Esileht Väikelaps 2,6 aastasel sõimes möllavad tuulerõuged, kodus imik. Mis teha? RE: 2,6 aastasel sõimes möllavad tuulerõuged, kodus imik. Mis teha?

Postitas:

Peiteaeg võib olla tõesti kuni 3 nädalat. Neljandast eluaastast nakatumine on minu arvates täiesti utoopiline teooria – tegemist on nakkushaigusega, mis vanustest ei tea küll mitte midagi:)

Muud tarka ei oskagi soovitada. Ma ei kujuta ette kui kergelt või raskelt võib üks vastsündinud neid põdeda. Meil oli siin pühade aeg nüüd rõugetelaine kodus. Läks nii, et lasteaialaps põdes suht kergelt, ei mingit palavikku, 40-50 täppi ja asi ants. Samas pisem põdes päris rängalt. 2 päeva kõrge palavik, keha üleni villis ja nüüd kärnas, villid tekkisid isegi suhu ja \”tänu\” sellele lõppes ka meil rinna andmine, sest tal oli valus imeda, ainult röökis rinnal. Kui selline stsenaarium peaks imikule tulema, siis võib see päris õudne olla:S

Ma ei teagi, mis ma teeks. Kas neil oma rühmas on ka juba nakatunuid? Üldjuhul ma vist hoiaks lapse mõnda aega kodus. Ka suurem laps võib sul nakatumise korral raskelt põdeda ning pisikese kõrvalt on ikka raske põetada, ise ju ka väsinud, suurem laps vajab haigse aeg rohkem tähelepanu jne. Seega oleks ju nii omal kui lastel lihtsam, kui praegu veel ei peaks lapsed seda põdema

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.