei ole minu maitse, sest mulle ei meeldi õhukesed huuled. Täär ei pea midagi oma huultega tegema.

Jah, sellised suured huuled pole ka meeste puhul kenad, aga keskmine ongi kõige parem. Ma polnud varem märganud, aga vaatasin piltidelt ja siis tõesti Tääril peaaegu puuduvad huuled ja see ei kaunista teda. Ei meeldi aga mulle ei meeldi ka kogu nägu, olek ja see, kuidas end presenteerib. Minu jaoks Märten Metsaviir või Priit Võigemast on pika puuga üle, kuigi mõne meelest esimene on siis ääretult tuim ja igav.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen viibinud Tääriga mitmetel üritustel (sünnipäevad, juubelid), kus ta on olnud külalisena, mitte õhtujuhina või näitlejana. Täiesti tavaline ja pigem tagasihoidlik inimene. Hoopis teistmoodi kui teles ja õhtujuhina on olnud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks Märten Metsaviir või Priit Võigemast on pika puuga üle, kuigi mõne meelest esimene on siis ääretult tuim ja igav.

Lisaks veel ka väga lühike!

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 65 )


Esileht Hobinurk Veiko Täär