Esileht Pereelu ja suhted Videomeenutus pere argipäevast – otsin tegijat

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Teema: Videomeenutus pere argipäevast – otsin tegijat

Postitas:

Olen mitmele videograafile kirjutanud ja saanud juba eitavad vastused – kõik teevad aina pulmavideosid 🙂 Teate tegijat, kes võiks tulla koju/õue ja veeta mõned tunnid meie perega ning jäädvustaks meie tegemised videole ning valmistaks ühe ägeda videomeenutuse pere argistest tegemistest?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.07 20:53; 28.07 13:35; 28.07 13:48; 29.07 13:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mitmele videograafile kirjutanud ja saanud juba eitavad vastused – kõik teevad aina pulmavideosid ???? Teate tegijat, kes võiks tulla koju/õue ja veeta mõned tunnid meie perega ning jäädvustaks meie tegemised videole ning valmistaks ühe ägeda videomeenutuse pere argistest tegemistest?

Uskumatu. Miks nad seda ei tee? No otsi veel, kindlasti on ka teisi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toomas Vardja teeb. Hinnad ilmselt krõbedad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitaks ise teha 🙂 jääb emotsioon siiram ja vahedam, argipäevameenutused ei pea ju ideaalselt poseeritud ja perfektse nurga alt olema, see ongi argipäev oma naljade ja äpardustega.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kes võiks tulla koju/õue ja veeta mõned tunnid meie perega

Sest igaüks tegijatest saab aru, et mõne tunniga saab vaid 10min materjali ning mõttetu on selgitada, et selleks peaks teiega mitu päeva koos tolknema, et head asja saada.
Aga mida te ei taha kindlasti mitte kinni maksta.

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.07 14:05; 29.07 11:39; 03.08 09:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kes võiks tulla koju/õue ja veeta mõned tunnid meie perega

Sest igaüks tegijatest saab aru, et mõne tunniga saab vaid 10min materjali ning mõttetu on selgitada, et selleks peaks teiega mitu päeva koos tolknema, et head asja saada.

Aga mida te ei taha kindlasti mitte kinni maksta.

Miks peakski, ta tahab endale mälestuseks, mitte telesaadet või videovõistluse materjali. Aga ega eestlane tahab ju jah kõik või mitte midagi. Aga teemaalgataja, sa otsi mõni vähem nimekas tehija, kes vajab kogemust, ju need ikka nõus.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.07 10:48; 26.07 15:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peakski, ta tahab endale mälestuseks, mitte telesaadet või videovõistluse materjali.

Selle asja nimi oleks siis “home video”. Tuhanded teevad seda iga päev juba sellest ajast saadik kui 8mm üleskeeratav kaamera poodidesse ilmus.
Täna on vist 100x paremad võimalused, igal on ju videokaamera taskus.
Kuna ta seda ei taha teha või siiani teinud ei ole, siis võibki oletada, et ta tahab midagi paremat. Aga mille eest ta ei taha maksta.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.07 12:31; 26.07 16:08; 26.07 16:29; 27.07 11:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peakski, ta tahab endale mälestuseks, mitte telesaadet või videovõistluse materjali.

Selle asja nimi oleks siis “home video”. Tuhanded teevad seda iga päev juba sellest ajast saadik kui 8mm üleskeeratav kaamera poodidesse ilmus.

Täna on vist 100x paremad võimalused, igal on ju videokaamera taskus.

Kuna ta seda ei taha teha või siiani teinud ei ole, siis võibki oletada, et ta tahab midagi paremat. Aga mille eest ta ei taha maksta.

No ju ta on ise juba teinud, aga nendes salvestistes ei ole ju teda ennast…

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.07 10:48; 26.07 15:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ju ta on ise juba teinud, aga nendes salvestistes ei ole ju teda ennast…

???
Rohkem kindla käega inimesi siis peres pole we?
Selge see, et koduvideo tegemisel on üks pereliikmetest ajutiselt “kadunud”.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.07 12:31; 26.07 16:08; 26.07 16:29; 27.07 11:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mille eest ta ei taha maksta.

Aga kus see kirjas on, et ta ei taha maksta? Teemaalgatuses on vaid, et keegi ei tee seda.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.07 16:11; 26.07 16:34; 03.08 16:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kus see kirjas on, et ta ei taha maksta? Teemaalgatuses on vaid, et keegi ei tee seda.

