Esileht Ilu Volüümilokk ja rasused juuksed

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Volüümilokk ja rasused juuksed

Postitas:

Kas volüümilokkidest on abi kiiresti rasuseks muutuvate juuste puhul?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 06.10 17:34; 24.10 08:24; 17.03 19:57; 05.04 16:01; 11.07 23:34; 24.07 11:46; 15.08 18:19; 16.08 20:49; 20.08 05:13; 17.01 05:59; 25.01 19:00; 08.04 17:30; 15.04 16:44; 27.06 18:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tõesti ei ole kellelgil reaalset kogemust selle teemaga?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.10 08:24; 30.10 01:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mitu korda lasknud volüümilokki teha, rasuste juuste puhul see neid vähem rasuseks ei muuda. Vähemalt minul polnud vahet. Kuna viimane kord tehti vist liiga kange segu või oli liiga kaua peas, siis langes mul hoopis pärast volüümiloki tegemist jubedalt juukseid peast, täiesti paljad laigud olid, nii et rohkem pole teinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ikka lokk kuivatab juukseid, peale lokkide tegemist juuksed karedad ja see rase ei uisuta mööda juukseid eriti.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.10 09:42; 31.10 09:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on küll lokkidest abi olnud. Ma teen päris lokke, mitte volüümilokke. On kohe palju parem tulemus, mitte see ludupea juba teisel päeval pärast pesemist. Teen poolpikkadesse juustesse, siis u 3-4 kuu pärast lasen lühemaks lõigata ja toob jälle loki välja. U kolme kuu pärast lasen veel lühemaks lõigata, peaaegu poisipea, ja jälle on natuke lokki veel alles. Siis talun u 4-5 kuud on rasvast ludupead ja siis teen jälle uued lokid. Tavaliselt teen lokid kevadel, aprillis või mais, suvel hea lihtne hooldada, ujumas käimise järel on ikka midagi peas. Sel nädalal just lasin teist korda lühemaks lõigata, väga armas. See tulemus kestab ehk aastavahetuseni. Kevadel jälle uued lokid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.10 22:29; 08.11 13:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on küll lokkidest abi olnud. Ma teen päris lokke, mitte volüümilokke. On kohe palju parem tulemus, mitte see ludupea juba teisel päeval pärast pesemist. Teen poolpikkadesse juustesse, siis u 3-4 kuu pärast lasen lühemaks lõigata ja toob jälle loki välja. U kolme kuu pärast lasen veel lühemaks lõigata, peaaegu poisipea, ja jälle on natuke lokki veel alles. Siis talun u 4-5 kuud on rasvast ludupead ja siis teen jälle uued lokid. Tavaliselt teen lokid kevadel, aprillis või mais, suvel hea lihtne hooldada, ujumas käimise järel on ikka midagi peas. Sel nädalal just lasin teist korda lühemaks lõigata, väga armas. See tulemus kestab ehk aastavahetuseni. Kevadel jälle uued lokid.

no mismoodi see lühemaks lõikamine , poisipeaks, välja toob loki? 7kuuga kasvab juus ca 10cm, lõikate ju lokid järjest maha 😛

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.10 09:42; 31.10 09:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no mismoodi see lühemaks lõikamine , poisipeaks, välja toob loki? 7kuuga kasvab juus ca 10cm, lõikate ju lokid järjest maha ????

Lühem juus on kergem. Pikem on raskem ja tõmbab loki sirgemaks. Pealaelt on muidugi u 10 cm täiesti sirget juust, aga otstes oleva loki toob lühemaks lõikamine paremini välja. Mul ei ole ka praegu poisipea, vaid kõige pikemad juuksed ulatuvad veidi kõrvadest allapoole, aga lõuajoonest siiski ülespoole. Samuti lasin juuksed viimati järku lõigata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.10 22:29; 08.11 13:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

volüümilokk kuivatab ja kahjustab juukseid nii vähe, et väga palju abi pole, kangem keemiline lokk ja värvimine kuivatavad rohkem, värskelt värvitud juukseid pean mina vähem pesema, ühe päeva saab juurde (muidu peab pesema iga teine päev, et normaalne välja näha).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu Volüümilokk ja rasused juuksed