Esileht Beebi ja mitmikud Allergikute emad, aidake! RE: Allergikute emad, aidake!

Postitas:

Mul on see vanema lapsega üle elatud. suhteliselt kurb oli ikka, kui tibu oli nii laiguline ja aina kratsis. Ainuke ilma retseptita kreem, mis aitas, oli Babe kaeraga kreem (ei mäleta enam täpset nime)
Allergoloogi juures tehti lapsele nahatestid ja menüüst jäid kohe välja sokolaad, piim, muna, nisu, tsitruselised (Seda siis mul endal, kuna laps oli ainult RP-l ja seda aasta ja kahe kuuseks saamiseni. Siis allergia nähud taandusid ja nüüdeks oleme kimpus vaid asmaatilise bronhiidiga). Lapse nahale määras arst kahe kreemi kombinatsiooniga ravi. Advantan ja Elevit, mida kandsin peale arsti poolt määratud kuurina (täpselt enam ei mäleta, aga umbes nii, et esimesel nädalal õhtuti elevit ja hommikuti advantan ja teine nädal elevit üle päeva jne) ja mille peale määrisin siis veel baaskreemi vabal valikul (Saab apteegist). Suukaudelt võtsime Zyrtecit 5 tilka päevas. Lapse nahk paranes peale kahe nädalast kuuri märgatavalt ja saime laigukestest lahti. Kui nahk hakkas jälle karedaks minema, tegime jälle kuuri. Alguses tundusid kreemid julmad, aga kuna need nii hästi aitasid, siis soovitan soojalt!
Eks minu jutt tuli nüüd keeruline, aga ei ole aega pikalt kirjutada. Aga käige allergoloogi juures ära ja olen kindel, et sealt saab abi. Ise käisin dr Putniku juures ja kiidan teda taevani.
Jõudu ja jaksu teile paranemisel!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.