Esileht Ilu ja tervis Vihahood

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Vihahood

Postitas:

Mida teha kui aeg-ajalt tekivad vihahood? Midagi ärritab ja sellest tekib häiriv vihahoog. Laamendama ei hakka ja kellelegi kallale pole ka läinud aga ausaltöeldes nendel hetkedel on tahtmist selleks küll olnud.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 27.01 00:26; 27.01 21:06; 27.01 23:40; 28.01 19:24; 28.01 23:33; 06.02 12:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vana oled?
Kas lapsepõlvest jäänud käitumismustritega ei või tegemist olla? Äkki aitaks psühholoog?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul olid sellised vihahood näiteks läbielamata leinast (raseduse kaotus).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vana oled?

Kas lapsepõlvest jäänud käitumismustritega ei või tegemist olla? Äkki aitaks psühholoog?

Üle kolmekümne olen.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 27.01 00:26; 27.01 21:06; 27.01 23:40; 28.01 19:24; 28.01 23:33; 06.02 12:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vihahood on täiesti normaalsed, oled ilmselt temperametne inimene. Normaalne ei ole, kui sa neid enam kontrollida ei suuda ja valimatult inimesi ründama hakkad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tekitas väsimust ja tugevaid vihahoogusid puukborrelioos.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vihahood on täiesti normaalsed, oled ilmselt temperametne inimene. Normaalne ei ole, kui sa neid enam kontrollida ei suuda ja valimatult inimesi ründama hakkad.

Mind ei peeta temperamentseks, ma olen sissepoole elav.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 27.01 00:26; 27.01 21:06; 27.01 23:40; 28.01 19:24; 28.01 23:33; 06.02 12:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vihahood on täiesti normaalsed, oled ilmselt temperametne inimene. Normaalne ei ole, kui sa neid enam kontrollida ei suuda ja valimatult inimesi ründama hakkad.

Mind ei peeta temperamentseks, ma olen sissepoole elav.

See, et sa sissepoole elav oled ei tähenda veel et sul pole temperamenti ja vihahooge. Väljaspoole elav inimene karjub ja loobib asju, sina hoiad vihahoo enda sees.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vihahood on täiesti normaalsed, oled ilmselt temperametne inimene. Normaalne ei ole, kui sa neid enam kontrollida ei suuda ja valimatult inimesi ründama hakkad.

Mind ei peeta temperamentseks, ma olen sissepoole elav.

See, et sa sissepoole elav oled ei tähenda veel et sul pole temperamenti ja vihahooge. Väljaspoole elav inimene karjub ja loobib asju, sina hoiad vihahoo enda sees.

Jah, hoian enda sees ja kõik peavad mind iseloomutuks ja temperamendituks inimeseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 27.01 00:26; 27.01 21:06; 27.01 23:40; 28.01 19:24; 28.01 23:33; 06.02 12:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tekivad ka aeg-ajalt vihahood. Need tekkisid mul peale 30ndat eluaastat. Nüüd olen täheldanud, et see on seotud päevadega. Ümbes nädal enne päevi, kui keegi mind välja vihastab, siis ma võin sisemuses karjuda. Proovin ennast kokku võtta, et ma kellelegi midagi ei ütleks. Kui tunnen, et tahaks halvasti öelda, siis ma lähen ära. Mind on aidanud ujumine, kui olen 1 tund ujunud, siis lahtub ka sisemine viha. See vihastumise tunne ei ole alati enne päevi, vahel pole midagi. Tegelikult ma vahel kardan ise juba ette, et nüüd varsti hakkavad päevad ja siis ma jälle käitun valesti. Vahel kui mu mõni töökaaslane ärritub tühjast-tähjast, siis saan aru ta tunnetest, ju hakkavad päevad.
Proovi kalendrisse kirja panna, millal sa tunned ennast vihaselt ja kui see on äkki seotud päevadega, siis proovi sel ajal nii vähe teistega suhelda kui võimalik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei ole päevadega seotud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 27.01 00:26; 27.01 21:06; 27.01 23:40; 28.01 19:24; 28.01 23:33; 06.02 12:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki sul on stressi liiga palju? Väikesed lapsed? Magneesiumi- või B-rühma vitamiinide puudus teeb ka närvihaigeks.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Emotsioone peaks saama aeg-ajalt ikka välja elada. Mõni raiub puid, teine jookseb või rassib jõusaalis, kolmas käib lõhkumistoas või karjub metsas, neljas psühholoogi juures rääkimas. Enda sisse elamine teebki vihasemaks, sest pingelahendus on olemata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen oma loomult väga rahulik inimene. Karjumine, sõimamine ja hüsteeria on minu jaoks väga võõras ja vastik asi. Ometigi, palju aastaid tagasi juhtus nii, et mul tekkisid kummalised vihahood, kus ma olulise põhjuseta karjusin laste peale ja käitusin ka mehega kui tulehark. Veider oli see, et see hoog tekkis järsku, iga päev ja konkreetsel kellaajal. Läks ikka päris jupp aega, kui sain aru, et seda põhjustavad ras.vastased pillid. Oligi nii, et võtsin tabletti iga päev kindlal kellaajal. Ja siis konkreetselt teatud aja pärast vallandus see pidurdamatu vihahoog.
Tablettideks olid Tri-Regol. Seda vist tänapäeval enam ei tarvitatagi.

Kohe kui tabletid ära jätsin, muutusin endiseks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan pöörduda psühholoogi poole.
Arvasin ka, et saan ise hakkama oma tunnetega, aga võite korra arvata, kus ma nüüd selle pärast viibin.
Asi läks ikka väga ootamatult üle igasuguse piiri ja nüüd olen sundravil.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läks ikka päris jupp aega, kui sain aru, et seda põhjustavad ras.vastased pillid. Oligi nii, et võtsin tabletti iga päev kindlal kellaajal. Ja siis konkreetselt teatud aja pärast vallandus see pidurdamatu vihahoog.
Tablettideks olid Tri-Regol. Seda vist tänapäeval enam ei tarvitatagi.

Mina kasutasin aastaid tagasi 4 aastat järjest Nuvaringi. Märkamatult muutusin äärimiselt kergesti ärrituvaks, närviliseks, mingi aja pärast lisandus masendus, mis eeltoodut veel võimendas. Kui jõudsin enesetapumõteteni, siis hakkasin mõtlema, et objektiivselt võttes on ju kõik korras. Miks ma siis sellises meeleolus olen?
Viskasin selle pagana rõnga välja ja mingi aja pärast muutus meeleolu oluliselt paremaks.
Nüüd olen bitch ainult paar päeva enne päevade algust, mitte kogu aeg.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan pöörduda psühholoogi poole.

Arvasin ka, et saan ise hakkama oma tunnetega, aga võite korra arvata, kus ma nüüd selle pärast viibin.

Asi läks ikka väga ootamatult üle igasuguse piiri ja nüüd olen sundravil.

Liba.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 27.01 00:26; 27.01 21:06; 27.01 23:40; 28.01 19:24; 28.01 23:33; 06.02 12:35;
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Ilu ja tervis Vihahood