Esileht Koolilaps Vestlused

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Vestlused

Postitas:

Sooviksin kuulda nõuandeid ja kogemusi erinevate koolide vestluste kohta. Täpsem huvi oleks just 32. keskkooli vastu.Niisiis, kas kellelgi on kogemusi vestlustega 32. keskkoolis? Mida seal küsitakse või millest tuleks kasuks rääkida vestlustel? Kas motivatsioonikirja on vaja kirjutada ning kas vastuse saan teada kohe või pärast vestluseid? Kardan, et katsed läksid keskmiselt, aga muidu on tunnistusel kõik viied, peale eesti keele nelja, aga sooviksin niikuinii ajaloo-õiguse suunda, et kas siis on ikka võimalus, et saan vestlustele? Suur aitäh kõigile, kes võtavad aega, et vastata.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma arvan, et kui sind juba vestlusele kutsuti, siis saad üsna kindlalt sinna kooli sisse ka, eriti ajaloo suunda. Motivatsioonikirjast pole küll midagi kuulnud.
Minu laps pani ennast ka lambist 32kk katsetele kirja ajaloo suunda (paar sõpra vist proovisid multimeedia ja näitlemise klassi), katsed läksid väga hästi, aga vestlusele ta ei läinud. Selleks ajaks jõudsid kätte ka teiste koolide katsed ja vestlusele kutsumine.
Peale 32kk katseid ütles laps, et saab nüüd aru kui heas koolis ta õpib.
Minu meelest ei tasu sul midagi pabistada, kui praktiliselt viieline oled, siis need katsed sul nii halvasti küll minna ei saanud kui sulle endale tundub. Vestlusel räägidki, miks sa ajaloo ja õiguse suunda tahad õppida, mis sind selle juures huvitab jms.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale 32kk katseid ütles laps, et saab nüüd aru kui heas koolis ta õpib.

Mis mõttes? Et katsed olid ebameeldivad? Või katsed olid lihtsad?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Koolilaps Vestlused

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.