Esileht Koolilaps Autoreis perega Slovakkiasse RE: Autoreis perega Slovakkiasse

Postitas:
Kägu

RE: Autoreis perega Slovakkiasse

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Aitäh idee eest. Autoreis ei pea just olema võimalikult odav. Väga kaugele ei tahaks minna. Reisi pikkuseks max. 2 nädalat. Mõtlesingi, kas Slovakkia või Tsehhi. Esialgu jäi silma rohkem Slovakkia, aga see võib veel muutuda :)[/tsitaat]

Siis ma valiksin T¨ehhi, aga need riigid on nii väiksed, et 2 nädalaga jõuad vabalt mõlemas üht-teist vaadata. Slovakkiasse ligineksin Tatrate kaudu ja teeksin ühe ööbimise Poolas Zakopanes, tõeliselt armas mägikülake. Küll kõva turismimagnet, aga sinna tasub minna. Slovakkia ilusaim piirkond jääbki põhja ja lääne poole (Kõrg- ja Madal-Tatrad), ülejäänu on juba lage maa ning suht igav. Pealinna ma ka niiväga ei kipuks. Praha on Bratislavaga võrreldes palju uhkem ja ilusam.
Tegelikult pole Horvaatiagi teabmis kaugel. Ainult Slovakkiast ja Ungarist vaja läbi sõita, mis on väiksed riigid. Kui 2 nädalat aega, sõidaksin mööda kiirteid alla Dubrovnikusse välja ja hakkaksin sealt rannikut müüda ülespoole tulema. Aga võib ka muidugi vastupidi. Kui meri ja rannad teile meeldivad, on Horvaatia kindlapeale palju vahvam. Kui pigem mäed ja koopad, siis võib ka Slovakkiasse ja T¨ehhi minna. Kuigi looduse mõttes pole seal midagi sellist, mida ka Horvaatias poleks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt