Esileht Beebi ja mitmikud W10 kuune beebi ja pikk autosõit

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: W10 kuune beebi ja pikk autosõit

Postitas:
Kägu

Plaanis on minna pikemale reisile autoga. Esimene sõit on pikk. 8 h. Lapsele meeldib väga autoga sõita. Küsimus on pigem selles, et kuidas ma talle süüa annan? Na ei saa ju toitu soojaks teha. Samuti pole võimalik piima soojendada. Oskate pakkuda häid püreesid mida ei pea soojendama ja saaks ilusti anda lapsele ilma soojendamata?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Termose on selleks olemas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soojendamata toit ei ole kuidagi kahjulik.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lihtsalt annadki soojendamata?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina andsin pidevalt soojendamata, need ju pole külmad, täitsa tavatemperatuuril kui poest ka ostad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lihaga püreed on külmalt pigem ebameeldivad, aga ainult köögivilja omad täiesti normaalsed ka külmalt. Salvesti ja Semperi valmispudrud maitsevad külmalt ka täitsa hästi. 10-kuune võib ka näpuvahelt banaani, leiba, beebisnäkke nagu maisipulgad või kamapallid süüa. Piima tegemiseks võiks kuuma vee termosega ja keedetud jahutatud vee pudeliga kaasa võtta, samas võib kasutada ka ajutiselt valmissegatud piima ning anda seda soojendamata kujul.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Püreesid ja tuubitoite saab süüa ka soojendamata. Kui piimasegu jaoks termosega kuuma vee kaasa võtmine ei sobi siis müüakse ka valmis piimasegusid tetrapakis. Ei juhtu midagi kui seda toa/auto temperatuuril annad. Lisaks igasugune näputoit, puuviljaviilud jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas siis peatusi üldse ei teeks?

Ma pigem liiguks rahulikuma tempoga, sõidaks lapse uneajal + natuke veel kuni virilad läheb. Teeks peatusi jalutamiseks ja einestamiseks, kohvikutes ei ole probleemi sooja vee küsimusega lapsetoidu soojenemiseks.
Piimasegust juttu ei olnud, ilmselt saab laps rp? Siis ikkagi vaja turvatoolist aeg ajalt võtta, mida sõidu peal ei tohi teha.

 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii väike laps peab turvatoolist välja saama iga 3 tunni tagant. Et veidike selga puhata. Need sirutuskohad tuleb valida kohtades, kus on bensukad-wc-d, söögikohad. Saab ka lapsele sööki soojendada. Ise sõitsime nii titega 4000 km.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ise ju sööd ka vahepeal. Peatused teetegi kuskil kohvikute/bensukate juures, kus saab paluda lapse toit soojaks lasta ja ise ka süüa.
Kui saab rpa’d, siis võtad termosega sooja vee kaasa ja segad piima vahetult enne joomist kokku. Alati saad paluda kohvikutes uue kuuma vee termosesse.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ise ju sööd ka vahepeal. Peatused teetegi kuskil kohvikute/bensukate juures, kus saab paluda lapse toit soojaks lasta ja ise ka süüa.

Kui saab rpa’d, siis võtad termosega sooja vee kaasa ja segad piima vahetult enne joomist kokku. Alati saad paluda kohvikutes uue kuuma vee termosesse.

Ise saab siiski väga lihtsalt ka autos süüa (õunad, banaanid, vinkud, kartulisalat jms) ja selleks extra peatust pole tunde vaja teha.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ise ju sööd ka vahepeal. Peatused teetegi kuskil kohvikute/bensukate juures, kus saab paluda lapse toit soojaks lasta ja ise ka süüa.

Kui saab rpa’d, siis võtad termosega sooja vee kaasa ja segad piima vahetult enne joomist kokku. Alati saad paluda kohvikutes uue kuuma vee termosesse.

Ise saab siiski väga lihtsalt ka autos süüa (õunad, banaanid, vinkud, kartulisalat jms) ja selleks extra peatust pole tunde vaja teha.

Eks see on igaühe enda valik, aga minu jaoks on õun, banann vahepala. Tahaksin ka teepeal korralikult süüa ja vahepeal jalgu sirutada.

Samuti on minu jaoks oluline, et ka laps saab vahepeal autost välja ja korralikult sooja toitu süüa.
Muidugi võin teha ka bensukas peatuse, paluda lasta lapsele püree soojaks ja talle see autos sõidu aeg anda, aga minu arust on see väga ebamugav.

Autoga on hea reisida, kui ei ole mingit ajasurvet. Kui on kindlasti vaja konkreetseks ajaks kuskil olla, alustaksin teekonda varem. Lapsega reisides võib igasuguseid ootamatusi ette tulla.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvestada tuleb ka sellega, et täiskasvanud saavad end istmel üsna palju liigutada, istuda ühe või teise kanni peal, end sirutada jne. Laps on turvatoolis täiesti kinni, ta ei saa keha üldse liigutada. Samas on väikelapsel liigutamise vajadus oluliselt suurem kui täiskasvanul.

Mina olen väikeste lastega korduvalt nii pikki vahemaid sõitnud, aga võtamegi teadlikult rahulikult, jätame peatusteks ruumi. Iga kahe tunni tagant on kindlasti peatus, vajadusel ka tihedamalt. Kuna mul on natuke suuremaid lapsi ka beebile lisaks, oleme peatused sättinud mänguväljakute lähedusse. Lapsed saavad vähemalt pool tundi, vahel ka rohkem, ringi joosta ja ronida, ise sööme sel ajal, käime tualetis, üks vanematest käib läheduses autot tankimas, teine jääb lastega.

8h järjest ei ole mõeldav 10-kuust last turvatoolis hoida, tegelikult ei tohiks nad seal üle 45 minuti järjest olla (ja seda reeglit oleme ilmselt kõik rikkunud). Vaevalt sul ka endal mugav on kui laps vahetpidamata hüsteeriliselt nutab.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Beebi ja mitmikud W10 kuune beebi ja pikk autosõit