See on kirjas teemaalgataja tekstis, mida sa lugeda ei mõista.
Kui teemaalgataja oleks pakkunud “videograafile” näiteks kasvõi pulmavideo hinna, oleks ta pakkumistega pikali joostud.
Lõppude lõpuks neil pole ju vahet, keda filmida.
See oleks siis alates 500€ vist, normaalne täispikk asi 1500 jne.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.07 12:31; 26.07 16:08; 26.07 16:29; 27.07 11:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõppude lõpuks neil pole ju vahet, keda filmida.

Mul on jäänud mulje, et kes on tegija, sel on ikka vahe küll – vaevalt, et ilmaasjata on olemas just beebidele või just pulmadele jne spetsialiseerunud fotograafe. Oma sõbral on suva, mille suunas ta kaameraga vehib, tõsine proff ei taha riskida, et selle mõne tunni tavalise päeva filmimise tulemus lõpuks klienti ei rahulda (mis siis, et paremat tulemust polnudki võimalik saavutada) ja ta räägib kõigile, kuidas see kuulus fotograaf tavalise koduvideoga hakkama ei saanud, aga raha tahtis palju. Ma ei tea, mis alal sa töötad, aga sul on ükskõik, millise tulemuse sa kliendile annad, peaasi, et makstakse?

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.07 16:11; 26.07 16:34; 03.08 16:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on jäänud mulje, et kes on tegija, sel on ikka vahe küll – vaevalt, et ilmaasjata on olemas just beebidele või just pulmadele jne spetsialiseerunud fotograafe.

Sa sujuvalt libisesid nüüd fotograafidele üle, see on pisut teine teema. Beebipildistajatel on stuudios vastavat ninni nänni varutud, mida dekoratsioonina kasutada.
Pulmafotograafid teavad/mõtlevad pidevalt uusi põnevaid kohti välja, kus paari pildistada; mõni teab isegi kellaaegu, millal Tallinna lahel suur laev mööda sõidaks, et mere ääres lainega pilti teha jne.
KoduVIDEO tegemisel kuidas sa ette valmistad? Ei kuidagi. Tuled kohale ja võtad purki, mida see kohalik mallukas + tema bande suust välja ajab.
Pärast muidugi võitled sel teemal, et titel oli suu shokolaadine ja pereema kasutas sõna “shit” liiga sageli.
Seega, lihtne ei ole.
Pigem tõesti, mõnele kreatiivsemale sõbrannale/sõbrale korralik kaamera kätte anda ja eks siis ole näha, mis tuleb.
Aga ju siis ei ole sellist inimest võtta.
Korraliku kaamera saab tänapäeval kasvõi kohalikust photopoindist päevaks-paariks laenata, kui ükski tuttav videofriik ei ole.

Ma ka ei tea, mis alal ma töötan, aga kui klient on rahul/soovitab ja maksab, siis on tõesti jumala ükskõik.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.07 12:31; 26.07 16:08; 26.07 16:29; 27.07 11:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on kirjas teemaalgataja tekstis, mida sa lugeda ei mõista.
Kui teemaalgataja oleks pakkunud “videograafile” näiteks kasvõi pulmavideo hinna, oleks ta pakkumistega pikali joostud.
Lõppude lõpuks neil pole ju vahet, keda filmida.
See oleks siis alates 500€ vist, normaalne täispikk asi 1500 jne.

Vabandust, aga mida huvitavat üks tavaline pere paari tunni jooksul teeb, et sellest üks korralik video kokku saaks? Või on plaanis siis ekstra video jaoks tegevusi lavastama hakata?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei mõelnudki, et videograaf päev otsa meiega oleks ja filmiks kuidas me a la hommikust sööme või telekat vaatame. Ise teeme loomulikult koduvideosid ja päris palju. Olen ka ise mõned videod kokkumiksinud ja muusika taha pannud – väga äge vaadata. Palju huvitavam kui lihtsalt videoklipid ühest tegevusest, aga minu oskused on väga kehvad videotöötluses ja tahaks ise ka kaadrisse jääda. Kas video oleks lavastus? Jah ja ei. Perega fotosessioonile lähed, siis see on ka ju lavastatud, aga ometi on ju kena mälestus ja emotsioon sealt näha. Mingi sisu võiks videol olla, nt jalutuskäik perega mänguväljakule, randa ja piknik vms olen mõelnud. Kiiruga mingi näide youtubest: https://youtu.be/cCtqgOZt7PQ
Miskit sinnakanti mõtlen.
Olen nõus maksma. Pulmavideode hindu tean. Aga kõik tegijad kellega ühendust võtsin, vastasid minu kas küsimuse peale, et ei, oleme spetsialiseerunud pulmavideodele ainult.

