Esileht Kodunurk Voodipesu hea hinnaga

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Voodipesu hea hinnaga

Postitas:

Kust olete soodsa hinnaga komplekte näinud viimasel ajal?

+1
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

hotellitarbed.ee

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jyskis on pidevalt soodukad.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikea, minu lemmik pesu on just sealt, olen ostnud hinnaga 9,99 -17.99 ja kõik on väga head ja vastupidavad olnud. Ka Jyskist olen ostnud.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Membershop

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikea Luktjasmin – 240×220 tekikott ja kaks padjapüüri on 59€, ostsin aasta alguses kaks komplekti, vana voodipesu viisin maale … hästi mõnus, pehme, siiani ei ole topiliseks läinud jms 🙂 väga rahul! Linad on Nattjasmin sarjast, kummiga, maksid 22€ – samamoodi hästi rahul, vist täpselt sama materjal nagu ülejäänud voodipesul.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.08 22:42; 01.08 22:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jyskis praegu voodipesu -40% muidu, aga minu arust seal on kehv kvaliteet.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.08 22:42; 01.08 22:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toom Tekstiil https://pood.toomtekstiil.ee/

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jyskis praegu voodipesu -40% muidu, aga minu arust seal on kehv kvaliteet.

On erinevat. Õnneks on näidised väljas ja saab katsuda, olen sealt ka väga vastupidavat ja mõnusat voodipesu saanud. Meeldib ka, et paljud sealsed tekikotid käivad alt nööpidega kinni.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eesti epoodidest Krismar tekstiil, puuvillane voodipesu ja väga soodne, aga kvaliteeti ei oska kommenteerida. Mul on paar padjapüüri neilt, need on sellised suht õhukesed.

Ikeast saab kindlasti norm kvaliteedi ja hinna suhte.

Jyski ei soovita mitte mingil juhul, isegi soodukate puhul. Jah seal on ka talutavat pesu, aga pigem mitte riskida.

Minu lemmik komplektid pärinevad H&M Home ja saadud 60-70% soodukatega.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

H&M soodukaid väga pole (Esmaskordselt veebis tellimiselt saab -25 ja tasuta postikulu), aga cotton ja washed cotton 200×200 tekikott+2 patja on täishinnaga 39.99 ja 49.99. Linasid olen küll soodukaga (veebis) näinud, tekikottidele, mis endale meeldivad pole soodukaga siiani peale sattunud.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.08 11:16; 02.08 16:19; 08.08 19:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jyskis praegu voodipesu -40% muidu, aga minu arust seal on kehv kvaliteet.

On erinevat. Õnneks on näidised väljas ja saab katsuda, olen sealt ka väga vastupidavat ja mõnusat voodipesu saanud. Meeldib ka, et paljud sealsed tekikotid käivad alt nööpidega kinni.

Jah, nende percale on täitsa normaalne. Teisi (odavamaid) ei julge soovitada.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinsay poes müüakse ka voodipesu, ise sealt veel ei ole ostnud, aga on plaanis.

https://www.sinsay.com/ee/et/home/bedroom/categories/bed-linen

Jyskist olen ostnud ainult selliseid, mis on 100% puuvill, polüestrisegused mulle ei sobi.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.08 13:39; 02.08 20:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi on muidu kuskil näinud (ideaalis 200×200) linaseid voodipesukomplekte (või eraldi), mis oleks alla 70€, siiani vist H&M soodsaim olnud, kus 99 kandis, aga selle hinnaga ikkagi ei raatsi.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.08 11:16; 02.08 16:19; 08.08 19:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinsay oma on odav aga üsna liru. Ostsin just kaheinimese komplekti(Tekikott+2 hiigelsuurt padjapüüri). Lina pole kaasas.
Hind oli 14.99

Kangas on puuvill aga hästi suurte “aukudega”, ilmselt kulub üsna ruttu läbi. Aga kuna meil on loomad ja lapsed, ei ole kahju poole aasta pärast seda ära ka visata või kaltsuks teha.

Linad mulle meeldivad Jyski puvilla omad(kummiga 160×200) sünteetilised lähevad osad nuppu.
Jyskist sain ka soodukaga topeltvoodipesu komplekti frotee oma(100%puuvill) samuti 14.99-ga.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi on muidu kuskil näinud (ideaalis 200×200) linaseid voodipesukomplekte

Linaseid ma ei tea, aga puuvillaseid 200×200 ma olen ostnud voodimaailmast. See on miski leedu firma, kuigi aadress on neil .ee lõpuline. Maksta saab muuseas ka sularahas kullerile.

puuvillased komplektid on seal 27€

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.08 13:39; 02.08 20:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jyskis on ka kvaliteetsed sarju, mis on soodukate ajal väga hea hinnaga. Ostan just laiu aluslinasid sealt 9 ja 13 euroga. Rimi tekstiilide nurgas on ka Rootsi tooteid (sh Hemtex) – seal on ka tihti soodukaid aastaringi. Stockmannist saab hullude päevade aegu satiinkomplekte vh hinnaga.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi on muidu kuskil näinud (ideaalis 200×200) linaseid voodipesukomplekte

Linaseid ma ei tea, aga puuvillaseid 200×200 ma olen ostnud voodimaailmast. See on miski leedu firma, kuigi aadress on neil .ee lõpuline. Maksta saab muuseas ka sularahas kullerile.

puuvillased komplektid on seal 27€

Ma ka Voodimaailmaga rahul. Üsna soodsas hinnad, normaalne valik ja tuleb Leedust 2-3 päevaga kulleriga ukse taha. Zara voodipesu meeldib ka väga, kuigi seda täishinnaga ei raatsi osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jyskis on ka kvaliteetsed sarju, mis on soodukate ajal väga hea hinnaga. Ostan just laiu aluslinasid sealt 9 ja 13 euroga. Rimi tekstiilide nurgas on ka Rootsi tooteid (sh Hemtex) – seal on ka tihti soodukaid aastaringi. Stockmannist saab hullude päevade aegu satiinkomplekte vh hinnaga.

Jyskiga on see, et seal peab pigem poodi kohapeale minema ja katsutama kangast. Mõni puuvillane on nii õhuke, suure auguga ja kare, et vastu ei pea. Samas on täiesti häid komplekte (flanelli taolisi näiteks). Seal tasub jah soodukaid jahtida siis on voodipesukomplektid kohati poole võrra alla hinnatud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.08 11:16; 02.08 16:19; 08.08 19:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Magaziinis võib ka häid asju leida. pisut kirju-mirju on neil valik, aga olen sealt head eestis toodetud voodipesu saanud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.une.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Kodunurk Voodipesu hea hinnaga