Esileht Ilu ja tervis “viis tiibetlast” harjutused

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: “viis tiibetlast” harjutused

Postitas:

Kes on pidevalt teinud “viie tiibetlase” harjutusi?
Milliseid muutuseid olete täheldanud?

Ise olen neid lühikest aega teinud, hommikuti, kuid juba olen märganud, et energiat on natuke rohkem ja tuju parem.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.01 13:46; 06.02 15:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise olen neid lühikest aega teinud, hommikuti, kuid juba olen märganud, et energiat on natuke rohkem ja tuju parem.

Ilmselt on see positiivne enesesisendus ja iseeneset on see hea, et endaga tegeled, aga…
Tiibetlased ise ei tea nendest harjutustest midagi.
Uuema aja jooga trendid on tiibetlased isegi kahjulikuks kuulutanud st kui neid iga päev järjest suuremas koguses teha, võivad tekitada füüsilisi vaevusi.
Iga inimene on erinev ja iga inimese joogapraktika peaks olema vastavalt tema vajadustele.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.01 15:44; 14.01 22:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin neid harjutusi päris pikalt ja regulaarselt (ükski päev ei jäänud vahele), pea 9 kuud. Ma ei märganud absoluutselt mitte mingit muutust oma kehas ega emotsioonis. Usun, et see on piisavalt pikk aeg, et toimimine avalduks. Samas olen rääkinud mitme inimesega, kes on väidetavalt tänu nendele harjutustele oma elukvaliteeti tunduvalt tõstnud. Mulle mõjus siiski paremini ja mõjusamalt joogatreening.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin ka, vast aasta. Muudatusi küll ei tähendanud. Nüüd võimlen hommikuti ja enesetunne on reipam.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen teinud periooditi. Hetkel teen ka hommikuti ja väikese meditasiooni sinna otsa. Mul kadusid umbes kahenädalase võimlemise järel ära turjavalud, mis kiirgasid pähe. Teiseks tunnen ma oma pisimeditatsiooni ajal reaalselt, kuidas veri kehas ringi käima hakkab, soontes läheb kuumaks ja energiat tuleb juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kadusid umbes kahenädalase võimlemise järel ära turjavalud, mis kiirgasid pähe.

See on suurepärane, aga vaevalt see konkreetselt tiibetlastega seotud on.
Igasugune enda liigutamine on väga oluline. Kõige parem siiski on valida just endale konkreetselt sobiv kava.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.01 15:44; 14.01 22:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

räägitakse, et mõjub hästi. “fountain of youth” nagu neid harjutusi nimetatakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise ei tee, sest ma ei viitsi. Aga tean üht 47a meest, kes teeb ja tema näeb küll kompu välja oma vanuse kohta. Mitte ühtki halli juuksekarva ka ei ole.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin neid harjutusi päris pikalt ja regulaarselt (ükski päev ei jäänud vahele), pea 9 kuud. Ma ei märganud absoluutselt mitte mingit muutust oma kehas ega emotsioonis. Usun, et see on piisavalt pikk aeg, et toimimine avalduks. Samas olen rääkinud mitme inimesega, kes on väidetavalt tänu nendele harjutustele oma elukvaliteeti tunduvalt tõstnud. Mulle mõjus siiski paremini ja mõjusamalt joogatreening.

Järelikult olid juba piisavalt terve ja reibas.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.01 13:46; 06.02 15:38;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis “viis tiibetlast” harjutused