Esileht Kasutajaabi ja mõtted Kas postitusi enam muuta ei saa? (al. 30/07) Vastus teemale: Kas postitusi enam muuta ei saa? (al. 30/07)

Postitas:

Ja väita, et “postitusi muuta ei saaaa”, ei ole õige, kui mina saan muuta. Saab küll, järelikult. Sest mina ju saan, järelikult ei ole nii, et muuta ei saa.

Sinu tõde ei kehti kõigile, ammugi ei ole sa perekooli tehnilise meeskonna eestkõneleja. Rahune maha.

Saa nüüd aru: kui minul sellist probleemi ei ole, siis see EI OLE perekooli üldine probleem, vaid pigem sinu isiklik, mingist faktorist tulenev.

Kui kasutajad perekooli veidratest vigadest ei teavitaks, siis need jääkski parandamata. Kusjuures parandada tuleb ka neid vigu, mis ühe kasutaja arvutis/brauseris/võrgus ilmnevad ja teise kasutaja omades mitte. Sina ei ole perekooli etalonkasutaja, kelle järgi kõik muu peaks toimima. See, et sinul isiklikult on kõik korras, ei tähenda, et teiste kasutajate probleeme peaks perekool ignoreerima.

PS: saan ka mina postitust muuta, ent pean sinu hoiakut absurdseks, ebaõiglaseks ja rumalaks.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.08 12:31; 04.08 12:33;
To report this post you need to login first.