Esileht Väikelaps Viking k/s saabaste järelturg

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Viking k/s saabaste järelturg

Postitas:

Ma ei leia üldse suurusele 33-34 poiste Viking k/s saapaid. Neid polegi järelturul? 70 euriga nagu ei raatsi uusi osta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 16:37; 14.10 16:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järelikult pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tüdrukule sain Buduaari turult uued saapad 35 euroga (nr 34), nii et tasub sealt ka uusi vaadata, seal on neid omal käel uute asjade müüjaid, hind reeglina soodsam kui kaupluses. Varem olen soodukaga nt Boozt.com-ist ostnud, sain vikingid 29 euroga, nii et proovi netipoodidest otsida. Mingi aeg olid Prismas soodukaga, aga see oli kevadhooaja lõpus, ilmselt nüüd juba täishinnaga uus kaup peal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 18:31; 14.10 18:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

FB Marketplace’s on hetkel sellised, Buduaari turul on sellised ja sellised.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 21:54; 14.10 18:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks täiesti arusaamatu, miks peab just Viking olema?

See ei saa ju olla ainus firma, mis lapse jalale sobib. Ja kui nii on, et see tõesti on ainus firma, mis lapsele jalga läheb, siis ma ostaks ale ajal juba ette või kui ei saaks seda teha, siis ostaks täishinnaga. Kui tõesti see oleks ainus firma, mille jalatsitega laps käia saab. Muud põhjendust ma ei kujuta ette, miks peab just Viking olema.

Firma eelistamist ma mõistan, meil on peres Geox see, mis sobib. Aga ma olen välja otsinud need netipoed, kust saab ja passingi peale, millal aled on. Max summa, mida seni olen välja käinud, on 40 eurot. Geox on Vikinguga muidu samas hinnaklassis. Samas meil on siiski ka muid jalatsitootjaid, kelle jalatseid ostame, lihtsalt Geoxi omade puhul teame, et need sobivad jala tüübile ja pole pidanud veel midagi tagasi saatma. Seda enam on soov neid just uuena osta, mu meelest on hea, kui laps saab uued jalatsid.

Vikingu alesid otsi Kaubamaja osturallilt, netipoodidest Alexandalexa ja Babyshop Mytoys.de müüb ka vikingut. Ja efootwear.eu, aga seal on valik väiksem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelst lihtsalt on k/s jalatsite valik nii kohutavalt väike poodides. Ma polegi kunagi neid ausalt öeldes ostnud. Sest ei leia kunagi. Ma ei ole nõus üle 50 nende eest maksma, see on ju absurd. Olen vaid ostnud lastele Nike’ musta värvi nahast tosse, aga neid pole üldse enam kuskil näinud.

Ehk keegi hea inimene nimetab veel brände ja ka kohti, kust neid osta saab.

Aitäh!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 16:37; 14.10 16:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neid Nike’i omasid saab siit ja siit.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 21:54; 14.10 18:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks täiesti arusaamatu, miks peab just Viking olema?

See ei saa ju olla ainus firma, mis lapse jalale sobib. Ja kui nii on, et see tõesti on ainus firma, mis lapsele jalga läheb, siis ma ostaks ale ajal juba ette või kui ei saaks seda teha, siis ostaks täishinnaga. Kui tõesti see oleks ainus firma, mille jalatsitega laps käia saab. Muud põhjendust ma ei kujuta ette, miks peab just Viking olema.

Firma eelistamist ma mõistan, meil on peres Geox see, mis sobib. Aga ma olen välja otsinud need netipoed, kust saab ja passingi peale, millal aled on. Max summa, mida seni olen välja käinud, on 40 eurot. Geox on Vikinguga muidu samas hinnaklassis. Samas meil on siiski ka muid jalatsitootjaid, kelle jalatseid ostame, lihtsalt Geoxi omade puhul teame, et need sobivad jala tüübile ja pole pidanud veel midagi tagasi saatma. Seda enam on soov neid just uuena osta, mu meelest on hea, kui laps saab uued jalatsid.

Vikingu alesid otsi Kaubamaja osturallilt, netipoodidest Alexandalexa ja Babyshop Mytoys.de müüb ka vikingut. Ja efootwear.eu, aga seal on valik väiksem.

Ma ei ole küll teemaalgataja, aga saan aru, miks teinekord mingit kindlat asja otsitakse. Mina olen lastel näiteks kindlat kaubamärki eelistanud, kui eelmised jalatsid selle kaubamärgi omad olnud ja lapsed on väga kiitnud, et mugavad on. Lihtsam on sama mudel suurem number osta, mitte panna raha millegi alla, mis lapse jalale üldse ei sobi. Me oleme katsetanud eri firmade jalatseid. Vikingi goretexid on tõesti vettpidavad. Head on olnud ka Superfiti goretexid. Nii Vikingi kui ka Superfiti goretex kevadsügisjalatsiga on hea see, et kannatab ka veidi külmema ilmaga kanda, novembris veel täitsa asja ette.

Ecco goretexid on ka lastel olnud, aga ühel lapsel need hõõrusid pahkluu katki, ei saanud kanda.

Reima jalatsid olid liiga kange põhjaga, ühele lastest vähemalt ei sobinud, ütles, et ei saa ronida nendega.

Geoxi omadest on olnud ainult tavaliselt nahast kevadsügisjalatid, aga need vettivad kohe läbi. Pehme tallaga ja mugavad, aga vihma või kasvõi korraks märjast rohust läbiminemist ei kannata üldse.

Veekindlad jalatsid on sügisel mõistlikumad kui tavalised nahast vabaajajalatsid, eriti kui laps ka pärast vihma või väikse vihmaga õues mängib. Kui on vaja sellist igailmajalatsit, millega mänguväljakul või looduses ka käia saab, siis parem juba veekindla mudeli eest maksta.

Eks igaüks katsetab ja vaatab, mis ta lastele sobib.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 18:31; 14.10 18:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul pole kahjuks siiani õnnestunud Vikingi GT saapaid saada, mis ka tõesti vett peaksid… Kõik kaks või kolm paari, mille olen lapsele ostnud, on vett läbi lasknud. 🙁

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii suuri enam väga ei olegi, esiteks need ei jää selles vanuses enam nii kiiresti väikeseks, saab kevade-sügise tihti laps ära käia ja siis pole enam nii ihaldusväärsed nagunii. Samal põhjusel ostaksin siis juba aledega uued lapsele, et saab rohkem kasutada ja siis juba uued (vrd et mõne kuuga kohe väikesed, nagu väikelapse kiiresti kasvaval jalal).
Sama on toariiete ja õueriietega, kuluvad ka läbi rohkem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu poiss kannab just sellist suurust. Aga ta trööpab oma jalatsid (uuena ostetud) nii ära, et taaskasutusse ei kõlba ja viskan lihtsalt minema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui poest 70 euriga osta ei raatsi, tuleb juba suvel järelturgu ja kirbukaid kammima hakata. Soomest saab, jaanuari lõpus lähed sinna ja kammid prismasid läbi (pakkumised väga erinevad), 35 euriga saad kätte. See muidugi eeldab, et oskad väljaspool Helsingit liigelda, sest päris kesklinnas on hinnatase Tallinnaga enam-vähem sama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Väikelaps Viking k/s saabaste järelturg