Esileht Tööelu, raha ja seadused. Ohkivad töökaaslased Vastus teemale: Ohkivad töökaaslased

Postitas:
Kägu

Olen sama mõelnud. Meil on 17-liikmelises seltskonnas paar samasugust tegelast. Ja see on väsitav! Neile EI MEELDI, kui tööl käib mõnikord üks väike armas kutsu. Tegemist on väga väikese nn taskukutsuga, kes ei haugu ega hammusta, vaid mõnikord jookseb mõnikord saba liputades mööda kontorit ringi. Konkreetsetel inimestel ei ole mingit allergiat (ise tunnistasid seda), vaid lihtsalt – neile ei meeldi, et kontoris on koerad.

Täpselt samadele inimestele EI MEELDI, kui keegi sööb. Süüa tohib rangelt vaid eraldi söögikohas, mis asub eraldi korrusel. Peaasi, et toidulõhn ei ulatuks ninna. Sama kehtib ka võileiva või kartulisalati söömise kohta.

Samad inimesed… Võivad veel lõpmatult vinguda kõiksugu muul tuhandel pseudoteemal. Miks? Minu subjektiivne hinnang – neil on üleminekuea vaevused.

Ja veel minu isiklik hinnang – lihtsalt värdjalik, kuidas saab armast koerapoega, kes mitte kedagi, mitte kuidagi moodi ei sega, vihata?!

+10
-50
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud