Esileht Väikelaps Mida teie oleksite teinud Vastus teemale: Mida teie oleksite teinud

Postitas:

Mina olen ka lapsevanem ja ei kujuta ette, mis põhjusel ma last peaks kaelast väänama, rebima ja näkku sisistama.

Su laps on veel väike?

Üldiselt selliseid asju sa teed selleks, et laps viga ei saaks. Mina olen umbes kaheaastasest ka haaarnud täpselt sellest kehaosast, mis ette jäi (õlg), ta auto eest tagasi tõmmanud ja siis temaga üsna ägedalt pahandanud. Mul tõesti ei olnud enne haaramist enam aega pikalt nunnutada ja nunnuhäälega last kutsuda. Lapse elu oli mängus. Tähelepanu sellelt lapselt oli kõrval ainult lähike hetk, kui vankris olevale väikevennale tähelepanu pöörasin ja selle hetkega suurem põnn sööstis.

Poekäru pole küll nii ohtlik, kui auto, aga lapse päästmiseks krabaksin siiski samamoodi. Sa ilmselt kah, olen üsna kindel.

Ma muidugi ei tea, võibolla on teemaalgatajal õigus ja tegu oligi tõesti vägivallaga. Aga selle kirjelduse põhjal ma kindel selles küll ei ole.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.06 15:32; 26.06 10:48; 27.06 11:24;
To report this post you need to login first.