Vbl tõesti ulmeline soov 😀 Aga vaadates palju fotograafe on ja kes teevad perepildistamisi looduses, siis ei saa aru miks sellist tegijat pole.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.07 20:53; 28.07 13:35; 28.07 13:48; 29.07 13:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veel paar näidet:

https://youtu.be/_htpCJ5c7s8

https://youtu.be/7tyVs1euApk

On ägedad ju. Vähemalt mina nii ägedaid koduvideosid ei oska teha 😉

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.07 20:53; 28.07 13:35; 28.07 13:48; 29.07 13:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pane pakkimine üles kuhugi ülikooli stendile (Tallinna Ülikool, EKA). Praegu küll kooli ei ole, aga sügise poole. Võib-olla mõni alagaja videokunstnik vajab veidi lisaraha ja on nõus kätt proovima.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

on küll toredad näited ja ise ikka keeruline sellist tööd teha.
proovi nt fb grupist “fotograafid 2”. sinna pead küll alguses liituma, et midagi postitada või otsinguga otsida, aga usun, et ei panda kliendina liitumist pahaks, keegi kindlasti sealt saab aidata, palju olen näinud otsitavat tegijaid sealtkaudu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

on küll toredad näited ja ise ikka keeruline sellist tööd teha.

Kas keegi vaatas ka, mis need “näitena” toodud videod maksavad.
Sel Britt Johnsonil hind ju alles algab 1000-st eurost. Ja selle eest saab vaid 12 minutit puhast materjali.
Kuni seni veel arvasin, et teemaalgataja ei taha maksta, aga neid näiteid vaadates selgub, et ta on täitsa pilves omadega.
Muidugi sa ei oska selliseid videosid teha, sest sa ei oska ka ise oma saabast, autot või pesumasinat parandada; maja ehitada või kasvõi koduaeda projekteerida.
Selle jaoks on profid ja keegi neist ei tööta tasuta.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.07 14:05; 29.07 11:39; 03.08 09:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele käole – ütlen veelkord, et ma ei otsi tasuta tegijat. Eestis tehtud pulmavideosid leiab youtubest väga palju. On kvaliteetseid ja hästi tehtuid. Pulmavideode hindadega olen väga hästi kursis ning usun et perest filmiklipi tegemine võiks jääda samasse hinnaklassi. Või sa arvad et see on palju kallim ning eestlane pole võimeline selle eest maksma ning peab pilves olema? Siis need kõik need pulmavideode twgijad on ka pilves? Pulmades on tihti videograaf hommikust hiliste peotundideni paari ja pulmalistega koos. Ma tahaks 2-3h teda 🙂 Ma Britt Johnsonit ei hakka tõesti siia kutsuma – see oli lihtsalt näide.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.07 20:53; 28.07 13:35; 28.07 13:48; 29.07 13:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma hirmsasti tahaks ise teha sellist asja, aga ei julge kuskilt alustada. Pole midagi ette ka näidata. Ainult hunnik enda koduvideosid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere. Soov on täiesti mõistetav. Paari tunniga ei ole aga võimalik üles filmida sellist asja nagu soovite. Tuleb vahetada asukohta, panna paika valgus, vahetada olukorrale sobiv optika, teha filmigrimm. Eelnevalt valmistada võte ette, rääkida läbi tegevused ja asukohad, leida sobiva valgusega kellaaeg. Lapsed ei pruugi harjuda, et kaamera neid filmib, neile tuleb leida köitev tegevus, ilusad riided ja sobiv keskkond. Tegelikult on dokumentaalfilm kui selline suures osas lavastatud ja sageli seega ka mittetõene. Sellest ei armasta mõned dokumentalistid muidugi rääkida. Kui Teil on selleks tööks eelarve, siis võtke ühendust. Usun küll, et saame aidata. Filmimiseks planeerige ca vähemalt 5 tundi + eelnev ettevalmistus 2 tundi, mis võib olla teisel päeval. Sellise video hind võiks olla ca 2300 eur +km. Saame saata näidiseid. Produktsioontallinn@gmail.com

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele käole – ütlen veelkord, et ma ei otsi tasuta tegijat. ….Sellise video hind võiks olla ca 2300 eur +km.

