Esileht Beebi ja mitmikud Kardan lapsele juurviljapüreesid anda, et äkki tekitavad gaase. RE: Kardan lapsele juurviljapüreesid anda, et äkki tekitavad gaase.

Postitas:
Kägu

RE: Kardan lapsele juurviljapüreesid anda, et äkki tekitavad gaase.

Üks päev oli siin sarnane teema, siis panin lingi briti teadlaste uuringu tutvustavale artiklile. Nende väitel peabki 4kuuselt alustama, kuna see aitab vältida lapsel rauapuudust ja võimalikku allergia teket. Kuuenda kuu reegel kehtib nende sõnul arengumaadele, kus puudub hea toit ja puhas vesi on ka sageli defitsiidis. Kui huvi on, siis võid otsida, teema oli vist üle-eile.
Teine asi on muidugi see, kui sinu laps ei ole veel valmis. Oota mõni nädal ja proovi uuesti, ise alsutasime 5. elukuul (laps on ka rpa peal). Alustasime samuti kõrvitsast, siis oli lillkapsas, suvikõrvits ja edasi juba erinevad segud (nt kõrvits ja kartul). Kõik ise tehtud ja lapsele maitseb. Kas teed ise või ostad poest? Mõned püreed sisaldavad ka muid toiduaineid, üks poes müüdav kõrvitsapüree sisaldab nt kartulit ja suhkrut, kuigi sildil on kirjutatud kõrvitsapüree. Muud ained on aga tagumisel küljel pisikeses ¨riftis.

0
0
Please wait...