Esileht Kodunurk Videovalve majale

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Videovalve majale

Postitas:

Hädasti oleks vaja panna majale kaamera, mis peaks salvestama maja kahte külge.
Millised on head lahendused, mis ka hingehinda ei küsi. Peaks siis olema võimalus arvuti või telefoniga ühendada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellise info põhjal ostagi täpselt see millele rahakott peale hakkab.
Kaamera makett kasvõi, tulemus sama.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellise info põhjal ostagi täpselt see millele rahakott peale hakkab.

Kaamera makett kasvõi, tulemus sama.

Ei ole päris sama. See kaameramakett peaks sel juhul piiksuma ka. Tuttaval on valvekaamera. Arvestades tema olematut rahakotisisu, ei saa see lõbu väga kallis olla. Aga kui kaamerapiirkonnas liikuda, siis piiksub see kuuldavalt.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endal ka vaja kaamerad valida. Vaata aliexpressi, seal väga palju erinevaid kaameraid, lahendusi ja enamik nendest saadavad läbi wifi telefonile teate liikumisest, salvestavad mälukaardile või kettale. Sõltuvalt soovitavast kaamera kvaliteedist ja kaamerate arvust on pakkumisi u alates 70€.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kõige odavam lahendus:
juba kodus olemasolev arvuti/läpakas (sobib ka nt vana, keldris tolmu koguv 386 vmt) , juurde mõned meetrid veekindlaid juhtmeid ja veebikaamera(d).
kui kodus on tehnilise taibuga inimesi ja jupid kodus olemas, siis pole vaja midagi juurde osta. hind 0€.

süsteemi katsetamiseks võid seda algul proovida majasiseselt: nt salvestad oma kassi või koera käitumist toas enda äraolekul. kui töötab, hakkad mõtlema välislahendusele (veekindel ümbris ja ühendused jmt)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata Ezviz kaameraid, Bk eestis saab vahest soodukaga.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.10 05:16; 10.10 05:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata Ezviz kaameraid, Bk eestis saab vahest soodukaga.

Täpsemat infot Ezviz kaamerate kohta näeb ka siit:
http://pood.fixus.ee/shop/prod/236?c=880-C3W
http://pood.fixus.ee/shop/prod/236?c=880-C4S

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata Ezviz kaameraid, Bk eestis saab vahest soodukaga.

Täpsemat infot Ezviz kaamerate kohta näeb ka siit:

http://pood.fixus.ee/shop/prod/236?c=880-C3W

http://pood.fixus.ee/shop/prod/236?c=880-C4S

Huvitav milleks on kaamerale vaja sisse ehitada kõlar? Pannakse rääkima, et ära tule tapan!? Hoia eemale ohutsoon! Mineeritud! Või mingi helisignqalisatsioon?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaamerat paigaldades suhtleb ta sinuga ja läbi äpi saad sa jah korraldusi karjuda. Saad ka seadistada, et mingis piirkonnas liikumist tuvastades hakkab helisireen ja valgus tõõle

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.10 05:16; 10.10 05:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma käisin hiljuti esmakordselt ühe eramaja juures, netist ostetud kaubal järel ja seal oli seinal kõlari ja mikrofoniga valvekaamera. Registreeris ära mu liikumise ja andis peremehele teada. Peremees siis küsis kaamerakõlari vahendusel, kes ma olen ja mida tahan? Ausalt öeldes pidin sel hetkel infarkti ehmatusest saama. Läks jupp aega enne kui taipasin, kes ja kuidas minuga räägib 🙂
Kui talle selgitasin, et tulin lubatud toote järele, vastas, et tal läheb ca 10 minutit aega, siis jõuab. Kümne minuti pärast sõitiski auto väravast sisse koos peremehega. Järelikult toimis see kaamera ja külalisega suhtlemine ilmselt mobiili kaudu?

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kõige odavam lahendus:

juba kodus olemasolev arvuti/läpakas (sobib ka nt vana, keldris tolmu koguv 386 vmt) , juurde mõned meetrid veekindlaid juhtmeid ja veebikaamera(d).

kui kodus on tehnilise taibuga inimesi ja jupid kodus olemas, siis pole vaja midagi juurde osta. hind 0€.

süsteemi katsetamiseks võid seda algul proovida majasiseselt: nt salvestad oma kassi või koera käitumist toas enda äraolekul. kui töötab, hakkad mõtlema välislahendusele (veekindel ümbris ja ühendused jmt)

kuidas 386 saad veebikaamera drivereid? mõtle nüüd ikka ise ka. 386 pole isegi usb porti, kuhu sa selle veebikaamera ühendad. aliexpressis on valmis süsteemid, mida kallim seda parem kaamera on, öönägemisega jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav milleks on kaamerale vaja sisse ehitada kõlar? Pannakse rääkima, et ära tule tapan!? Hoia eemale ohutsoon! Mineeritud! Või mingi helisignqalisatsioon?

Nagu sa tähele panid, siis on peale kõlari veel ka mikrofon.
Ehk siis sa saad kaamera vaateväljas oleva inimese (või loomaga) suhelda.
Näiteks ütled naabrile, et oota, palun, ma võtan kohe sigma maha ja saad mul lilli minna tuppa kastma.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ostsin koju aliexpressist ühe odava wifiga kaamera(tahtsin näha mis koer pärast seda teeb, kui kodunt ära lähen:). Sellel ka mõlemapoolne mikrofon ja saadab äpi kaudu teateid moblale, kui toimub miski liikumine või heli. Koer vahest haugatab, siis ma kutsun korrale teda. Koera üllatust esimene kord oli lahe näha 😀

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki saad linki panna?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Kodunurk Videovalve majale