Esileht Ilu ja tervis Vibroakustiline teraapia – kogemus

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Vibroakustiline teraapia – kogemus

Postitas:
Kägu

Tere!

Kas kellelgi on halba kogemust vibroakustilise teraapiaga / vibroakustilise massaažiga?

Mina käisin stuudios, kus kasutusel oli vibratsiooni tekitav padi (rull), mis asetati siis nii kaelale, rindkerele, jalgadele jne.

Enne olin täiesti terve noor inimene, kuid pärast seda päeva (probleemid hakkasid paari tundi hiljem) olen pea 1,5a võidelnud tugevate terviseprobleemidega ja arstidega siiani nuputame, et mis täpselt viga sai ja selgelt lahendust pole leidnud.

 

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle kohta netis leiab ainult kiidusõnu, isegi inglise keeles midagi halba välja ei tule.

Siiski, paar aastat tagasi pakuti seda ka mulle. Kuna tegemist on vibratsiooniga, siis pidasin nõu perearstiga. Perearst soovitas sinna mitte minna, kuna neil oli olnud just patsient, kelle organsüsteemid olid kuidagi paigast ära. Tükk aega otsiti põhjust, kuni tuli välja, et oli seal vibroakustilises teraapias käinud.

Kahjuks ei tea, kuidas tollel noorel naisel läks ja kas sai korda. Mis sümptomid sul avaldusid?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Algas see samal öösel hingamisprobleemidest ja oli pearinglus ning tugev iiveldus. Umbes 2 nädalat tundsin, kuidas rindkere lihased hakkasid ise suvalisel hetkel kokkutõmbeid tekitama nagu vibratsiooni ajal.

Järgmistel päevadel lisandusid juurde valu diafragma piirkonnas, pidev väike palavik ja tugev põletustunne maos ja söögitorus, kõhulahtisus, nõrkus jne. Nende ja veel muude sümptomitega võitlen siiani iga päev – põhimõtteliselt töövõimetu.

Arsti üheks kahtlusteks on päikesepõimikus paikneva uitnärvi ehk vaagus närvi traumat.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tunnen väga kaasa. 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõlab väga vaktsiini tüsistusena

0
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kõlab väga vaktsiini tüsistusena

Poolteist aastat tagasi polnudki ju veel vaktsineerimist meil. Nii need jutud võimenduvad.. nagu ka see, kes koroonasse suri ja oli vaktsineerimata, suri “vaktsiini tüsistusse” ja siis need vähihaiged, kellel juba pikalt raske tee on olnud. Kas ei saaks vahel nagu keskenduda olukorrale päriselt, mitte KÕIKE siduda sellega (loomulikult neid tüsistusi on, aga niimoodi lampi lahmida IGA tervisehäda juures ka ei saa).

 

Aga muidu jah selle vibroakustilise teraapiaga on raske leida mingit asjakohast infot, sest palju on selliseid kirjutisi, mis lihtsalt kiidavad reklaami mõttes, tegemata suuremat uurimistööd ja need teaduslikud uurimistööd, mis on tehtud, on tehtud suuresti väga haigete inimestega, kellel nagunii on kogu aeg halb/valus olla. Aga fakt on see, et igal asjal, millel on toime, võivad olla ka kõrvaltoimed, sest inimesed on väga erinevad.

Kahjuks ei oska aidata, tundub väga keeruline juhtum ja soovitan pöörduda mitme eri arsti poole ja ka suhelda alternatiivmeditsiini spetsialistidega kui võimalust on. Aga see arsti vaagusnärvi teema tundub usutav küll, sellega seotud väga palju arusaamatuid probleeme niisamagi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milleks tõesti täiesti suvaliselt lahmida ja näidata, et Te isegi ei süvenenud teemasse, vaid oli vaja lihtsalt üks ebavajalik ja täiesti teemaväline kommentaar jätta.

Olen teemaalgataja ja nagu teinegi kirjutaja mainis, siis polnud veel vaktsiinegi turul, seega ei, ei olnud vaktsiini tüsistus.

Vibroakustilise teraapiaga sattusin lihtsalt reklaami ohvriks, sest seda reklaamiti kui head lõõgastavat massaaži laadset asja, mis pidi aitama ka õlavöötme valude ja kanguse puhul. Mingisugust muud meditsiinilist näidustust mul ei olnud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Vibroakustiline teraapia – kogemus