Esileht Kodunurk Naaber tammub üleval hommikuni Vastus teemale: Naaber tammub üleval hommikuni

Postitas:

mul on ka veider ülemine naaber, kes kõnnib toas kummalistel aegadel. Kui normaalselt kõnnib, siis mind ei häiri, aga hooti tal oli kombeks mitu tundi järjest edasi-tagasi tugeva hooga kõndida, no kumiseb pealuu seest läbi ja on sama hull kui see kui mingi bassitümakas nonstop vibreeriks. Mõnda aega kannatasin, siis saatsin talle e-kirja, et mida imet ta teeb seal, et niimodi tundide kaupa edasi-tagasi kõnnib. Et ma saan aru küll, kui mõnikord on kuskile kiire, teinekord vaja koristad, aga need edasi-tagasi maratonid ajavad hulluks. Selle peale ta ütles, et ei tulnud selle pealegi et niimoodi kostab ja lubas tagasi tõmmata. Nüüd ongi seda palju vähem. Aeg-ajalt kõndimist ikka on kuulda, aga ei ole enam seda tundidepikkust edasi-tagasi traavimist.

seega ma soovitan sul kindlasti naabriga rääkida. Ta ei pruugi aimatagi, et see kedagi häirib. Aga ma saan täiesti, 100% aru, et see ajab ahastama, mind ajas ka.

+20
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.01 22:27; 15.01 18:30; 15.01 22:53;
To report this post you need to login first.