Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juuni triibupüüdjad 2019 Vastus teemale: Juuni triibupüüdjad 2019

Postitas:

Tere.
Olen juba kuid käinud siin lugemas, kuid alles nüüd otsustasin kirjutada. Beebiplaan alates juuli 2018. Vanust 28, noor ja terve. Kogu elu olnud ebaregulaarne tsükkel, noh nii 24-33p. Selle aasta märtsis sai siis imekombel viljatusarstile aja kinni pandud ja oh imet juunikuuks sai kinnitust kõrge prolaktiin, mis võib takistada beebi tulekut ja tekitada ebaregulaarseid tsükleid. Sain rohud peale ja lootus taas olemas, et ehk nüüd läheb kergemini see teekond. Pole küll veel rase, günekoloogil käisin 06.06 kus ütles, et ov peaks toimuma 07 või 08. Panustatud sai, lootus püsib. Jutu iva on, et kallis naised, kindlasti laske kontrollida oma hormoone, tihti on põhjus seal. Mina hetkel loodan ravile, järgmine samm lap operatsioon.

Kõikidele triipudele suured õnned (olen selle ajaga õppinud suurt rõõmu tundma teiste üle).

Tundke rõõmu teiste inimeste saavutuste üle, kunagi ei tea mis pisaraid nemad on valanud, naeratage beebidele ja küll meie mitterasedad saame ka rasedakõhu. Ei ole ju me halvemad kui teised. Algul ei saa vedama, pärast ei saa pidama :).

Mimmumm.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.