LOOMULIKULT sa otsid tasuta tegijat. Kuidas sa sellest veel siiamaani aru pole saanud?

Hind on sulle ette antud, anna minna!
Aga sa ei taha, võtad kuuma kartuli suhu ja mälud seda. Sest sul pole seda raha tagataskust võtta.

Kuidas saab üldse nii loll olla nagu teemaalgataja?

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.07 14:05; 29.07 11:39; 03.08 09:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vahepeal õpetan teile sõna video käänamist. See sõna käändub nimelt nagu sõna raadio ehk ainsuses video : video : videot ja mitmuses videod : videote : videoid.

Toon välja mõned vigased näitelaused ja kõrvale kirjutasin, kuidas korrektne on.

kõik teevad aina pulmavideosid asemel peaks olema kõik teevad aina pulmavideoid

Pulmavideode hindadega olen väga hästi kursis asemel peaks olema Pulmavideote hindadega olen väga hästi kursis

Ainult hunnik enda koduvideosid asemel peaks olema Ainult hunnik enda koduvideoid

Sõnade käänamist saab vaadata õigekeelsussõnaraamatust, mis asub leheküljel eki.ee.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.08 09:33; 03.08 14:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

LOOMULIKULT sa otsid tasuta tegijat. Kuidas sa sellest veel siiamaani aru pole saanud?

Aga kas sa ise ei saa aru, et ta ta on mitmetelt küsinud, kes pulmavideosid teevad, need pole aga nõus olnud isegi pakkumist tegema?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

LOOMULIKULT sa otsid tasuta tegijat. Kuidas sa sellest veel siiamaani aru pole saanud?

Aga kas sa ise ei saa aru, et ta ta on mitmetelt küsinud, kes pulmavideosid teevad, need pole aga nõus olnud isegi pakkumist tegema?

Mitte videosid, vaid videoid (vt eelmine postitus).

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.08 09:33; 03.08 14:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vahepeal õpetan teile sõna video käänamist. See sõna käändub nimelt nagu sõna raadio ehk ainsuses video : video : videot ja mitmuses videod : videote : videoid.

Toon välja mõned vigased näitelaused ja kõrvale kirjutasin, kuidas korrektne on.

kõik teevad aina pulmavideosid asemel peaks olema kõik teevad aina pulmavideoid

Pulmavideode hindadega olen väga hästi kursis asemel peaks olema Pulmavideote hindadega olen väga hästi kursis

Ainult hunnik enda koduvideosid asemel peaks olema Ainult hunnik enda koduvideoid

Sõnade käänamist saab vaadata õigekeelsussõnaraamatust, mis asub leheküljel eki.ee.

Kuigi ma ise tegelen kirjatööga, siis see video käänamine läks ka teinekord nihu, nüüd olen endale meelde jätnud, et see käändub nagu voodi (nagu on öeldud ka ÕSis) ja enam probleeme pole.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka ei tea, mis alal ma töötan, aga kui klient on rahul/soovitab ja maksab, siis on tõesti jumala ükskõik.

Selles see point ongi, et kas sa oled valmis võtma töö, mida sa tavaliselt ei tee ja mille puhul sul pole aimugi, kas klient rahule jääb (ja sul on põhjust kahtlustada, et ei jää), kui sul on selle asemel võimalik võtta töö, milletaolisi sa oled teinud palju ja mille puhul on 99% kindel, et klient JÄÄB rahule?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.07 16:11; 26.07 16:34; 03.08 16:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.awentus.com/ ka küsisid pakkumist?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teinud mõned sellised videod. Kas saaksite oma meiliaadressi panna, siis saaksin teile sinna lingi saata. Siin avalikult teistele näidata ei soovi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )


Esileht Pereelu ja suhted Videomeenutus pere argipäevast – otsin tegijat

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.