Esileht Ilu ja tervis Xanax reisile

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: Xanax reisile

Postitas:
Kägu

Ärevushäire puhul on see igati ok. Mis need närvid siia puutuvad? Närvide pärast keegi võtab xanaxit või?

Millee pärast siis võtab, kõhuvalu pärast või?

Närvide pärast xanni? Kuule, sa oled vales teemas. Kui teemat ei valda, hoiad ehk musi kinni?

Muide inimesed võtavad paanikahäirega aastaid rahusteid kõrvale, kui on halb periood. Ega seda igapäev ei krõbistada. Hobuse annus oleks a la karp nädalaga.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hobuse annus oleks a la karp nädalaga.

Eks sõltub ka sellest, kas 1 annus on 0.25 mg või 2 mg.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muide inimesed võtavad paanikahäirega aastaid rahusteid kõrvale, kui on halb periood. Ega seda igapäev ei krõbistada. Hobuse annus oleks a la karp nädalaga.

Või ärevus nagu üks ütles, et tööl saab hakkama tänu sellele. Väga õige põhjus minu arvates.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“ilma Ravimiameti loata võib reisile kaasa võtta kuni 1 pakendi narkootilist või psühhotroopset ravimit, mille pakendi suurus ei ületa 30 ühikut (tabletti, kapslit, ampulli jms) või 25 ml vedelat ravimvormi.”

No ma olen toonud käsipagasis ikka kilode viisi ja pole keegi kobisenud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uskumatu, kus moded kitumise peale teema kustutasid! Ma ei õhutanud, müünud ega propageerinud ravimit, vaid esitasin küsimuse! Täiesti haige… Muidu Siin võib ropendada, solvata ja teha mida süda lustib. Siin tegutseb sarisolvaja, keda pidevalt raporteerirakse, aga ta tegutseb rahus edasi. Keegi ei reageeri ja nüüd äkki moded nii “tublid”. Korras foorum ikka, pole midagi öelda.

Närvihaige kitupunn oma hobuse annuse ja muu jamaga ei peaks üldse sõna võtma, kui puuduvad kokkupuuted.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arusaamatu tõesti. Kitupunnil endal oleks abi vaja, kuid kuni ta endale seda ei tunnista, seni teevad kõik teised valesti.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )


Esileht Ilu ja tervis Xanax reisile