Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juuni triibupüüdjad 2019 Vastus teemale: Juuni triibupüüdjad 2019

Postitas:

Põnev aeg jah ???? Kuigi ei testi, siis eks mõte vahepeal ikka liigub sinna suunda, et kas ehk see kuu..? Aga olen nii mitu kuud neid valgeid teste vaadanud ja tean, et kui teen varajase, siis ikka mõtlen, et aga äkki see ei näita lihtsalt veel (?!) ja ikka loodan natuke samamoodi kuni pp-ni. Sama hästi võin veel mõned päevad rahus oodata (noh, enam vähem rahus) ja kui tõesti L cd 31 pole päevad alanud, siis teha ühe testi pühapäeva hommikul selle tsükli ja nädala lõpetuseks. Kahjuks aga cd 28 ja krambid a la pp on juba kohal.
L. – niiii kahju ???? ma ei kujuta ette seda tunnet, aga saadan lohutavad soovid su poole teele.
Nende uhiuute triibu-uudistega kui potsatavad siia need, kes varem pole ennast tutvustanud ja püüdnud 1 kuu on nii, et ma kurjaks ei saa vms , kuna harjunud sellega, et reaalses elus kuuleb nii tihti, kuidas tutvusringiski inimesed poolkogemata rasestuvad või kui planeeritakse, siis üks spa puhkus mehega on piisav nt, see kuidagi nii tavaline, et ei üllata enam. Siin aga keegi kirjutas imehästi, et lihtsalt ei osata nii väga kaasa rõõmustada, kuna me ei tea teid ega teie lugu. Rasedate grupis lihtsalt rohkem samal lainel lugejaid koos ja uudis tekitab rohkem elevust ja kaasaelamist.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.