Esileht Hobinurk Vesikõndimine

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Vesikõndimine

Postitas:

Kas siinsetest inimestest on tegelenud sellise alaga nagu vesikõndimine või vees kõndimine ?

Millist varustust olete kasutanud? Ühest e-poest leidsin vesiaeroobika kindad ja vöö. Kas neid saab kasutada? Lisaks jalanõud ka.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 23:49; 14.02 14:04;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Millist varustust? Jalgu ja ujumistrikood. Okei, kummikingad on ka ja patsikumm. Mis varustust seal veel vaja on? Kõnnin aastaid igal suvel praktiliselt iga päev jaanipäevast kuni 15 septembrini meres 4-5 kilomeetrit ja pole selle peale tulnudki, et Varustust peaks hankima.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 11:45; 14.02 14:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas siinsetest inimestest on tegelenud sellise alaga nagu vesikõndimine

Jeesus kindlasti on. Eks see vesikõndimine on rohkem usklike teema. Loodavad järele teha oma iidoli “vägitegusid”.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on basseinis piki rada. Ehk kui ühel pool on sügavus 1.2 m ja teises otsas 1.65 m siis kuidas, mööda põhja.  Selleks on mingi vöö, mis hoiab sind veepeal, siis kindad mis on sõrmede vahelt kinniõmneldud ja jalanõud vist ka raskusega, et sa basseinis jalgu üles ei keera.

Olen kunagi näinud basseinis vesikõndimist, kuid varustust lähemalt ei näinud. Need kindad ja vööd on vesiaeroobika varustuse all ja seetõttu ma soovisingi uurida, et mis teistel on.

Teate, basseinis saab igasugu trenne teha ja kunagi vaadati ka vesiaeroobika peale, et mis see siis ära ei ole. Toetajad jne jne.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 23:49; 14.02 14:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millist varustust? Jalgu ja ujumistrikood. Okei, kummikingad on ka ja patsikumm. Mis varustust seal veel vaja on? Kõnnin aastaid igal suvel praktiliselt iga päev jaanipäevast kuni 15 septembrini meres 4-5 kilomeetrit ja pole selle peale tulnudki, et Varustust peaks hankima.

Miks nii üleoelv? Inimene küsib, sest vbl on tal ujumise või vee peal püsimise oskused nigelamad kui sul. Miks sa ei või inimese moodi vastata, vaid pead üleolekuga nähvama, mida sina kõike teed?

Olen kasutanud nii vööd kui üldse mitte midagi.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millist varustust? Jalgu ja ujumistrikood. Okei, kummikingad on ka ja patsikumm. Mis varustust seal veel vaja on? Kõnnin aastaid igal suvel praktiliselt iga päev jaanipäevast kuni 15 septembrini meres 4-5 kilomeetrit ja pole selle peale tulnudki, et Varustust peaks hankima.

Miks nii üleoelv? Inimene küsib, sest vbl on tal ujumise või vee peal püsimise oskused nigelamad kui sul. Miks sa ei või inimese moodi vastata, vaid pead üleolekuga nähvama, mida sina kõike teed?

Olen kasutanud nii vööd kui üldse mitte midagi.

Ma palun vabandust, ma ei saanud aru, et ta tahab basseinis kõndida. Lihtsalt ei tulnud selle peale. Minumoodi veeskõndijaid on varasuvest hilise sügiseni randades kümneid ja sadu. Enamasti piki rannajoont nii poole reieni kuni puusadeni vees, aga tagasiteel teen/teeme ka sööste sügavamasse ja tagasi ja päris madalasse ja tagasi.

VARUSTUST ei oma.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 11:45; 14.02 14:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

võibolla on mõeldud süvavee kõndi?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan, et mõeldud on ikka süvaveekõndi. Las naeravad ja on üleolevad, kes soovivad ja teevad ekstreemsemaid alasid või rohkem sporti. Iga inimese vanus ja võimed ja tervis on erinevad. Ja selle jä’rgi ka tehakse. Soovitan küsida selle kohta järgi kohast, kus sa kavatsed seda tegema minna, sealt antakse nõu kindlasti. Kui mul sõbranna mingi 10 a tagasi käis  sellises kohas, siis anti sealt kõik asjad. Nüüd ei tea.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Hobinurk Vesikõndimine